Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Tv-é hang Netes videó kép

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
1 válasz erre a témára

Matee01

Matee01

Jómunkásember

• Power User
  • PipaPipaPipa
  • 57
  • 154 Hozzászólás
  • 10 köszönet
  • Neme:Férfi
Hogyan tudnám ráilleszteni a hangot?

Avi mux gui
Egy ideig jó a hang aztán megint elcsúszik.

Válasz fontos lenne valami használható.

Megszeretném tanulni szívesen raknék fel jó műsorokat.
  • 0

Fredd

Fredd

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 5
  • 19 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Neme:Férfi
Nekem is volt hasonló problémám, amikor tv tunerkártyával műsorokat rögzítettem. Ha mpg formátumban rögzítettem akkor viszonylag állandó volt az elcsúszás, ha divx-ben akkor romlott a helyzet mert úgy a kezdeti elcsúszás a felvétel végére már elérte az 1 másodpercet is.
Így viszont rengeteg munkával járt a videók rendbetétele,a reklám kivágások mellett még a hagsávot is rendezni kellett.
Ezt a műveletet a Corel Video Studióval lehet elvégezni. Először fel kell darabolni a filmet, majd a Split Audio paranccsal külön venni a hangsávot. Ezután már lehet tologatni a hangsávot, és törölni a hang elejéből, ha késik /rendszerint késik/ ,majd hejére tolni. Mivel így ennek a szakasznak megrövidül a hangsávja ezután ráilleszted a kurzort a hangsáv végére ekkor megjelenik egy jobbra nyíl ez a nyíl azt mutatja, hogy a hangsávot ebbe az irányba vissza lehet pótolni, vagyis balegérgombbal ráfogsz és addig húzod amíg kipótolod az üres részt ahol nincs hangsáv. Mert a lényeg hogy a kész megvágott hangsávban ne legyenek hézagok vagyis ne legyenek lyukak.

Ezt a problémát később megoldotta egy kétmagos processzor és egy 2GB-os memóriakártya.Vagyis a gépem túl gyenge volt videófájlok kezeléséhez.Neked is inkább ebben kellene gondolkodni, hosszabb távon túl macerás és időigényes a hangsávokkal bíbelődni.

Üdv:F.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó