Jump to content
PirateClub.hu

Másfél órás együtlét,szerintetek ez normális?


szokesandor
 Share

Recommended Posts

Syastok. Azért nyitottam ezt a témát, mert szerintetek az normális, hogy amikor együttvagyunk a barátnőmmel akkor én kb egy-másfél óráig bírom ő meg akár harmincszor is el tud menni?

Valamit mondjatok már nekem erről, mert a barátnőm azt mondja, hogy vmi nem stimmel velünk.......

Pedig csak örülhetne neki, elvégre nem sokan vannak így,vagy ha igen akkor írjatok ide léci.

Fontos lenne

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Szerintem baromi jó adottságokkal rendelkeztek mind a ketten ha ez valóban így igaz!

 

Semelyik sem mondható "átlagosnak". Legalábbis a barátnőd orgazmus-sorozata tuti hogy nem. Az hogy te sokáig bírod az egy jó dolog... tenni ne akarj ellene.

 

Sokan mit nem adnának ezért az adottságotokért...

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen a lányok többször is el tudnak menni, hogyha jó a partnerük, vagy ha összeillenek testileg is meg lelkileg is és ha már nagy a bizalom, akkor a csajból többet is ki tud hozni az ember, vagyis többszöri orgazmust. Szerintem ez normális, hogy a bnődnek többször is "jó".

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt egy ilyen barátnőm 4 és fél évig, az ember szárnyakat kap minden vonatkozásban. Ellenpélda is akad, halvacsorával, zuhanyzással 5 perc. Vagy kompatibilis vagy a másikkal, vagy nem. Addig örülj, míg igen...

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt egy ilyen barátnőm 4 és fél évig, az ember szárnyakat kap minden vonatkozásban. Ellenpélda is akad, halvacsorával, zuhanyzással 5 perc. Vagy kompatibilis vagy a másikkal, vagy nem. Addig örülj, míg igen...

 

ez a 'kompatibilis' megközelítés mosolyt csalt az arcomra... mi jöhet még? Plug&play? :D

 

 

 

egyébként szerintem is normális.... és miért akarnátok tenni ellene ?!? :) nem jó ez így? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Az én barátnőm is 5 percenként el tud menni, szal én eltudom hinni ezt a 30as számot, sőt a másfél órával sincs semmi bajom, tulajdonképpen bármeddig tudja nyújtani a férfi az orgazmust persze ha akarja). De amúgy a másfél óra sztem maximum akkor egészséges ha nyujtod az orgazmusod, ha szimplán másfél óra kell ahoz, hogy "elmenj" na akkor sztem ott van baj (elsősorban lelki vagy pszichológiai szempontból nézve :)).

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! szerintem ebbe semmi különös nincsen! ennek inkább örülni kell, és nem filózni azon, hogy vmi nem stimmel. ha ellenkező lenne az eset, akkor kellene aggódni, hisz rengeteg párkapcsolatban az a baj, hogy a srác nem tudja a nőket elvinni, vagy a nőnek nincsen orgazmusa. a szex jó dolog, éljetek ezzel az adománnyal, hogy nektek ennyiszer megy, és így legalább tutira nem fogjátok lecserélni egymást! :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Sztem azért érdemes megvizsgálni (nem orvosilag), hogy van-e valamilyen pszichés ok amögött, hogy másfél óráig bírja a srác. Nem azt mondom, hogy ez így nem jó, csak lehet, hogy valamilyen érzelmi oka van, vagy éppen a csajszi miatt van.

Link to comment
Share on other sites

sztem úgy értve másfél óra, hogy visszatartja, mert látja, hogy a párjának mennyire jó...

veled nem történt még olyan, hogy azt mondtad, hogy ez olyan jó, hogy el sem akarsz élvezni???

Konkrétan ilyen még nem fordult elő :) De én csak egy alternatívát vázoltam fel :)

 

jemo69: Meg kell próbálni :)

Link to comment
Share on other sites

Egyébként ien télleg van:) vicces de igaz,az együttlét igenis tud oan jó lenni h fel tudod áldozni magadat a másik öröméért.De ehhez szerintem teljes lelki és szellemi ráhangoltság kell.

Egyébként az orgazmussal kapcsolatban:a nőknél normál esetben 10-20percenként lehet,ami nem baj,mert ha elélvez ugyanúgy lehet folytatni,(v abba sem kell hagyni:))a dolgokat ahogy addig.Persze kicsit óvatosabban,mert ienkor naon érzékenyek.Ha pedig túl hamar elélvezel(fiúk) inkább ne izgasd fel magad rögtön az elején,amikor ott pucérkodik előtted a leányzó és például még extra szolgáltatásokkal kényeztet :P hanem amikor elkezditek a huzavonát,akkor gondolj vmi másra ami tökre nem odaillő,de koncentrálj,mert különben semmit nem ér:) hidd el műxik..aztán ha már normalizálódott az izgalmi állapotod,átadhatod magad a szex gyönyöreinek..hehe

Link to comment
Share on other sites

Egyébként ien télleg van:) vicces de igaz,az együttlét igenis tud oan jó lenni h fel tudod áldozni magadat a másik öröméért.De ehhez szerintem teljes lelki és szellemi ráhangoltság kell.

Egyébként az orgazmussal kapcsolatban:a nőknél normál esetben 10-20percenként lehet,ami nem baj,mert ha elélvez ugyanúgy lehet folytatni,(v abba sem kell hagyni:))a dolgokat ahogy addig.Persze kicsit óvatosabban,mert ienkor naon érzékenyek.Ha pedig túl hamar elélvezel(fiúk) inkább ne izgasd fel magad rögtön az elején,amikor ott pucérkodik előtted a leányzó és például még extra szolgáltatásokkal kényeztet :P hanem amikor elkezditek a huzavonát,akkor gondolj vmi másra ami tökre nem odaillő,de koncentrálj,mert különben semmit nem ér:) hidd el műxik..aztán ha már normalizálódott az izgalmi állapotod,átadhatod magad a szex gyönyöreinek..hehe

Éni s így szoktam, ha valami más nem oda illő jár az eszemben, akkor akármeddig bírom, de ha teljesen oda koncentrálok, akkor max 5 perc.

Link to comment
Share on other sites

a másfél órát nem úgy kell érteni hogy folyamatosan egy pózban megállás nélkül, hanem cserélgetve egy-két apró csókolózás közbe meg ilyenek. De ha a barátnőm élvezi amit csinálok akkor addig húzom amíg csak lehet.

sztem ha minél később megy el a pasi annál nagyobbat élvez a végén. Nektek nem tünt még ez fel?????

Link to comment
Share on other sites

De ebben tökéletesen igazad van,de erre még rá lehet tenni egy jó nagy lapáttal,ha közben a lehető legizgatóbb dolgokat művelitek.Vagy a lehető legizgatóbb helyen:).ezt persze embere válogatja

 

csókok,simogatás,halkan erotikus dolgokról való beszéd,v csúnya szavak(de nem káromkodás:))meg ienekre gondolok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...