Jump to content
PirateClub.hu

Másfél órás együtlét,szerintetek ez normális?


szokesandor
 Share

Recommended Posts

Hali!

Sz.tem vegyél "szex teljesítmény növelőt" (valami állati eredetű cumó) a f@arkad nem lankad le vagy 4 óráig és bírod mint állat, plusz ezzel az adottsággal akár egész nap nyomhatjátok, egyszer én is kipróbáltam 80 orgazmusig számolta barátnőm aztán már csak "hja" megint elmentem!

Na csoki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Az,hogy sokáig bírod egyáltalán nem baj. Ha ti annak érzitek ezt, az a baj. A szex jó dolog, hiszen élvezed, vagy nem?

Nekem is volt már egy alkalom során több is...De most már nem sorozatos van, hanem elnyújottt... Volt 5 perces is:D Az mindent vitt, utána tíz percig meg se nyikkantam xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Szerintem is nagyon jó. Sokan nem bírják ennyi ideig. Az köztudott, hogy a nők többségének többször is lehet orgazmusuk egymás után velünk ellentétben. A másfél óra az nem sok, de nem is kevés. Abban a helyzetben, helyzetekben repül az idő. Észre sem veszed és már el is telt. Barátnőd többszöri kielégítésére millió technika létezik, te meg csak játszol vele, még ő többször is kielégül azután pedig jöhetsz te is. Neked is jó, mert sokáig élvezheted te is, neki is jó mert többször lesz egymás után. Ez csak technika ami rajtad múlik. Ezer meg ezer lehetőség van! Olvass, tanulj, próbálkozz, újíts és hidd el meghozza majd a gyümölcsét!! ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nem gondoltam volna, hogy ennyire különc vagyok, ezek szerint pedig de.

 

Másfél óra borzasssztó sok!!

Én valahogy úgy vagyok vele, ha 10percen belül nem sikerül, inkább hagyni az egészet a fenébe.

 

Nincs annál rosszabb, mikor konkrétan 3 órán keresztül maszatolt a gyerek, és nem volt szívem leállítani, de már kínomban néztem a tvt, lestem az időt teletexten, rágyújtottam 3-4szer, írtam smst apámnak(mind megtörtént közben), unalmamban már minden bajom volt.

 

Akkor már sokkal inkább legyen csak 3perc, de az olyan intenzív, hogy beszakadjon a féléves ágy.(szintén megvolt.)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Nem gondoltam volna, hogy ennyire különc vagyok, ezek szerint pedig de.

 

Másfél óra borzasssztó sok!!

Én valahogy úgy vagyok vele, ha 10percen belül nem sikerül, inkább hagyni az egészet a fenébe.

 

Nincs annál rosszabb, mikor konkrétan 3 órán keresztül maszatolt a gyerek, és nem volt szívem leállítani, de már kínomban néztem a tvt, lestem az időt teletexten, rágyújtottam 3-4szer, írtam smst apámnak(mind megtörtént közben), unalmamban már minden bajom volt.

 

Akkor már sokkal inkább legyen csak 3perc, de az olyan intenzív, hogy beszakadjon a féléves ágy.(szintén megvolt.)

Amikor egy nő sex közben mást csinál az egy balfék nálam repülne is egy párkapcsolatból.Ha meg úgy érzed béna valaki akkor figyelj te is a férfira ,vagy próbálj neki segíteni pár ötlettel tanáccsal,pozícióval.(előbb utóbb jó lesz neked is meg neki is vagy ha végkép nem akkor intézkedj ,hogy neki jó legyen és már lankadtan nem is fog maszatolni).

 

 

 

A legutolsó barátnőm szavait idézem amikor szeretkeztünk. "Neked 5 nő sem volna elég,, Semmilyen pozícióban és stílusban nem volt még nő aki bármit is tudot volna kezdeni velem. :P

Link to comment
Share on other sites

Ez tényleg nagy szerencse ,mivel ahogy más is leírta 3 perc az édes kevés lol még nem voltál szerelmes és nem tudod értékelni a pároddal eltöltött időt.(másokat és magadat is becsaphatod ,de majd eljön az az idő amikor nem csak felvágásból bújsz össze valakivel 1-1 menetre és akkor rájössz,hogy is repül az idő)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Sztem normális bár a nő részéről a 30 soknak találom

Hát nekem eddig  2 barátnőm volt egyik sem tudot eljutatni a csúcsra 1-2 órát voltunk átlagba együt. (Ők elmentek ,de én nem az orál sem segített,már azt hitte az egyik hogy valami bajom van erre ema is kellet ,de még így is kellet  idő a dolognak,sex után volt) Azóta nem tudom mi változot mert a barátnőmel szakítotunk pár éve) és azota magamba vagyok zárkozva sztem ez a legjob kifejezés.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...