Jump to content
szokesandor

Másfél órás együtlét,szerintetek ez normális?

Recommended Posts

Syastok. Azért nyitottam ezt a témát, mert szerintetek az normális, hogy amikor együttvagyunk a barátnőmmel akkor én kb egy-másfél óráig bírom ő meg akár harmincszor is el tud menni?

Valamit mondjatok már nekem erről, mert a barátnőm azt mondja, hogy vmi nem stimmel velünk.......

Pedig csak örülhetne neki, elvégre nem sokan vannak így,vagy ha igen akkor írjatok ide léci.

Fontos lenne

Köszi

• Like 1

Szerintem baromi jó adottságokkal rendelkeztek mind a ketten ha ez valóban így igaz!

Semelyik sem mondható "átlagosnak". Legalábbis a barátnőd orgazmus-sorozata tuti hogy nem. Az hogy te sokáig bírod az egy jó dolog... tenni ne akarj ellene.

Sokan mit nem adnának ezért az adottságotokért...

egy másfél óráig birod?MESTER tanits!! nekem 2 perc cigivel eggyütt.amugy a nők többször egymásután el tudnak menni

állitólag :rolleyes:

Egyértelműen a lányok többször is el tudnak menni, hogyha jó a partnerük, vagy ha összeillenek testileg is meg lelkileg is és ha már nagy a bizalom, akkor a csajból többet is ki tud hozni az ember, vagyis többszöri orgazmust. Szerintem ez normális, hogy a bnődnek többször is "jó".

ezzel tisztába vagyok hogy a csajok többszöri orgazmusra is képesek na de ennyiszer??????

Most hétvégén megkértem hogy számolja és a végén azt mondta, hogy 25 körül elvesztette a fonalat.....

Hát nem tom.

Nem lehet hogy csak rájátszik?

Nekem is volt egy ilyen barátnőm 4 és fél évig, az ember szárnyakat kap minden vonatkozásban. Ellenpélda is akad, halvacsorával, zuhanyzással 5 perc. Vagy kompatibilis vagy a másikkal, vagy nem. Addig örülj, míg igen...

szerintem normális, nálunk is hasonló a helyzet... :rolleyes:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm 4 és fél évig, az ember szárnyakat kap minden vonatkozásban. Ellenpélda is akad, halvacsorával, zuhanyzással 5 perc. Vagy kompatibilis vagy a másikkal, vagy nem. Addig örülj, míg igen...

ez a 'kompatibilis' megközelítés mosolyt csalt az arcomra... mi jöhet még? Plug&play? :D

egyébként szerintem is normális.... és miért akarnátok tenni ellene ?!? :) nem jó ez így? :rolleyes:

azért vannak biológiai csodák is ;) ami ellentmond az 'empíriának'.... :)

Amúgy a fiúk is el tudnak menni többször egy alkalom esetén, ha már itt tartunk.

dehogynem...

előfordul az, csak fenn kell tartani aaz izgalmi állapotot egy bizonyos szinten...

és ehhez két ember kell, akik nem kicsit vonzódnak egymáshoz...

Hát nem tudom, télleg furcsán hangzik ez, de ha mások is vannak hasonló helyzetben akkor annyira mégsem lehet lehetetlen.

és biztos hogy nem színlel mert azt észre lehet venni azt egy ilyen esetben.

Az én barátnőm is 5 percenként el tud menni, szal én eltudom hinni ezt a 30as számot, sőt a másfél órával sincs semmi bajom, tulajdonképpen bármeddig tudja nyújtani a férfi az orgazmust persze ha akarja). De amúgy a másfél óra sztem maximum akkor egészséges ha nyujtod az orgazmusod, ha szimplán másfél óra kell ahoz, hogy "elmenj" na akkor sztem ott van baj (elsősorban lelki vagy pszichológiai szempontból nézve :)).

jól beszélsz paulbig!!!!

az én párom 3 órán keresztül is bírja, ha akarja... :rolleyes:

bár nem volt nálam még ilyen robosztus mennyiségű csúcspont, a harmadát már nekem is sikerült elérni... B)

én azt olvastam h a legtöbb, egy alkalommal 50 orgazmus volt, egy nőnek... :D

sziasztok! szerintem ebbe semmi különös nincsen! ennek inkább örülni kell, és nem filózni azon, hogy vmi nem stimmel. ha ellenkező lenne az eset, akkor kellene aggódni, hisz rengeteg párkapcsolatban az a baj, hogy a srác nem tudja a nőket elvinni, vagy a nőnek nincsen orgazmusa. a szex jó dolog, éljetek ezzel az adománnyal, hogy nektek ennyiszer megy, és így legalább tutira nem fogjátok lecserélni egymást! :lol: szipi

Sztem azért érdemes megvizsgálni (nem orvosilag), hogy van-e valamilyen pszichés ok amögött, hogy másfél óráig bírja a srác. Nem azt mondom, hogy ez így nem jó, csak lehet, hogy valamilyen érzelmi oka van, vagy éppen a csajszi miatt van.

sztem úgy értve másfél óra, hogy visszatartja, mert látja, hogy a párjának mennyire jó...

veled nem történt még olyan, hogy azt mondtad, hogy ez olyan jó, hogy el sem akarsz élvezni???

bár én bírnám másfél óráig... nem sztem ez nem normális... szerintem :lol:

sztem úgy értve másfél óra, hogy visszatartja, mert látja, hogy a párjának mennyire jó...

veled nem történt még olyan, hogy azt mondtad, hogy ez olyan jó, hogy el sem akarsz élvezni???

Konkrétan ilyen még nem fordult elő :) De én csak egy alternatívát vázoltam fel :)

jemo69: Meg kell próbálni :)

Egyébként ien télleg van:) vicces de igaz,az együttlét igenis tud oan jó lenni h fel tudod áldozni magadat a másik öröméért.De ehhez szerintem teljes lelki és szellemi ráhangoltság kell.

Egyébként az orgazmussal kapcsolatban:a nőknél normál esetben 10-20percenként lehet,ami nem baj,mert ha elélvez ugyanúgy lehet folytatni,(v abba sem kell hagyni:))a dolgokat ahogy addig.Persze kicsit óvatosabban,mert ienkor naon érzékenyek.Ha pedig túl hamar elélvezel(fiúk) inkább ne izgasd fel magad rögtön az elején,amikor ott pucérkodik előtted a leányzó és például még extra szolgáltatásokkal kényeztet :P hanem amikor elkezditek a huzavonát,akkor gondolj vmi másra ami tökre nem odaillő,de koncentrálj,mert különben semmit nem ér:) hidd el műxik..aztán ha már normalizálódott az izgalmi állapotod,átadhatod magad a szex gyönyöreinek..hehe

nőknél normál esetben 10-20percenként lehet

10-20???

inkább 5-10 :rolleyes:

5-10 jaja :D Kafi utolsó néhány mondata a nyerő, ha már durrani készülnél akkor gyorsan le kell higgadni és utána már könnyebben megy az orgazmus késleltetés :)

Egyébként ien télleg van:) vicces de igaz,az együttlét igenis tud oan jó lenni h fel tudod áldozni magadat a másik öröméért.De ehhez szerintem teljes lelki és szellemi ráhangoltság kell.

Egyébként az orgazmussal kapcsolatban:a nőknél normál esetben 10-20percenként lehet,ami nem baj,mert ha elélvez ugyanúgy lehet folytatni,(v abba sem kell hagyni:))a dolgokat ahogy addig.Persze kicsit óvatosabban,mert ienkor naon érzékenyek.Ha pedig túl hamar elélvezel(fiúk) inkább ne izgasd fel magad rögtön az elején,amikor ott pucérkodik előtted a leányzó és például még extra szolgáltatásokkal kényeztet :P hanem amikor elkezditek a huzavonát,akkor gondolj vmi másra ami tökre nem odaillő,de koncentrálj,mert különben semmit nem ér:) hidd el műxik..aztán ha már normalizálódott az izgalmi állapotod,átadhatod magad a szex gyönyöreinek..hehe

Éni s így szoktam, ha valami más nem oda illő jár az eszemben, akkor akármeddig bírom, de ha teljesen oda koncentrálok, akkor max 5 perc.

a másfél órát nem úgy kell érteni hogy folyamatosan egy pózban megállás nélkül, hanem cserélgetve egy-két apró csókolózás közbe meg ilyenek. De ha a barátnőm élvezi amit csinálok akkor addig húzom amíg csak lehet.

sztem ha minél később megy el a pasi annál nagyobbat élvez a végén. Nektek nem tünt még ez fel?????

De ebben tökéletesen igazad van,de erre még rá lehet tenni egy jó nagy lapáttal,ha közben a lehető legizgatóbb dolgokat művelitek.Vagy a lehető legizgatóbb helyen:).ezt persze embere válogatja

csókok,simogatás,halkan erotikus dolgokról való beszéd,v csúnya szavak(de nem káromkodás:))meg ienekre gondolok

hmm ha fullextrás szexről van szó (pózváltások, közben csókolózás, meg simogatás ilyesmik) és ráér mindkét illető és nem is fáradtak akkor a 3 óra nem is olyan sok ...

Öhmkrhkökk...azért 3 óra az túlzás szerintem,márha fullosan végigcsinálod :)

te csak hiszed!!!

amikor már annyira felmegy bennetek az adrenalin...

észre sem veszitek majd, hogyelrepült az idő...