Jump to content
PirateClub.hu

Nokia N9 & Lumia 800


StandoFF
 Share

Recommended Posts

Az a baj, hogy a tesztek alatti kommentekkel gyakran bemocskolják a Nokiát, ezt már sportszerűen űzik.. Ezáltal nehéz is eldönteni, hogy melyiket vegye az ember. A Nokia N9-et azért nem ajánlják, mert a támogatása az op. rendszernek megszűnt és kikapcsolt állapotban nem ébreszt a készülék, viszont a Lumia 800-at azért nem , mert alacsony a készenléti ideje és gyakran befagy a telefon.

Szóval ezt neked kell eldönteni, ugyanis amit leírtam azokat mind über kockáktól olvastam, de ha te átlag felhasználó vagy és rendeltetés szerűen szeretnéd használni a telefont, tehát nem baromkodni, facebookozni, netezni szeretnél akkor mindegy. Személy szerint a Lumia 800-at választanám, de hamarosan piacra dobják a Lumia 900-at, amelyben optimlizálják az op. rendszert. Ez amolyan foltozgatás lenne.

Link to comment
Share on other sites

-Persze, hogy bemocskolják, nem alaptalanul. A jelenlegi Nokiák pénzt nem érnek. Nekem még ingyen sem kellene.

Milyen érdekes, hogy mikor kijöttek az N9-ek akkor vissza kellett hívni rengeteget mert a kijelző szar volt. (Az N8 is szintúgy.)

A Lumiáknak meg az energiafelhasználásuk volt szar.Ráadásul ott még az aksit sem lehet cserélni azaz az összes telefont vissza kellett vinni a szervizbe. (Az N8/N9-nél sem.)

Ja és édesapám E52-je újonnan két és fél hónapot bírt. Tehát ezek után a Nokiának elég nehéz lesz megmagyaráznia a bizonyítványt. Eddig komáltam azt a céget de mára kimerítik a szánalmas kategóriát.Szóvak nem alaptalanok a szidások.

 

-Azt gondolom, hogy az okostelefonoknál csak az Andoid/iOS a járható út. Az új Winows Phone 7 rendszer kinézetétől hányok.

 

-Egyébként mivel lehet magyarázni azon dolgot, hogy a kínai (!!!) feltörekvő mobilgyártó, a ZTE (!!!!!) minimális hibaszázalékkal gyártotta, nagy darabszámban Skate nevű modelljeit?

Magyarul a legyártott darabszámhoz képest nagyon kevés volt hardveresen rossz. Ez hogy is van?

 

Ui.: van egy Nokia 6303 telóm is. Az volt az utolsó jó szériájuk. Ez meglátszik megbízhatóságán,üzemidején és használhatóságán is.Soha semmi baj nem volt vele és még soha fagyott le.Szóval nem vagyok sem elfogult, sem Nokia ellenes. A kész tények beszéltek belőlem.

Link to comment
Share on other sites

A Lumia 800-nak nem az aksija szar, hanem valamiért a szoftver leszívja nagyon hamar az aksit. Már van rá frissítés, ahol már megjelent, azt mondták a tulajok, hogy meg 3x-ozták az üzemidejét. Az úgy már egészen elviselhető, ha ki bír 5-6 napot egy töltéssel, sőt okostelefonhoz képest igen előkelő teljesítmény. ;)

Link to comment
Share on other sites

Egyébként itt van a Lumia 900 amiről beszéltem:

 

Specifikációi:

http://www.nokia.com/us-en/products/phone/lumia900/specifications/

 

Magyar cikk:

http://mobilarena.hu/hir/lumia_900_jobb_hang_es_kepkezeles.html

 

Magyarországon még nem kapható, de szerintem érdemes lenne megvárni. ;)

 

U.i.: Ilyet tervezek majd venni.

Link to comment
Share on other sites

Igen, annál maradtam, viszont nem tudom, hogy kitől várt hosszabb választ, és miért? :D

A versenyképesség meg majd kiderül mondjuk az év végén, hogy hogyan teljesítenek az új készülékekkel.

 

Tőletek vártam hosszabb választ mert leírtam egy bizonyos véleményt.

Ha nem értetek vele egyet szóljatok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

nem rossz a lumia 900, de ezzel a hardverrel nem fog tudni labdába rúgni, nagy öngól ez a NOKIA-tól, 3 hónap és hozzák ki a WP 8-as telókat, amire ugye nem lesz teljes mértékben frissíthető a Lumia 900

Nekem LG Optimus 7-em van, semmi bajom vele, de egy 135 ezres Lumia 900-nál azért már én is szívnám a fogam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...