Jump to content
PirateClub.hu

Anális vagy az orális szexet szereted?


Yayo
 Share


Recommended Posts

Egy értelmű hogy Anális szex a király. :) Az orális gusztustalan és undorító icon8.gif

valószínűleg nincs tisztában a fogalmakkal :)

 

szerintem az orál jobb. a fenék az maradjon inkább kijárat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

A magam részéről nem állok egyik oldalra sem, a legjobb ha minden benne van. Imádom az análszexet (adni, nem kapni), de az is tény hogy nem sok lány vállalja be, még kevesebb szereti. Igaz az is hogy az orált én inkább csinálni szeretem a lánynak, ha engem cidáznak az annyira nem hoz lázba... najó ez sem igaz, de ehhez is kell a tapasztalat a lány részéről. Az viszont mindenképp taszít ha 45 percig kényeztetem a csajt, aztán mikor megjegyzem hogy nekem is kéne ösztönzés leráz azzal hogy most nincs kedve. Akkor általában ott is hagyom felhúzva, mosson kézzel.

Link to comment
Share on other sites

A magam részéről nem állok egyik oldalra sem, a legjobb ha minden benne van. Imádom az análszexet (adni, nem kapni), de az is tény hogy nem sok lány vállalja be, még kevesebb szereti. Igaz az is hogy az orált én inkább csinálni szeretem a lánynak, ha engem cidáznak az annyira nem hoz lázba... najó ez sem igaz, de ehhez is kell a tapasztalat a lány részéről. Az viszont mindenképp taszít ha 45 percig kényeztetem a csajt, aztán mikor megjegyzem hogy nekem is kéne ösztönzés leráz azzal hogy most nincs kedve. Akkor általában ott is hagyom felhúzva, mosson kézzel.

 

45 percig? Te nyelvre edzesz? Milyen nőkkel voltál te eddig?

Tod ki nyalná 45 percig a válladékukat, undorító. Legalább odakészítesz 1 korsó sört, hogy legyen benne valami jó is?

Link to comment
Share on other sites

Én imádom az ízét (ápoltság, higiénia mindenképpen), pluszban bevadít ahogy sorozatosan élvez a csaj aktus közben. Ez a 45 nem általános félre ne érts, a legtöbb az negyed óráig bírja, egy részüknek az is sok, aztán utána már nem bír semmit csinálni. Nem mintha ez zavarna, pihen egy 20 percet aztán jöhet a folyt. A 45 perc az volt eddig a legtöbb, de valami hihetetlen nimfó csajt fogtam ki, dupla törülközőt raktunk le, de simán eláztatta. Utána meg egymás után kétszer vitt el a csúcsra, szóval bőőőőven megérte, még úgy is hogy utána egyikünk sem bírt mozogni ;) Higgyétek el, nincs hálásabb dolog mint rendesen helyre tenni egy nőt.

Én ebben hiszek, hogy a szex művészet. Egy nőt kielégíteni (úgy istenigazán) bőven túlmutat azon hogy mekkora a farkad és tudsz-e 4 órán keresztül reszelni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...