Jump to content
PirateClub.hu

Anális vagy az orális szexet szereted?


Yayo
 Share


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gyerekek segtísetek már nekem! Az oralt már próbáltuk és nagyon bejött, de az analt is ki akarjuk próbálni a barátnőmmel!

De hogyan kezdjük el? Először is hogyan távolítsuk el a csaj hátsófeléből a nem oda illő dolgokat? :) (de ezt komolyan kérdem)

És utána hogyan tovább? Hogy tágítsam neki?

 

Légyszi egy értelmes választ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Egy lyukat kell tömni a másikat azért teremtették, hogy kimeneti nyílás legyen, ne pedig bemeneti, ezért is utálom annyira a buzikat is :D :D :D

orál undorító de az anál nem? :S ez azért durva már na meg furcsa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én mind a kettőt szeretem csinálni. Bár análra ritká(bba)n esik sor. Az anált a szűkösség miatt is szeretem. Persze ha a párom nem szereti / szeretné akkor nem erőltetem. Az orál meg szerintem egyértelmű. Nincs ember aki ne szeretné (szerintem).

Link to comment
Share on other sites

...én szerény véleményem az, hogy a barátnőmmel soha nem próbálnám ki, meg sem említeném neki

szerintem csöppet megalázó, elvégre az a lyuk nem arra van... :unsure:

 

Teljes mértékben egyetértek Enisz-el! :)

 

Én is kipróbáltam egyszer a b.nőmmel, de nekem nem jött be annyira... az elején izgatott de amikor ott voltam teljesen elment a kedvem és eléggé elundorodtam a dologtól... valahogy filmekből jobbnak látszott :D És sok emberrel beszéltem már erről és sokan alátámasztották a véleményem. Volt egy idő amikor sok ....... (már elnézést a kifejezésért) megkérdeztem hogy mégis mit szeretnek benne és igazából mindegyik azt mondta a végére hogy igazából nem is szeretik annyira... csak a partnerük kedvéért csinálják, hogy neki jó legyen.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Egy értelmű hogy Anális szex a király. :) Az orális gusztustalan és undorító icon8.gif

 

Ahha... :huh:

Fenékbe mehet, de szájjal már gusztustalan. Ércse. ;)

 

Am én jobban szeretem a 'gusztustalan' dolgokat, tehát az orál a favourite, de ha a csaj szereti, tőlem mehet az anál is.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

"Azt már nem tudom, nekem nem kellett semmit csinalni:-)"

 

editke08: már nem azért, de ez nem kicsit hangzik önzőnek. Meg akkor nem is élvezted? Csak feküdtél az ágyon?

 

 

"szex is két ember függvénye... ;) "

"gyere pasi tégy a kedvemre?"

 

Úgy látom Trungs szerint is nem kicsit önzőség ez így...

 

Link to comment
Share on other sites

Hogy mindenki értse a mondanivalomat: a "Azt már nem tudom, nekem nem kellett semmit csinalni:-)" - ezt az analis szexre ertettem. Tehat analis szex közben nem csinaltam semmit csak türtem a fajdalmakat, nem oralis szexre gondoltam...Meg különben is, hogy lehet oralis szexet csinalni úgy, hogy nem csinalok semmit? Az milyen orális szex?? Remélem így már érti mindenki. És nem vagyok önző az ágyban, ezt kikérem magamnak!!!

Link to comment
Share on other sites

Szavaztam! ;)

MINDKETTŐ!

Nem rá kell erőltetni a másikra, hanem fel kell kelteni az érdeklődését! ;)

Szépen lassan, finoman!!!

Ha ügyes vagy nem fáj a lánynak!!! (ja és nem szárazon;))

De akarnia kell!! Ha nem csinálta még úgyis kipróbálja, ha meg csinálta és nem egy balfékkel akkor rávehető!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...