Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

A te kezedben még nem volt egyik se szerintem... :)

 

Hisz még mmst se lehet vele küldeni alapból. Nem tud multitaskingot se,ha tudod mi az.

 

Balu1977 csak 3 hete van iPhone 3G-m, de még egyszer se fogtam meg télleg, csak nézegetem!!! Nem lehet vele mms-t küldeni? Ki mondta, h annak van értelme? De veszekedni nem fogok rajta, mindenki azt vesz, ami tetszik neki és amilyet akar!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

persze, sokéves tapasztalattal nyilván könnyebb, de feleslegesnek azért nem mondanám, mertha teszem azt veszek egy telefont, akkor az érdekel, h most mit tud, nem pedig, h majd 1-2-3-4 év múlva mi lehet belőle, miközben kijön még több és jobb telefon, amire jólenne lecserélni :)

Link to comment
Share on other sites

te valami nagy iphone szakértő lehetsz.. :) volt már egyáltalán egy darab is a közeledben?

aki a telefonnal akar tökéletes képet készíteni az sikeres ember nem lehet. fényképezőgépnek hívják a megoldást. ha úgyis van GPS meg I900, akkor arra is költhetnél.. :) videofelvételhez van már rá program.

azt meg már csak félve említem meg, hogy az I900 elég nagy iPhone koppintás, csak hát ugye hiányzik róla az unix alapú villámgyors szoftver meg a multitouch. windows-os hulladék.

Link to comment
Share on other sites

Tényleg kár erről veszekedni. Aki ifon ...... annak ugy is mondhatsz akármit. Az simán pikpak fizet az alkalmazásokért, nem érdekli az gagyi fényképezőgép,videó és mms se érdekli, a gps se hogy nem tudja kihasználni. Ha valakinek jó,sok pénzért a szar is az vegye csak meg. Aki meg a pénzéért el is vár valamit az vesz mást.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

balu1977, te sem láttál még sok iPhone-t.. :) elmondtam az előző hsz-emben is. videó megoldva, mms megoldva. a gps pl. az n95-ben se ér sokat.. (10 perc keresés és utána is gyakran elveszti a jelet? no comment)

ez a fényképező duma meg.. vicc gyerekek :)

arról meg nem én tehetek, ha valakinek drága. (T-nél elég olcsón lehet amúgy kapni..)

szoftverek? szar számítógép, mert arra is meg kell venni a szoftvereket drága pénzért! FUJ!

 

jah és.. nem vagyok ifon......, csak reálisan szemlélem a világot. az iPhone jelenleg oda-vissza veri a piacon kapható telefonok 95%-át. ami felveheti vele a versenyt az ugyanebben az árkategóriában van. na most akkor mi is van a pénz dologgal?

Link to comment
Share on other sites

igen de a 1 vagy 2 év után ha jól tudom 200 és 400 ezer között jönnek ki az árak . Bár olvastam több helyen is hogy saját csomagba is lehet venni. Fater előfizetéses úgyhogy majd meg kell kérdeznem hogy mennyi úgy mert akkor megvennénk a csomagjára de én használnám dominóval.És ha úgy a legdrágább előfizetéses cucc alatt vagy annyi(~90) akkor jobban megéri mint 170 ért függetlenbe venni mert még garancia is több van rá.

Link to comment
Share on other sites

igen de a 1 vagy 2 év után ha jól tudom 200 és 400 ezer között jönnek ki az árak . Bár olvastam több helyen is hogy saját csomagba is lehet venni. Fater előfizetéses úgyhogy majd meg kell kérdeznem hogy mennyi úgy mert akkor megvennénk a csomagjára de én használnám dominóval.És ha úgy a legdrágább előfizetéses cucc alatt vagy annyi(~90) akkor jobban megéri mint 170 ért függetlenbe venni mert még garancia is több van rá.

ez ilyen tipikus magyar mentalitás.. :) ha ingyen lenne akkor is drága lenne nem?

annyi a bökkenő ezzel a 200 ezres árral, hogy ebben a szolgáltatás is benne van.. (ugye havi 400 perc duma, 200 sms, 2Gb adatforgalom) ha kicsit utánaszámolsz, akkor minden felsőkategóriás telefon ára ennyire jön ki a második év végén hasonló konstrukcióval..

 

amúgy meg, ha dominoval akarod használni, akkor gondolom nem sokat használod a 3G-t és ha GPS-re nincs szükséged olcsóbban kijössz egy 2G-s iPhone-nal.. (80 körül hoznak már be USA-ból vadi újat)

Link to comment
Share on other sites

netezni én otthon wifivel használnám 1-2 órát ,zenehallgatásra,a dominos csomag nekem elég a hívásokra és sms-re. Én is azon gondolkoztam hogy elég lenne egy 2g-s iphone ,95 ért láttam függetlenbe de csak kevés gari van rá és ha tényleg lehet saját csomaghoz t-mobile-tól venni 3g-t és 100 alatt van akkor miért ne venném meg az újat. Csak az gondolkoztat el hogy karácsonyig nagyon sok új telefon fog kijönni és 90 körül állítólag már motorola zn5 is kapható lesz amiben 5 megapixeles kamera van és wifi . Tehát netezni szintén tudnék ,zenéthallgatni is,szebb képeket csinálni .

Szóval én még várok de ha t-s üzlet közelében leszek akkor azért megkérdem hogy mennyi lenne meglévő előfizetéses díjcsomaghoz a készülék.

Link to comment
Share on other sites

'...Az iPhone-ról még mindig vegyes az összkép. Egyrészt egy marha jó cucc. Le lehet tagadni, de a multi-touch kijelző, a villámgyors, atomstabil operációs rendszer, a felhasználóbarát kialakítás mind-mind nagyon jó dolog, ráadásul ott van az a high-tech érzés, amit véleményem szerint csak ez a készülék nyújt, legalábbis ilyen mértékben...'

 

Kb ennyiben.

Link to comment
Share on other sites

akkor n82 + 16 gigás ipod touch = megvan a jobb technika + az "apple érzés" és még mindig olcsóbb :P

 

egyébként én is szívesen lennék 3g tulaj, csak ekkora előfizut nem tudok mostanában bevállalni (nomeg jó nekem a jelenlegi vodás előfizum), függetlenül meg még iszonyat drága

Link to comment
Share on other sites

"akkor n82 + 16 gigás ipod touch = megvan a jobb technika + az "apple érzés" és még mindig olcsóbb "

 

ipod touch sem egy olcsó mulatság, kiegészítve az n82-vel azért hasonló árban van egy 3G-vel (amit Olaszországból lehet szerezni az olyan 120 körül van..) a másik meg, hogy szeretek az egyszerűségre törekedni. nem akarok 26 cuccot magamnál hordani, csak azért mert az adott kategóriában az a legjobb. kompromisszumképes vagyok :)

 

balu1977, neked meg annyi tudok javasolni, hogy sétálj be egy Tmobile üzletbe és próbáld ki.. :) és az csak a jéghegy csúcsa..

Link to comment
Share on other sites

Amúgy nem vágom h az emberek miért fikázzák az almafont, mikor egy halom teszt meg minden xar szól mellette, igaz vannak hiányosságai, PL.: a bluetoothot csak füleshez lehet használni, de nemhiszem h ez sokáig probléma fog maradni :D

 

Én nem vagyok alma..., még soha életemben nem volt semmi almás cuccom, de ez a rohadt nagy több helyen egyszerre érzékelő képernyő meg a giroszkóp együtt a játékoknál nagyon bejön :D

 

Szal ha valakinek nem tetszik, és még soha nem is látott oat, mert ő Nokia ....., akkor ne kezdje fikázni, tudtommal ennek a Topic-nak nem a fikázzuk egymás mobilját címet adták...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nekem is csak az a bajom az n82 + ipod touch csomaggal hogy megint két kütyüt kell cipelnem :D Most is az a legnagyobb bajom hogy cipelem szegény régi mp3-at meg a telefonomat. Ezeket én szeretem kéznél(zseb-ben) tudni ezért már alig fér be még a pénztárcám a farmerom zsebébe . :D Ezért kell nekem egy kis komkapt kütyü ami elfoglalja az egyik zsebem de legalább benne van minden ami egy napra kell nekem technika szempontból .

Link to comment
Share on other sites

Amúgy nem vágom h az emberek miért fikázzák az almafont, mikor egy halom teszt meg minden xar szól mellette, igaz vannak hiányosságai, PL.: a bluetoothot csak füleshez lehet használni, de nemhiszem h ez sokáig probléma fog maradni :D

mi máshoz akarnád használni? zenéket amúgy sem tudnál fogadni, mert itunes-szal kell szinkronizálni, hogy fel is tudd használni a zenét.. nem lehet csak simán felmásolni. nem lesz az szerintem megoldva.

Link to comment
Share on other sites

balu1977, neked meg annyi tudok javasolni, hogy sétálj be egy Tmobile üzletbe és próbáld ki.. :) és az csak a jéghegy csúcsa..

Volt a kezemben igaz nem volt 10 percig se mert nem tetszett 1általán.

Nincs nekem semmi bajom azzal aki ilyet vesz csak nem értem mi az ami miatt ezt veszi. Pl akármelyik N szérias nokia vagy újabb SE többet nyujt.

Link to comment
Share on other sites

az iphone és az ipod főleg a megjelenésével és a kezelhetőségével hódít, nem a technikai paramétereik az elsődlegesek soksok embernek aki ilyet vesz

rég szerettem volna egy olyan telefont amiben van wifi, kimagasló a médialejátszása, gyors és még jól is néz ki. nah hát ez pont az iPhone :)

 

phZ, és akkor mivan? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...