Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

tudásban biztos több viszont ha ennyit költhetnék telóra akkor sem venném meg mert nekem nem jön be :) Szerintem mostanában kéne első generációs iphone-t venni ,mondjuk szeptember közepén már biztos lemegy még jobban az ára. Most már 8gb-set 95 körül lehet kapni. Ha lesz a t-mobile-nál a 3g és több lesz a gsm-ekben akkor megint egy 10-el leviszik szerintem. Aki az "Apple érzésre "megy annak elivleg az is megfelelne :D kamera ugyan az,net ugyan az ,progikat rá lehet rakni,zene ugyan az . 3g és gps meg nem apple érzés.

 

na megvannak az árak .

 

Minden info:

http://iphone.t-mobile.hu/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

már el is fogyott a 8gb-s ,most csak regisztrálni lehet hogy a következő adagból kaphass. Azért dúrva hogy sírnak az emberek hogy nincs pénz,aztán 250ezres telefonok fogynak el első délelőtt....

405-és 210 között mozog a 1 vagy 2 év alatt kifizetett összeg. Ennyi pénzért már egy laptopot ,egy jó telefont és még új pc-t is kapok :D Arra vagyok kíváncsi hogy dominoba ha adják később az mennyi lesz ,illetve ha már meglévő tarifacsomagoddal szeretnéd használni. Egyenlőre úgy tűnik gsm-ekben jobban megéri megvenni,csak hát a garancia....

Link to comment
Share on other sites

Elsőként a Mom Park-ban lehet majd megvenni.

 

Az iPhone 3G magyarországi premierjén a legnagyobb hazai mobilszolgáltató Premier Partit rendez, amely 21-én 22 órakor kezdődik a MOM Park Bevásárlóközpont földszintjén megtalálható T-Pont üzlet bejáratánál. A jó hangulatról és zenékről neves dj-k gondoskodnak, üdítőkkel és programokkal várják az első iPhone-ok vásárlóit, az érdeklődőket és a kikapcsolódni vágyókat egyaránt. Az első 10 iPhone 3G készüléket vásárló az eseményt és az elsőséget megörökítő plakettet is kap.

Link to comment
Share on other sites

akinek van rá pénze annak persze hogy jó. Szerintem jó kis telefon,ha lenne ennyi fölös zsém egyből vennék.Az hogy elfogyott annyit jelent hogy a felső 10 ezer ismét próbál egy új és kicsit különc kütyüt megvenni :D vagy csak a mániákus apple fan rákölti az augusztusi fizetését :D Bulit is csak azért csapnak mert nagy a felhajtás az iphone körül. A nokia érintős telójának nem hinném hogy lesz bulija vagy bármelyik új csúcskategóriás telefonnak.

Link to comment
Share on other sites

Hát nemtom, t-mobilnál ez az előfizetés a nagydumásoknak való...

am de nagyon komoly gammák meg progik vannak rá :D

Játékokról ízelítő:

http://kotaku.com/5023411/the-ultimate-guide-to-iphone-games

 

Magyar iphone lap:

http://ifhone.hu/index.php?page=installer

 

Letölthető cuccok:

http://ihacks.ru/
http://idownloads.ru/

Link to comment
Share on other sites

én biztos nem fogom meg venni 100ért mikor 30ezer lenne a tervezett ára

abból már lehetne Samsung SGH-I780 vagy Nokia N95 8G-osat venni azok se maradnak el tudásban

Apple az a olcsó árával lenne nyerő , csak legyen hozzá 5ezer forintos havidíj:) ne üzletembereknek való azoknak úgy is van pénzük:D

Link to comment
Share on other sites

Nálunk már van a szolgáltatóknál. Külön tarifa csomagokat csináltak neki amiben van net, meg hivás máshogy nem lehet venni. Szerintem hülye aki kiveszi akciósan,mert drága a tarifa a kötelezően előfizetett 2 giga adatforgalom miatt. A másik dolog meg az hogy ma fogtam először a kezemben ezt a "csodát" és az a véleményem hogy használják csak nyugodtan az amerikaiak. Ritka ronda és kényes egy telefon. Jól sikerült az európai reklám azért van mindenki beszarva érte. Azok fognak jól járni akik majd megveszik használtan.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem teljesen felesleges azon filózni, hogy mért ilyen drága, mért így néz, mért tetszik, mért nem tetszik... stb.! Ha valakinek tetszik úgy is meg fogja venni, akinek meg nem az rá se nézzen, sose fogja megtudni mit hagy ki! Mert talán 300 év múlva a Symbian is lesz fele olyan gyors mint most az iPhone!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem teljesen felesleges azon filózni, hogy mért ilyen drága, mért így néz, mért tetszik, mért nem tetszik... stb.! Ha valakinek tetszik úgy is meg fogja venni, akinek meg nem az rá se nézzen, sose fogja megtudni mit hagy ki! Mert talán 300 év múlva a Symbian is lesz fele olyan gyors mint most az iPhone!

A te kezedben még nem volt egyik se szerintem... :)

 

Hisz még mmst se lehet vele küldeni alapból. Nem tud multitaskingot se,ha tudod mi az.

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem kell itt vitázni,az én kezembe volt már mindkettő. Egy nagyon jó készülék az iphone(felhasználóbarát,nagy képernyő,zenei és webes téren is nagyon jó, )de vannak nagy hibái. Én simán vennék majd egyet de nekem fontos a kamera is. :( A symbianos telefonokat meg inkább komolyabb embereknek ajánlhatóak akik használják a rajta elfutó egyre jobb programokat. Fater nem használná és nem kell neki semmi extra ezért mindig s40-es rendszerű telefont vesz de azok is tökéletesen jók annak akinek az kell. És akkor még a windows mobile-ról ne is beszéljünk meg a többi gyártó saját rendszeréről.Symbianos telefont azért nem veszek most egy ideig mert nem biztos hogy teljesen ki tudnám használni ,és nekem a felhasználóbarátság nagyon fontos. Most olyan telefont keresek amivel például reggel felkelek megnézem mailt,írok az oldalra,útközben zenéthallgatok,szöveges dokumentumot olvasok,videót nézek ,képeket készítek és mutatok haveroknak.Aztán este szintén ha már késő van de még utána akarok nézni valaminek akkor könnyen megtehessem.

 

Számomra a tökélest telefont(mivel ilyen nincs de a majdnam tökélestes ami mindenben jó amire én haszználnám) még nem jött ki. Most karácsony előtt nagyon sok telefon fog kijönni. Én még várok és utána lehet még mindig úgy döntök hogy igen nekem iphone kell mert a többi nem tud akkor szabadságot biztosítani ,nem baj ha a kamerája nem a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Engem igazából az almás telefon az akcelerométer (lehet nem ez a neve de nem ez a lényeg...) miatt fogott meg (na meg a szép nagy kijelző meg a memória, és nem akarom most azt olvasni h a Nokia N95 is 8GB-os...) szal keresek vkit aki nagy dumás és megkérdezem nem kell-e neki egy új előfizus kártya :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...