Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

Ma voltam T-Mobile üzletben és megkérdeztem a "kisfőnököt", hogy igaz-e az augusztus 22-ei hír és teljes bizonyossággal cáfolta. Annyit azért sikerült belőle kicsikarnom, hogy október első 2 hetében már az ország összes T-Mobile üzletében lehet majd kapni az iPhone 3G-t!>>> Erre elővettem a zsebemből, nagy nézés....majd a kérdés: Honnan szereztem? "További részletekért kérjük forduljon az illetékeshez!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe :D október közepe nincs már messze bár nekem az ár fontosabb mint az hogy az év vége előtt hány nappal,hónappal jön ki :) Híradóban is biztos benne lesz ha nagy sor lesz valahol... :D

ma olvastam azt hogy a fehér készülékek hátoldala repedezni kezdett sok embernél.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nem csak a fehéreknél, néhány feketén is jelentkezett, és sajnos nem csak olyanoknál akik nem kímélik, olyanoknál is jelentkezik akik "selyemben" tartják egész nap, sőt olyanról is hallottam hogy már a boltok polcain is :)

képeket is láttam róla, főleg a jack mellett :)

 

mellesleg ugyanez van néhány macbook-nál is :)

Link to comment
Share on other sites

ha máshol 150 körül van a független akkor itt miért lenne olcsóbb ? t-mobilnál 52 az mondjuk reális, csak mellé a havi 10 rugó már nem-Függetlenben meg 2-3x annyi lesz az ára tehát megint 100-150 nél tartunk.Remélem neked lesz igazad mert és 70ért meg lehet majd venni.

Link to comment
Share on other sites

igen aztán odamész és meglátod hogy valóban mennyi :D mondjuk engem nem érdekel máshol mennyi de fura ha fele annyi lenne függetlenül mint belgiumban vagy az olaszoknál...Mondjuk ha a t-mobile fogja 180 körül adni függetlenül attól még a gsm-ek tudják olcsóbban adni. Ez most is így van sokszor de hogy 100-al olcsóbban? :D

Link to comment
Share on other sites

Most ez a telefon nem csúcskategoria,nincs miért elkérni 100-200 ezreket

ha bele gondolsz a blutusza nem müködik hazai telefonokal ,kamera csak 2 mpixel nincs video felvetel ,nincs első kamera a rendes 3g telefonalashoz meg sorolhatnam nem bövithetöségel meg egyebek.

 

Szoval a telefon amit tud érintőkijelzö gps meg wifi

ez a nagyja kb a telefonak nem kérnek el érte olyan dramatikus öszeget mert nincs miért elkéri hisz a 80 e res telefon lepipálja .

Link to comment
Share on other sites

ezt mond a szolgáltatóknak meg a gsm-eknek :D rengeteg helyen írják hogy mennyibe kerül itt meg ott és hogy elég drága,mégis veszik mint állat. Az első iPhone sem volt a legjobb telefon mégis hol volt6van az ára? végig 100 körül !Elején még 150 is volt ha nem több.

Link to comment
Share on other sites

Aki kiad érte 70 ezertöl töbet anak vagy sok pénze van vagy nagyon hülye.

Egyi erővel a simens a 40 est ell lehet adni 5 év mulva 500 e ért:)

Ez a telefon tényleg nem tud szinte semit csak az érintökijelző meg nem ér anyit na mind1 gondolkozatok rajta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mondjuk akinek nem kell profi kamera annak szinte minden benne van és kellemes használni(szerintem).

ahogy néztem például a nokia első érintős telefonjának élőképeit hát nem olyan barátságos a kezelőfelület....de aztán lehet javítanak még rajta.

Link to comment
Share on other sites

A Justamp értesülései szerint az Apple egy „nano” készülék piacra dobását tervezi idén Karácsonykor, mely az angol O2 kínálatában kártyás csomagban jelenne meg mindössze 150 fontos, azaz 45.000 forintos áron. A forrás szerint azonban Anglián kívül Spanyolországban is elérhető lehet a „lebutított” készülék a Telefonica jóvoltából. Az Apple iPhone 3G a z értékesítés megkezdése után alig három nappal már megdöntötte az egymilliós eladásokat, ugyanakkor a magas árfekvése miatt nem lenne alkalmas kártyás csomagban értékesíteni. A csökkentett tudású, várhatóan „iPhone nano” névre keresztelt készülék, azonban tökéletes karácsonyi ajándék lehet. A készülékkel kapcsolatban egyelőre nincsenek biztos információk, de egyes források az iPod nano formatervét említik kiindulási alapnak, ám az érintőtárcsa ezúttal a készülék hátoldalán helyezkedne el.
mobilaréna

 

ez elég érdekes.....ha nagyon lebutítják akkor szerintem nem éri meg majd megvenni de lehet jó kis középkategóriás cucc lesz :)

Link to comment
Share on other sites

Azért azt mondani, h nem tud semmit erős túlzás... Igazából az iPhone hozza az Apple érzést. "Van nála jobb, de nagyobb presztízsü nem nagyon akad!" Amúgy meg ne mondja nekem senki, hogyha zenére kell neki telefon, akkor 8GB nem elég. Amúgy nem értem, h egy telóba minek már 3,2 mpixeles kamera is, fényképezésre ott van a fényképezőgép, az a neve!!! Ja, és videót lehet felvenni, csak az iTunes-ról le kell szedni egy programot!

Link to comment
Share on other sites

én is majdnem így gondolom de azért szerintem nem kellett volna nekik nagy erőfeszítés egy jobb kamerához... :D nekem simán megfelelne de akkor az árát vigyék le . Mert ennyit nem ér az "Apple Érzés" legalábbis nem egy átlag telefonhasználónak ha csak nem gazdag. Egy havi bér...... <_<

Link to comment
Share on other sites

Grimmjow01 ha már ennyit elkérnek a telefonért akkor már lazán tehetnének bele egy 5 megás kamerát, MMS küldés fogadásts stb.

De most télleg mi olyan drága abba a telefonba? A flash memória...

95k -ért veszek egy Nokia N95 8GB-ot [igaz hogy nem bírom ezeket :) ] és már ott van a sokkal több tudás 100k-val olcsóbban. Mobilarénán írták hogy 'vannak nagy hibák és hiányosságok de az Alma fanok nem látják' , nem pont így volt de ez volt a lényege.

 

Ja és te mennyiért vetted?

Link to comment
Share on other sites

Nnem kell de ha tehetnének akkor miért ne . Arra való a telefon kamerája hogy ha nincs nálad fényképező gép és valamit látsz vagy meg akarsz örökíteni akkor meg tudd. Na most miért ne tennéd ezt jobb minőségben ha lehet ? Szóval ezért jó ha minél jobb kamera van benne.

Most nézegettem Samsung Omniát....elvileg sokkal többet tud mint az Iphone és 120 körül van.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...