Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na itt vagyok.. :) Először is egy kis iPhone szótár: A jailbreak azt jelenti amikor egy külső programmal vagy más eljárással feltörik az iPhone-t feltelepítik rá az installert és átalakítják a spring board-ot (az iphone főképernyőjét) hogy be tudja fogadni a 3rd party programokat. Ha egy iPhone jailbreak-elve van akkor szimplán a telefonból telepíthetsz rá programokat. A simunlock gondolom egyértelmű hogy mit jelent... Az aktiválás meg... Ha veszel egy iPhone-t az usában vagy bárhol akkor nem vehetd használatba addíg míg nem aktiválod iTunes-al. Ha egy aktiválatlan iPhone-t felnyomsz usb-re akkor felugrik az iTunes és bejön az aktiváció melynek folyamán kiválaszthatod a használni kívánt tarifacsomagot, és az iTunes fiókod segítségével fizetsz ezért a folyamatért. Ekkor aktiválódik az iPhone és az AT&T-s sim kártya. Ezt a folyamatot kerülik el sokat úgy hogy kiszedik a telóból a sim kártyát és külső programokkal aktiválják, hogy ne kelljen fizetni ezért.

 

Magyarországon és még sok más országban azért nem jelenik meg az iPhone, mert nincsen az országnak iTunes store-ja amin keresztül hivatalosan aktiválhatnád. De megoldottuk ezt a problémát úgy hogy más országokból, főleg az usa-ból hozatunk be iPhone-okat. Legtöbbször az eladók vaterán is úgy csinálják hogy megveszik ebay-n az eredeti áron, vagy csak egy kicsivel afölött majd szépen rátesznek még 20-30 ezer forintot. És a szerencsétlen magyarok, mitsem tudva arról hogy már azóta esett az iPhone ára.. és hogy milyen olcsón megszerezhetnék saját maguk ebay-n, hát megveszik vaterán vagy egyéb itthoni eladóktól.

 

Az előttem szóló jól mondta :) Ezt énis leírtam csak kb 1-2 mp-el előbb küldte el ő :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem 1 hónapja van iPhone-om, eddig a Nokia volt nálam a Nr. 1 telefon, de ettől sajnos még ők is messze vannak, hát még a sunyi erixon. Szoftvere villámgyors, lefagyás nuku, mindent gond nélkül megjelenít, géppel is könnyű párosítani (iMac), winfossal nem tom, hogy milyen nehéz, ja és BE LEHET ÁLLÍTANI MP3-AT CSENGŐHANGNAK! Amúgy meg nem nagyon zavar, hogy nincs iTunes Store, sose használom!

Link to comment
Share on other sites

Ezt nézze meg minden iPhone tulajm, vagy aki vásárlás előtt áll! Tiszta röhej szerintem! Ez így nem igazság :(

 

http://www.mobilport.hu/?r=14136

 

Nem tudja esetleg valaki, hogy mikor és honnan lehet letölteni az 1.1.5-ös szoftvert, mert abba állítólag javított Goggle Maps és könnyített üzenetkezelés lesz-lenne!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tudtommal videót csak külön software segítségével lehet felvenni de ez sem biztos :) Windows-os gépre pedig 100% lehet csatlakoztattni ;) én is tervezek egy ilyen telót de nem nyűgöz le a tudása (elsősorban a multimédiás tudása :( ).

Link to comment
Share on other sites

jah hát egyenlőre ugye elvileg a T-Mobile kapott jogot de ők még nem mondtak pontos dátumot csak annyit hogy egyenlőre nem tervezik bevezetni. Ezért lassan már kijön a 2.generáció és még sehol az első a T-mobile-nál :lol: Akinek kell az gsm boltban megveszi és már a kezdetekhez képest igencsak lement az ára :)

Link to comment
Share on other sites

Néztem neten amit találtam az SE W980i-ről, hát jól néz ki, de akkor is csak egy SE. Azért ver rá minden telóra az iPhone, mert - igaz, hogy némileg butított - de Mac OS van rajta, nem pedig szoftveres kezelőfelület, és igen csak meggyőzően gyors. . .! De mindenkinek ízlés, és igény dolga, hogy mire van szüksége!

 

A július 11-én megjelenő új, iPhone 3G-t már forgalmazni fogja a T-Mobile. Áráról annyit lehet tudni, hogy a 8 GB-os 199$ lesz, amihez persze T-Mobilék hozzácsapják az Áfa-t és a hűségnyilatkozatot, de akkor sem lesz egetverően drága!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ha most minden jót beletennének, akkor nem lenne mit rakni a következő iphoneba :)

jólvan de azért ennyi erővel senki nem csinálna jó telót mert mindig valamit kihagynak belőle...hogy majd a következőbe bele tudják rakni :D Van hova fejlődni például egy 5megapixeles kamera után is szerintem :P

pl jön a 8.1-es SE teló :D

Link to comment
Share on other sites

ma azt olvastam hogy Őszre már itt lesz,de a biztos az ha a karácsonyfa alá kéred :D legalábbis ha mégis 70 körül lenne előfizetéssel akkor én inkább várok pár hónapot és a karácsonyfaalá kérem :D Amúgy kíváncsi vagyok a kártyafüggetlen árára.Ha nem haladja meg sokkal az előfizetésest akkor megérné azt venni.

Link to comment
Share on other sites

Annyi biztos, hogy olcsóbb lesz, mint pl. a Nokia N95, SE W910i W990i, P1, ehhez hasonlók! Viszont nagy gondba vagyok, mert nem tudom,hogy lecseréljem-e a mostani iPhone-omat egy újra. Bár ahogy olvastam, az újnak műanyag a hátlapja, ami engem kissé taszít a fém után!

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy hülye kérdés, de összeolvastam annyi mindent, h megkavarodtam, szal az a kérdésem, h egy ilyennel, ha kikapcsolom a T-Mobilnál a wapot meg a netet, mert nem kell, a Wi-Fi t akkor is tudom használni mondjuk az iskolám hálozatán? és ingyen, szóval nem szed a kártyáról?

És még az, mert ezt sem érttem, hogy az első iPhone-t összelehett rendesen kötni PCvel, és mindent lehettett odavissza másolgatni? meg Tud mp3 at?

 

Röviden ezeket szeretném tudni :)

Link to comment
Share on other sites

Nemrég jött ki az iPhone 2, Usában 200 dolcsi, azaz 30 ezer forint! Nagyon megéri megvenni! Apple így is hírdeti h: 2x többet tud mint a régi, de 2x olcsóbb! Európába meg úgyis butítva jön be az iphone, meg tuti h drága lesz!

Link to comment
Share on other sites

nagyon lebutítani nem fogják de jóval drágább lesz 30-nál hazánkban :)

Destro: Igen a wifi-t tudod használni ingyen,olyan mintha egy laptopo fognál és azzal wifiznél.Az új Iphone-t is össze lehet majd kötni pc-vel (ez természetes)és persze mp3 lejátszó is minimum olyan jó lesz mint az első apple telóban,sőt talán olvastam valahol hogy kicsit jobb is.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a válaszokat, a wifit csak azért kérdeztem mert olyat olvastam valahol hogy az apple részesedik az egyéb szolgáltatások díjábol is és itt példáűnak a wifit hozták:D de én is arra tippeltem hogy olyan mintha laptopon csinálnám :) szal köszi a válaszokat, van még kérdésem :)

 

1. Kérdés: csak iTunes al lehet összekötni a PCvel, mert nekem nagyon nem szipatikus az a program ?

 

2. Ennek vajon a bluetootha már együtt tud dolgozni a többi telefonnal? :D mert az előző nem látott egy telefont sem

az árak még csak találgatások, de én tuti nem előfizusat veszek, ha lesz kártyafüggetlen, vagy meglehet venni dominoval, mert Angliában az O2 például árulja feltöltőkártyásan is :) remélem nálunk nem olyan kapzsik a tmobilosok hogy csak előfizus legyen és akkor 12 hónap alatt beszedik a komoly pénzeket :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...