Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

Nekem a hátulja gyakorlatilag 2 hónap alatt olyan durván karcos lett, hogy szégyelltem. :wacko: Ha normális, eredeti, hozzáillő tokot választasz, akkor még lehet hogy jobban is fog mutatni. :) Nekem nem csúfítja el, és mióta megvan a tokom, nem vettem ki belőle, annyira jó fogása van így. Az enyémmel csak az a probléma, hogy beleragad a zsebbe. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nekem mind a két készülékről megvan a saját nézőpontom

 

iPhone:

Ez egy igen felesleges mert most vagy 50 ezer ft al drágábban kapsz 1 telefont meg 2mp fényképezötez egy felesleges dolog

Ipod touch: Touch ez sokkal jobban megéri vékonyabb is olcsobb is

 

ugy árlagosan a kettöröl: Nekem igy a funkkciok nagyon bejöttek a touchnál WiFi je is elég jo(mondjuk a pspjé erösebb)az akár hogy tudtommal a az "generácios touchoz még nincs törés(jailbreak)de én igy is megelékszem vele. Ja és NINCS annál jobbamikor kibpntasz egyuj ipodot =) :lol:

Link to comment
Share on other sites

szerintem akinek bejön a touch és mellé új telefont is akar de nem olyan drágán és nem kell neki jó kamera akkor simán megéri az iphone mert akkor minden egybe lenne. Én is ezért szeretnék iphone-t de lehet végül csak egy ipod touch lesz belőle mert ahol néztem ott nem tudnak még szerezni t-mobilosat olcsóbban,nekem meg 140ért nem kell kevés garis független. :(

Link to comment
Share on other sites

Hidd el, ha magyar oldalon, és a megfelelő helyen nézed, akkor célravezetőbben megtalálod a leírást, ráadásul közvetlenül iTouch-ra, tehát nem kell görcsölnöd hogy mi az amit ki kell hagynod. Mivel iPhone-t még nem törtem, így nem tudok ebben segíteni, én az itouch.hu-ról tanultam meg jailbrake-elni az iPod-ot.

Link to comment
Share on other sites

istyle -ban vettem :)

még szenvedek vele... :( nem akar a wifire csatlakozni ,meg a zene áttöltése sem megy valami könnyen nekem :(:D

az miért lehet hogy megtalálja a hálózatot ,de jelszót nem is kér és kiírja hogy csatlakozott (vagyis a wifi settingsben ott a hálozat neve) és még sincs netem. :(

valaki le tudná írni hogy mit kell csinálni pontosan a kezdetektől hogy wifit tudjam használni.?

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

hát megtaláltam szerintem mindent és be is írtam ide :

 

 

Access Control

For a more secure Wireless network you can specify that only certain Wireless PCs can connect to the Wireless Router. Up to 32 MAC addresses can be added to the MAC Filtering Table. When enabled, all registered MAC addresses are controlled by the Access Rule.

 

 

 

 

 

de semmit sem segített :( olvastam több helyen hogy a 2g-s touch-oknak a wifivel elég sok baja van :( van akinél a ki-be kapcsolás segít meg ilyesmi de nálam eddig semmi :angry::(

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kevés esélyt látok arra, hogy a Touchban legyen a hiba, ugyanis a 2.2-es szoftverrel megoldódtak a wifis gondok. Annyit csinálhatsz, hogy teljesen nyílttá teszed a hálózatot, tehát semmi se legyen ami akadályozó tényezőnek tudható be, és ha úgy sem, akkor viszont iPod hiba. Ha úgy működik, akkor fogalmam sincs. :wacko:

(Amúgy ezt iPodról írtam :P )

Link to comment
Share on other sites

2.2-es szoftver van rajta,az volt az első dolgom amikor összekötöttem géppel,hogy frissítem :)

Megpróbálom levenni a titkosítást(remélem erre gondoltál) és akkor meglátjuk utána.

 

szerk:

semmi előrelépés. Ott a pipa a hálózat neve mellett hogy ok,a routernél megjelenik hogy DHCP Client Log-ban az ipod MAC adress-e és a neve is aminek elneveztem ,de safari nem tud netre felmenni :(

 

szerk2: na végreeee! :D újraindítottam routert és most egyből ment... egy külföldi fórumon olvastam hogy segített valakinek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...