Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
bence2008

XGD 3 -as játékok írása

Recommended Posts

Egy kis infó XGD 3 -as játék írásához:

ImgBurn-ék gyorsan reagáltak az Xbox360 játékok lemezeinek strukturális változásaira !!!

Már kint is van a 2.5.6.0. verzió.

Letölthető innét:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

El lehet felejteni a tutorialokat és a felugró ablakokban a klikkelgetést az írás folyamán.Alapból be van állítva rajta minden.A lépések ugyan azok mint eddig ,dvd fájl betallóz ,ami tartalmazza a rétegváltási paramétert ami az XGD 3 -as gammáknál 2133520 ,kezelőfelületen csak a verifyből kell kiszedni a pipát és az írási sebességet kell beállítani 2,4-re,ezt is csak egyszer az elsőnél.Írás indításakor felugrik egy ablak benne 2 lehetőséggel,az alsót kell választani,nem nehéz mert alapból kivan.Csak le kell okézni és már pörköl is. Szépen végigírja 100 % -ig a játékot , nem áll meg 97 -nél.

Tesztelve....műxik !!!

--------------

A leírás Bendeguz 67 barátom tollából származik.

• Upvote 1

Szia!

Tudnal segiteni a kovetkezo hibauzenettel kapcsolatban?

Mit jelent pontosan es hogyan tudom javitani?

Az rendben van, hogy az irom csak a 4x-es sebesseget tamogatja es a 2,4x-et nem, de mi ez a gond az L0 sectorral?

A maximum L0 sector kisebb mint a beallitott (2133520)? Hogyan lehet akkor kiirni? En nem allitottam semmit sem, lehet ez a gond?

post-1197349-1328915648_thumb.jpg

Nem lehet 4x sebeséggel írni.

Szia!

Tudnal segiteni a kovetkezo hibauzenettel kapcsolatban?

Mit jelent pontosan es hogyan tudom javitani?

Az rendben van, hogy az irom csak a 4x-es sebesseget tamogatja es a 2,4x-et nem, de mi ez a gond az L0 sectorral?

A maximum L0 sector kisebb mint a beallitott (2133520)? Hogyan lehet akkor kiirni? En nem allitottam semmit sem, lehet ez a gond?

Én is ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Mi lehet a gond?

Én is ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Mi lehet a gond?

XGD3-as lemezt 100%-osan kiírni csak spéci ( módosított fw-jű Liteon IHAS)

íróval lehet. Olvasgass utána sok leírás van róla, a Google a barátunk...

A legfrissebb dashupdate (2.0.14719) után már csak a 100%-osan pörkölt

lemezek hajlandóak elindulni.

Nekem LG írom van,ezzel írtam az előző játékaimat is amíg nem jött ki a xdg3,akkor most bár hogy próbálnám sehogy nem tudnám ki írni vele pl a Soul Calibur 5 ? :S

Nekem azt mondták hogy csak külön litron vagy milyen íróval lehet az xdg3-as játékokat ki írni :/ :S

Nekem azt mondták hogy csak külön litron vagy milyen íróval lehet az xdg3-as játékokat ki írni :/ :S

Bárki is mondta neked, igaza van... De pontosan LiteOn iXtreme FW módosított íróval lehet csak 1:1-ben kiírni hiba nélkül... Az amazon.co.uk-n találhatsz dögivel ilyet (és szállítanak Magyarországra is)

LG-vel könnyen megbukhatsz az ellenőrzésen... :(

Oks :) köszi a válaszodat :) Ki írtam a Soul Calibur 5-t és viszi a box csak azt nem tudom hogy most xdg3-as vagy sem mert egy torrent oldalon néztem hogy xdg3-as de én nem onnan szedtem :S szóval most ezt nem értem hogy két formátumban is ki e adták ? Szerinted hogy lehet, hogy sikerült ?

Szerinted hogy lehet, hogy sikerült ?

Ha LT2.0-d van a boxon, akkor simán viheti. Ám, ha az LT3.0, akkor viszont a box azt fogja írni, hogy koszos a lemez. A 3.0-hoz már szükséges a módosított fw-jű liteon ihas vagy az ugyanezzel a chipset-tel készült asus író (nekem is utóbbi van az iXtreme BurnerMax fw-vel felvértezve).

Itt viszont érdemes odafigyelni, hogy a módosított fw miatt csakis a Verbatim lemezeket hajlandó hibamentesen megírni! XGD2-t érdemes a régi íróval kikarcolni.

Mire rájöttem, nekem 7 db lemezem ment a kukába. Hülye voltam és figyelmetlen.

Sok sikert!

Lg íróval írtam ki lt3.0 van a boxon :) és megy simán a Soul Calibur 5 :)

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy egy már kiírt lemezről box nélkül pc-vel hogy lehetne megállapítani azt hogy melyik flashre van írva (LT2/3?)? Abgx-en átfuttatva ez kiderül? Ha igen akkor ott melyik részt kell keresnem?

Kis segítség kellene. Kiirnám a játékot csak az a problémám. hogy 8.5 gb os dvd-re nem fér rá a 8.7 gb-os játék. Mi a teendő??

Mi a teendő??

El kellene olvasnod a feletted lévő hozzászólásokat: Burnermax-os firmware-rel rendelkező író, szingapúri Verbatim DL (vagy maxell a hozzá szükséges firmware-rel).

BurnerMAX Payload Tool v0.15

A progi használatával szinte bármelyik Mediatek chipset alapú dvd íróból BurnerMax eszközt varázsolhatunk!

nincs szükség az író firmware flash-elésére.

támogatja a gyári iHAS B, C és D chipset-tel szerelt írókat Lite-On iHAS klónokat

ASUS, Samsung, Pioneer és sok másik modell támogatása

IMGBURN használata ajánlott

Az írás eredménye függ az alkalmazott hardvertől és a lemez minőségétől! Verbatim DVD+R DL (singapuri gyártmány) használata ajánlott!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Edited by georg1111
Code Tag használata kötelező!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.