Jump to content
PirateClub.hu

Szex-Index!


Cukibea
 Share

Recommended Posts

Nekem ált. 7/7 ehhehh :) :)

 

Tök fura, mert most így, hogy jön a nyár, nagyon növekszik az ember libidója, és ez tök jó mondjuk, legalábbis nálam ez így van. Nem tudom, hogy mások ezzel hogy vannak, de én teljesen be vagyok kattanva sokszor :) :)

 

Bár az is lehet, hogy ez azért is van, mert egészségesebben táplálkozok és jobban "adok" magamra :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

hát neke mmár kissé kezd hiányom lenni :(

de remélem nemoká összejön akivel legszívesebben csinálnám

 

téélleg CSinálta már valaki úgy hogy nem volt szerelmes ?

úgy elég gáz nekem legalábbis rossz volt. és nem is akarom többé :sleep:<_<

 

Link to comment
Share on other sites

Érdekes topik :D

 

Heti 3-4 alkalommal. Átlagban. Szeretem a nyarat, mert ilyenkor a libidó valóban megnő a csajoknál (én télen is képes lennék a szintet tartani csak nem mindenki ugyanilyan :D ) és ez így tök jó :)

 

 

+ a kérdésedre válaszolva: egyszer csináltam szerelem nélkül... végülis... "igazi, teljes" szex nem volt, de más igen... és mondjuk szerintem én még szarabbul éreztem magam mint a csaj. Jó sajnálni nem kell, de tényleg :)

Link to comment
Share on other sites

hát ez fura kérdés, mert ugye ez lehet hangulat, kedv, fáradékonyság kérdése. sőt partnerfüggő is az egész, mert az egyik partner úgy tudja alakítani, hogy mindig akard vagy legalábbis elég sűrűn, de van olyan, aki nem sűrűn igényli. szóval ez eléggé relatív dolog ám......... szipi

Link to comment
Share on other sites

Nálunk függ az alkalomtól (mert ugye hiába szeretnénk, ha nem illik, vagy éppen nem lehet bizonyos helyeken), meg persze a kedvünktől is. Van hogy naponta többször is egymásnak esünk, de előfordul, hogy napokig nem kívánjuk...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

heti 3-4. Általában napi 1-nél több nem jön össze, pedig én szeretném. Az a baj, hogy első után, megmozdulni is alig tud, teljesen kikészül, nem hogy újra belekezdjünk valamibe. Na meg aztán félek, hogy megint elájul...

Link to comment
Share on other sites

Naszóval :D azóta mióta utóljára írtam már rájöttem h nem elég amennyiszer csinálom,úh tettem ellene :) most naon rossz,mert nyáron rá voltunk állva barátnőmmel,hogy mindennap legalább 2szer csináljuk,volt olyan amikor nem tudtunk sehová menni és ráadásul esett is,kimentünk az erdőbe ahol szintén esett :) de nem baj alapon együtt áztunk bőrig miközben szeretkeztünk,mondjuk elég romantikus volt.Azóta már szinte mindenhol csináltuk,már tisztára sportot űzünk belőle h hol tudjuk.Mondjuk eddig a legviccesebb az volt amikor suliban csináltuk,de már nem volt tanítás,csak ilyen diákhét cucc,a tornateremben ökörködtek,mi meg befoglaltunk egy termet :) aztán annyira elfelejtkeztünk az időről h majdnem ránkzárták a sulit :) persze riasztó is van meg minden,jujj az húzós volt,szaladtunk is rendesen lefelé,szerencsére a portás épp akkor zárt,úgy nézett.. nem is szóltunk egy szót sem cs gyorsan kimentünk inkább :) van is egy ilyen napló-szerű füzete bnőmnek,abba vezeti h hol voltunk már :) A nők naggyon fantáziadúsak ha olyanról van szó amit nagyon akarnak :D szóval respect from dö hárt ..ezért most nyitok is egy topikot :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...