Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 8600!


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha fél évet vársz sem éri megvenni sem a 8600-2600 szériát, harmatgyenge teljesítményyel bírnak... jahh peeersze ott van a DX10 támogatás!

Kérem, ezek a kártyák még egy mai DX9-es játékot sem tudnak normálisan futattni, nemhogy egy később érkező DX10-es stuff-ot!

Vagyis olymindegy, h. 7900-8600 vagy X1900(50)-2600-as kártyát veszel, az eredmény ugyanaz lesz.

Link to comment
Share on other sites

Ezt akarják elérni... egészen pontosan eltüntetik a valóban középkategóriás modelleket, és lesznek felső és alsó kategóriás videókárták (senkit ne tévesszen meg a 2400-8500-as széria, ezeken jóformán még egy pacman-t sem lehet futtatni).

Jól mutatják ezt a memória vezérlők adatai: X2900 512-bit <-> X2600 - 128 bit; 8800GTX 384 bit <-> 8600 128 bit.

Így hiába a magas órajelek, a gyors ram. A GPU és a VRAM között nagyon kicsi a sávszélesség.

Talán a 8800 GTS lecsúszik a középkategóriába, de a jelenlegi ára még nem ezt tükrözi...

Link to comment
Share on other sites

Igen gyorsabbak a 8600-asnál.

ATI-nál a GT a leggyengébb majd a PRO következik és csak aztán az XT. A 1950 széria még kuszább mert a 1950 GT-Pro pároson 570-es GPU van, míg egy 1900 GT már 580-as dolgozik. A sorrend így nézne ki:

1950GT; 1950Pro; 1900GT; 1900XT; 1900XTX; 1950XT; 1950XTX; 1950XTX

 

Két darab 16x-es PCI Express-es alaplap kell a mutatványhoz: Nvidia SLI vagy ATI CrossFire.

Az ASUS M2N-e nem tudja ezt...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én most gondolkodom h beszek egy Gainward jócskán túlhúzott 8600 GT-t. Szerintetek megvegyem? Mert most nemtok micsinálni a 6600 LE egy KALAP ****... De anno. jobbra nem volt pénz, és 8800 GTSre megint csak nem futja... De a 8600 GTS csak órajelben különbözik a 8600 GT-től és 20 ezerrel drágább.... Nah szerintetek mit tegyek/vegyek?

Link to comment
Share on other sites

nekem gts-em van a mai játékoknak tökéletesen megfelelő.a 7900-as szintjén van,a havernak pl a colin dirt mediumba megy 1024x768-as felbontáson a 7900gtx-én.nálam a 8600gts-en meg high-on,tehát nem egy szar,én erre azt szoktam mondani mihez képest jó vagy rosz.ez alatt nem érdemes venni semmit szerintem jól jársz vele.

Link to comment
Share on other sites

1, a 8600-asok teljesitménye nagyon harmatos (tulajdonképp egy dx10-es gef7600), ami igazán csak dx10 alatt hagy cserben (az alatt 7600-as teljesitménye van)

 

2, a gt-t egy jobb hűtéssel fel lehet rántani gts szintre, felesleges a plusz 20 ropi rá, inkább 6-7k-ért végy rá egy rendes hűtést és overclock-old

Link to comment
Share on other sites

DX9-es játékokhoz tökéletes lesz de félek,hogy DX10-hez azért kevés lesz.Tudom támogatja a DX10-et de igazából akkor fog kiderülni,hogy mit tud ha kijön pl a Crysis.Mert ha Crysis minimumon fog rajta futni.. akkor nem sokra mentél vele DX10 terén de egyenlőre ezek csak találgatások.Én biztos,hogy most nem vennék semmilyen vga-t.Majd nyár végén...

Link to comment
Share on other sites

Szal szerintetek ez megérné? (ettől többet nem áldozhatok VGA-ra....):

 

Gainward GeForce 8600 GT 256MB GDDR3 Golden Sample (600/1600 MHz) TV-Out + Dual DVI PCI-Express /3 év gar./ Bruttó 34 920 Ft

Szerintem NEM érné meg, felejtsd el ezt a kártyát, nagyon gyengus, de ha ragaszkodsz a 8600hoz akkor legalább GTS, mert a GT nagyon gyenge....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...