Jump to content
PirateClub.hu

Ki melyik személyiségtípusba tartozik?


Deirgderc
 Share

Ki melyik személyiségtípusba tartozik?  

129 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Személyiségtípusok:

    • INTP
      10
    • ENTP
      2
    • INTJ
      15
    • ENTJ
      7
    • INFP
      9
    • ENFP
      3
    • INFJ
      14
    • ENFJ
      3
    • ISFP
      6
    • ESFP
      2
    • ISTP
      10
    • ESTP
      7
    • ISTJ
      18
    • ESTJ
      5
    • ISFJ
      15
    • ESFJ
      3


Recommended Posts

Üdvözlök mindenkit, aki véletlenül erre tévedt. Arra lennék kíváncsi, hogy miféle emberek fordulnak meg itt, a fórumon. Ebben egy 20 kérdéses (van ennél rövidebb/hosszabb verziója is) teszt lesz segítségemre. Szóval kíváncsi volnék arra, hogy melyik négy betűt kaptátok és arra is, hogy miként éltétek meg a jellemzés elolvasását. Személy szerint engem meglepett, hogy milyen pontosan leírta azt, aki vagyok. Ha valakit érdekel, az én négy betűm: INFJ

 

A tesztet itt találjátok:

http://mbti.tarhely.biz/tesztek/teszt_20

Link to comment
Share on other sites

INTP(tervező)

És tényleg, abszolut betalált, ilyennek látom magam. A karrier részt kihúzva, a humor viszont durván igaz.

 

De ha el nem felejtem, megcsináltatom mással is rólam, arra biztos nem ez jön ki.

 

Teljesen más személyiség az, aminek én hiszem magam, amilyennek a többiek látnak engem, és amilyen igazából vagyok. Ez szerintem mindenkire igaz.

 

Szerk.:

Úgy tűnik bátyám "szerint" meg ENFP(bajnok) vagyok, ami tisztára ellentéte annak, ami nekem jött ki, komoly nagyon. :D

 

Be akartam csapni, és most, 3órával később megcsináltam a hosszabbat, spontán válaszokkal, amik épp akkor eszembe jutottak, és megint Intp jött ki, szóval tényleg lehet benne valami.

Link to comment
Share on other sites

Bazz, én vagyok az első E N T J, remélem ez jót jelent! :)

 

Semmi sem olyan élvezetes és kielégítő az ENTJ számára, mint egy lendületes, értelemtől szikrázó beszélgetés. Különösképpen tisztelik azokat, akik képesek kiállni az ENTJ-vel szemben, és megnyerően érvelni a saját nézeteik mellett. Viszont nincs túl sok ilyen ember, mert az ENTJ nagyon rámenős és erőteljes jelenség, aki hatalmas önbizalommal és kitűnő kommunikációs képességekkel rendelkezik. Még a legmagabiztosabb emberek is elbizonytalanodnak időnként, amikor egy ENTJ-vel vitáznak.

 

Ez tökéletesen igaz, kevés olyan ember van, aki állja ellenem a sarat, és inkább leöntenek sörrel, vagy elvonulnak. Ha találok olyat aki mégis megszorongat, az később fontos lesz a számomra!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

INTP - Tervező

 

Elolvastam mit ír "rólam" és úgy 60%-ban igaz, vagy több. Tényleg nem érdemes velem vitatkozni, az emberiségből csak az utóbbi 3 hónapban legalább 20 alkalommal kiábrándultam, elmebeteg fantáziám van, és ezt naponta szóvá is teszik, amin én nevetek. És persze mindig igazam van. Mivel egy zseni vagyok.

 

Viszont a szociális alkalmatlanság része hibás, elvégre ki beszél olyan emberekkel akikkel nem akar?

Link to comment
Share on other sites

ENTP - "feltaláló". Ijesztö mértékben igaz rám.

 

Szintén ENTP.

 

Érdekes , ezt a tesztet már angol nyelven is végigtoltam , és akkor is ENTP - The Originator lettem.

 

Angol nyelven itt :

 

http://www.mypersonality.info

 

Itt meg én :

 

193127.png

Link to comment
Share on other sites

17746736.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Egy másik szerint én pedig Hadvezér-Géniusz.

Ami LOL, mert elvből nem ugatok bele más dolgába, rosszul bánok a pénzzel, nem IQ alapján válogatom a barátaimat, ritkán érdekelnek a következmények, nincsenek nagy elvárásaim, hosszútávú terveim, nem szívesen vitatkozok (Én tudom úgyis, hogy igazam van, nekem az általában elég), a sakknak pedig a gondolatától is világgá megyek.

 

Jó lesz nekem az előző, a Tervező is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

INFP

 

Teljesen igaz. Én valahogy elzárom az igazi belsőmet a világ elől, de igazság szerint nagyon is megnyílok egy-egy fontos személynek. Érdekes úgy, hogy én nem tanár vagy valami ide kapcsolódó tevékenységgel szeretnék foglalkozni...

 

Az írással kapcsolatos rész viszont már-már ijesztően igaz. Szóban nehezen tudom kifejezni magamat, viszont egy-két írásomat tátott szájjal olvassák ismerőseim. Igaz, nem vagyok egy Jókai, de attól függetlenül tudom forgatni a szavakat. Sajnos szóban elég primitívnek tűnhetek ilyen téren.

Link to comment
Share on other sites

Ami azt illeti, én sem vagyok általában szóban túl közlékeny, csak a hozzám közel álló maroknyi ember körében. Inkább a rajzaim és írásaim révén fejezem ki magam. Igazán még nem találkoztam olyan személlyel, akit úgy ítélnék meg, hogy fenntartások nélkül megbízhatok benne, így mint INFJ (Nem írtam el. Tudom, hogy te INFP vagy, csak rá szerettem volna világítani egy hasonlóságra a két típus között.), én sem tárulkozom ki a külvilág előtt, viszont a körülöttem élők lelkében könnyen olvasok. :)

post-1278971-1316010852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...