Ugrás a tartalomhoz

Fotó

World of Tanks

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
3 válasz erre a témára

SzegediXY

SzegediXY

Gumiszoba Szökevény

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 64
  • 4165 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Vajon?
Sziasztok!
Ez ajáték most múlt egy éves. Egészen ingyenes. Van pár tank, ami a fizetősöknek van, de azoknál is vannak jobbak smile.gif
Most jött ki a 0.6.6-os patch amiben benne vannak új tankok (vagyis azért látszik, hogy újítgatnak), és beleraktak egy olyan opciót, ami eddig prémiumos volt. Érdemes kipróbálni, összesen 4 giga (plusz telepítő 2)
  • 0

ladydarkness

ladydarkness

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 6 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
most jött ki a 7-4es patch.iszonyat jó.igaz nekem még csak IS-em és M103-asom van.hú hát imádom ezt a játékot.igen kipróbálni érdemes,nagyon jó kis game.tele új pályák,a francia tankoknál új TD-k,stb....
  • 0

Dark Raven

Dark Raven

Kockafejű

• Power User
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 10
  • 2051 Hozzászólás
  • 3 köszönet
  • Lakhely:Island of Time

A karácsonyi ünnepek alatt én is kipróbáltam és teljesen beszippantott.

Tetszik, hogy elég rövid ideig tart egy-egy csata, meg amúgy is nagy tankmániás vagyok  :D

Viszont lenne hozzátok egy kérdésem: szerintetek érdemes szenvedni a francia B1-essel, mert a BDR G1 majd kárpótol, vagy csak felesleges idő- és energiapocsékolás?

• 0

green

green

EAGLES FAN

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 8
  • 901 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Viszont lenne hozzátok egy kérdésem: szerintetek érdemes szenvedni a francia B1-essel, mert a BDR G1 majd kárpótol, vagy csak felesleges idő- és energiapocsékolás?

Szia!

AMX M4 45 nekem tetszett, 50 100 (táras) is jó, tovább még nem mentem, mert elfogyott a zsé :(   szóval szerintem nem rossz ág.

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó