Jump to content
Sign in to follow this  
SzegediXY

World of Tanks

Recommended Posts

Sziasztok!

Ez ajáték most múlt egy éves. Egészen ingyenes. Van pár tank, ami a fizetősöknek van, de azoknál is vannak jobbak :)

Most jött ki a 0.6.6-os patch amiben benne vannak új tankok (vagyis azért látszik, hogy újítgatnak), és beleraktak egy olyan opciót, ami eddig prémiumos volt. Érdemes kipróbálni, összesen 4 giga (plusz telepítő 2)

Téma megosztása

most jött ki a 7-4es patch.iszonyat jó.igaz nekem még csak IS-em és M103-asom van.hú hát imádom ezt a játékot.igen kipróbálni érdemes,nagyon jó kis game.tele új pályák,a francia tankoknál új TD-k,stb....

Téma megosztása

A karácsonyi ünnepek alatt én is kipróbáltam és teljesen beszippantott.

Tetszik, hogy elég rövid ideig tart egy-egy csata, meg amúgy is nagy tankmániás vagyok  :D

Viszont lenne hozzátok egy kérdésem: szerintetek érdemes szenvedni a francia B1-essel, mert a BDR G1 majd kárpótol, vagy csak felesleges idő- és energiapocsékolás?

Téma megosztása

Viszont lenne hozzátok egy kérdésem: szerintetek érdemes szenvedni a francia B1-essel, mert a BDR G1 majd kárpótol, vagy csak felesleges idő- és energiapocsékolás?

Szia!

AMX M4 45 nekem tetszett, 50 100 (táras) is jó, tovább még nem mentem, mert elfogyott a zsé :(   szóval szerintem nem rossz ág.

Téma megosztása