Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Kifejezetten PC-re úgy lehet, hogy microsoft device emulatort használsz. Gondolom ezt említetted. A beállítások elsőre nehéznek tűnhetnek, de csak egyszer kell beállítani. :)

 

A device emulator még önmagában nem elég, kell hozzá az operációs rendszer képfájlja. Szerencsére mindkettő ingyenesen tölthető a microsoft honlapjáról.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2011.07. TopMap IGO R3

A legfrissebb térképek, érdekes pontok és épületek:

Tartalom: Hungary, Romania, Slovakia, Czech Republic, Poland, Bulgaria, Slovenia, Serbia, Croatia, Bosnia Herzegovina, Montenegro, Ukraine, Greece, Cyprus, Turkey, Latvia, Lithuania, Estonia Albania and Former Yugoslav Republic Of Macedonia.

 

http://www.megaupload.com/?d=DSICILM7
http://www.megaupload.com/?d=D8JLF80L

 

bikatoke.orange

Sikerült a telepítés (az N770-re), köszi a segítséget. Most töltöm a frissebb térképeket - köszi azokért, amiket feltöltöttél!

Még nézegetem, fel tudok-e rakni valami modernebb kinézetű skint.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én egy MIO C710-en futó WinCE NET 4.2 Core op.rendszert szeretnék frissíteni, mert látom az újabb Igo 8.3-asokat Windows 5-ös vagy 6-osra ajánlják.Most a 8.3.2.91972 fut rajta valójában hiba nélkül, de pl. a képernyőről a képmentés funkciót nem tudja. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Köszönettel : Hanesz

Link to comment
Share on other sites

Lenne itt még egy kérdés:

Nálam a belső memóriára van telepítve az iGo R3.

A térképek és poik stb. működni fognak, ha simán az SD kártya gyökérkönyvtárába rakom őket? Vagy egy helyen kell lennie mindennek?

 

És még egy:

Honnan tudnék (legalább viszonylag) friss speedcam adatbázist szerezni teljes Európára?

Link to comment
Share on other sites

Hali

Sürgős segítséget kérek Nagyok.

Van egy c720 mio-m 2007-es térképpel.

aigo 8 akarok rátenni de nem megy. sd kártya nélkül hogy lehet? mi kell hozzá és hogy kell hogy fel tudjam telepíteni. Másolgattam minden mappába kitöröltem a mio-s térképet oda is bemásoltam . Semmi, de semmit nem csinált. Öl meg az ideg! Kérlek segítsetek! 3 hete szarakszom és semmi eredmény szétolvastam a fejem és nem tudom megoldani. Legyen valaki szíves egy részletes leírást kreálni nekem! Millió köszönetem előre is!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Szeretnék venni egy Garmin GPS-t túrázáshoz, de szeretném használni autóban is.

A kérdésem a következő: ha veszek mondjuk egy mem. kártyát és arra rámásolom egy könyvtárba a City Navigatort és egy másikba mondjuk a turistautak.hu-s térképeket akkor tudom úgy használni a GPS-t hogy autóval elmegyek az adott helyre a city navigatorral, ott át ülök biciklire betöltöm a turistautak.hu-s térképet és megyek tovább?

 

elöre is köszi

 

s520

Link to comment
Share on other sites

Nemírtad, hogy milyen készülékre gondolsz!

Nekem van egy Garmin e-Trex Vista Hcx, ez tudja, amit szeretnél, és nagyon jó, látható kijelzője van, és egy töltéssel megy közel 1 napot.

Kell hozzá a MapSource, és azzal "összedolgozod" a térképeket a számítógépen, amiket használni szeretnél. / Naviguide Hun, TopoGuide Hun, Turista utak, CNEU térképek.

Ezt az összedolgozott .img fájlt küldöd a navira, és ott választod ki, hogy melyiket akarod használni. Ez esetben elég egy max. 4 MB-os memo kártya.

A készülék .img fájlokat fogad, lehet külön mindegyiket felmásolni, egy-egy feloldott térkép img. fájl lesz akkor, de ez macerásabb!

Link to comment
Share on other sites

Szia formasu!

 

Köszönöm a válaszod. a gép oregon 450 /a kijelző mérete miatt/ lenne vagy az új etrex30.

Még arra lenék kíváncsi, hogy a mapsource az jár a készülékhez vagy fizetős? És a készülék elfogadja az innen letöltött progikat vagy jogtiszta kell legyen? csak mert hallottam olyat, hogy ami nem jogtiszta abban nem lehet útvonalat tervezni meg ilyesmi.

 

 

köszi

 

s520

Link to comment
Share on other sites

Jogtisztává kell tenni!

Magyarul: előbb fel kell oldani a tiltásból a MapSorce-ban, és utána küldeni a készülékre, vagy eleve feloldott .img-t kell keresni, vagy venni.

 

bikatoke! nem vagyok kesser, csak megtetszett ez a Garmin. Főleg a jó kijelzője, és a hosszú akku, elem idő miatt.

 

Link to comment
Share on other sites

néztem az oldalt de egy kicsit belezavarodtam

nem tudom melyik a teljes nyugat európa térkép, és melyik IGO-hoz melyik térkép kell

elég zavaros ez nekem

 

vagy inkább töltsek le valahonnan Sygic-et, az jobb Androidon??

 

NaviTelből nem láttam itt Android-os változatot

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!!

Van egy samsung galaxy spica telóm és a gps-t nem tudom feltenni rá!Nem tudja megnyitni az alkalmazást nem tudja elindítani a telepítést!Astro-t is tettem rá de azt sem tudom feltelepíteni rá azt sem tudja megnyitni nincs mivel futtatni!Mi hiányzik vagy valaki telepített már ilyen telóra?Sürgős és fontos lenne!Előre is köszönöm!!!

Link to comment
Share on other sites

Simán nem!

Rakd ugyanabba a könyvtárszerkezetbe!

Nálam a navi belső memóriájának a gyökérkönyvtárában van a "mobileNavigator" mappa, benne az iGo (Navigon) exe-je, illetve a "content" könyvtár, ami tartalmazza a "map" "poi" stb. mappákat.

Az SD kártyára csináltam egy "mobileNavigator" mappát, benne a "content" mappával, azon belül pedig a "map" mappába betettem a térképfájlokat. A navi programból így sem látom a térképeket...

 

Vettem egy nagyobb kapacitású SD kártyát és rámásoltam a navi belső memóriájából mindent, plusz az extra térképeket is.

Továbbra is ugyanott vagyok...

 

Hogyan tudnám a teljes navit az SD kártyáról futtatni? (Gondolom, akkor nem lenne gond a térképekkel.)

Link to comment
Share on other sites

Hogyan tudnám a teljes navit az SD kártyáról futtatni? (Gondolom, akkor nem lenne gond a térképekkel.)

Az már nehezebb, tudni kell a sys.txt tartalmát hogyan kell megváltoztatni, és mire, de minek? Kell valamire az a kevés belső memória?

 

Én meghagytam mindent eredetiben, ahogyan működött, de kevés volt a hely még több térképnek. Az SD-n csináltam olyan névvel könyvtárat, mint a belső memóriában, abba ugyan olyan könyvtár szerkezettel a könyvtárakat, egészen a "map"-ig. Ide másoltam azokat a térképeket, amik már nem fértek el a belsőben. Működött innen is, onnan is.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

A 3betűs naviból csak ez az egy fajta van Androidra?

vagy így is lehet.....

Androidra nincs pont olyan tipusú 3betűs navi ami a WinMob-on annyira kezelhetőbb, szebb, jobban beállitható, szerethetőbb volt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...