Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Nekem még mindig olyan problémám van, hogy nem tudok rátenni a Navigon 70 plus eredeti GPS-emre semmit sem. Valami hack vagy valami kellene hozzá, hogy utána mehessen az iGo vagy nDrive. Ha valaki tudna segíteni, légyszi írjon PM-et, vagy ide választ. Köszönööm!

Link to comment
Share on other sites

Formasu

Kösz szépen valamit kitalálok akkor!

 

Bikatoke!

igo primo 9.2.1.179499 van rajta

Térkép ami rajta van az 2010.10. 13.

 

Tartalomba is ahogy nézegetem (GPS-en) az előre feldolgozott úthálózat 2010.12 és ott azt írja nincs megfelelő térkép!

Figyelmeztető jelzések 2010.q4 nincs megfelelő térkép

Pontszerű címek 2010.q4 inaktív

Módosította agentzs1
hsz-k összevonva
Link to comment
Share on other sites

Akkor Neked nem csak a térképek kellenek, hanem mások is. Azokat is le kell töltened, és a megfelelő mappába másolni kell.

Fontos: a térképeknek, és a hozzájuk kapcsolódó többinek a dátuma, kiadása meg kell egyezzen!

Ha nem ismernéd, bemásolom, mi micsoda, és hol a helye:

content\

map\*.hnr : Előfeldolgozott úthálózat

map\*.fda : Figyelmeztető jelzések

map\*.ftr : Kamionos információk

map\*.fpa : Pontszerű címek

map\*.fbl : Térképek

histspeed\*.hsp : Intelligens útvonaladatok

phoneme\*.ph : Fonémák

tmc\*.tmc : TMC

speedcam\*spdb ;*.txt : Sebességmérő kamerák

building\*.3dl : 3D látványosságok

building\*.3dc : 3D épületek

dem\*.dem : Domborzat

poi\*.poi

Link to comment
Share on other sites

Kösz szépen!Legalább ezt is tudom!Meg most jöttem rá én is hogy a kiadás dátumának egyeznie kell!A figyelmeztető jelzéseket sikerült is kijavítani működik is de a többit hol tudnám letölteni?Bárhonnan töltöm csak a térkép van!

 

szerk.:

Nem tudnátok nekem egy linket adni ahol letudnám tölteni a teljes magyar térképet?Többi ország nem érdekel jelenleg mert nincs szükségem rá az itthoni térkép kellene!Fontos lenne!

Link to comment
Share on other sites

Kösz szépen!Csak először van gps-em aztán még most jövök rá sok mindenre!Bocs hogy kicsit értetlen vagyok még!Csak már napok óta keresgetem meg próbálgatom de eddig egyik se volt a jó!Azok közül is sokat megnéztem már de vagy le lett törölve vagy ahogy írtad hogy meg kell egyezni a kiadás dátumukkal azok nem egyeznek!Így pl a pontszerű címek és az előre feldolgozott úthálózatot sem tudja!Ezek még nem is lennének nagy problémák de hiába tettem másik újabb térképet ugyan úgy van rajta több utca amit nem mutat!pl zsákutca tegnap vettem észre hogy nem is mutatta a térképen akkor a mi utcánkat felcseréli a kertünk alatti utcával hát ilyenek!De lehet hogy nincs javítva a térképben?Mert a haver telóján minden jól van!Földutaktól kezdve minden rajta helyesen!Az enyémen még a földút is hiányos és mellettünk van föld út is!

Link to comment
Share on other sites

Talán Neked is hasznos lehet!

Olvasgatni is lehetne néha, mielőtt alapvető dolgokat kérdeznél! Itt is lehetne vissza olvasni, hidd el, sok mindent megtudhatsz a különböző kérdésekre adott válaszokból!

A Programok/ Navigációs topikban akár komplett Primot is találsz, talán még a Te készülékedre is "kihegyezve"!

Tudom, könnyebb kérdezni, mint olvasgatni akár 1-2 órát, de az olvasással ismereteket is szerzel, amit a kérdésed megoldásánál fel tudsz használni.

 

Csuti87! A hnr fájlok csak akkor működnek, ha a TELJES!!!! Eu kivétel nélkül!!!!! fönn van! Tehát minden ország , egy sem hiányozhat, és mind abból a kiadásból! Ha főleg csak MO-t használod, ennek nincs jelentősége.

Az, hogy a Ti utcátokat nem mutatja, hívd fel a gyártókat, és jelentsd a hibát, talán a következő kiadásban javítják.

Próbálkozhatsz Mo-on három gyártóval: TM, Navteq, TA. Próbáld ki, hátha valamelyiken rajta van, amit szeretnél.

Link to comment
Share on other sites

Kösz mindent!Így már össze állt a kép!Most már értem hogy miért nem működik a hnr fájl de nem is használom mert csak m.o-ra van szükségem!A Q1-es megoldotta a problémám is!Helyes az utca is rajta és minden egyes föld utat mutat!Csak az FDA hiányzik még mert ez nem volt a frissítésben!De utána keresek majd!Kösz még egyszer!

Link to comment
Share on other sites

Wayteq x960BT HD-re szeretnék felrakni Igo Primo t.

Most rendeltem meg térkép nélkül, már van egy x920bt-m amire én raktam fel a primot már elég régen.

Erre szeretném a legújabb primot rárakni alap térképpel és hangokkal, majd a teljes térképeket leszedem utána, de LÉGYSZI valaki ossza meg, hogy mit kell rámásolni a gépre, hogy tökéletesen működjön.

Segítségetek előre is köszönöm...

Link to comment
Share on other sites

Wayteq x960BT HD-re szeretnék felrakni Igo Primo t.

Most rendeltem meg térkép nélkül, már van egy x920bt-m amire én raktam fel a primot már elég régen.

Ugyanúgy rakd fel, mint a 920-ra tetted, csak a megfelelő felbontásban! / A két készülék nem azonos felbontású!!!!/

Link to comment
Share on other sites

Köszi a gyors választ és a segítséget de ezen a készüléken még a gyűri NDrive szoftver van. És ahogy érdeklődtem nem nagyon megy rajta az igo vagy még is? Minden megoldás érdekel csak működjön :)

Módosította agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót (post reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenkinek!

 

IGO8-at használok, olyan problémában kérném a segítségeteket, hogy meglehet-e fordítani valahogy az útvonalat.

Görögországban jártunk oda felé teljesen jól mentünk de visszafelé teljesen más útvonalat tervezett meg pedig a beállításokon nem változtattam. Ezzel a problémával már itthon is találkoztam, hogy nem ugyanazt az útvonalat adja meg oda és vissza. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

Link to comment
Share on other sites

hali!

ne haragudjatok hogy ide írtam de nem tudok belépni a segítség topic-ba, ezért így kérnék tőletek segítséget,

adott egy panasonic gp 50 pna és elcsesznem az egészet,előcsalogattam a win ce-t és ott nézelődtem láttam hogy van ott még egy partició (resident fhles) valami ilyesmi és rámentem hogy formáz, most ott tartok hogy nem indul el bekapcs és bejön a képernyőre a panasonic logo és ennyi úgy marad, próbáltam a cd-ével a softwer visszaállítást is de nem is reagál mit csináljak ja a gép nem is érzékeli hogy rádugtam,kérlek segítsetek ha tudtok!

bocs hogy ide írtam!

Link to comment
Share on other sites

Fő szabály: Mielőtt a készüléken bármit is módosítanál, csinálj egy biztonsági mentést! Formázni meg nem szoktuk! Mivel mentés nélkül úgy belenyúltál a készülékbe, amit nem szoktunk csinálni, hogy formázzuk, nehéz dolgod lesz.

Kétlem, hogy ezt Te helyre tudod-e állítani?

Javaslom, kérdezd meg a szervizét, segítenek-e?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...