Jump to content
PirateClub.hu
bikatoke

Navigációs kérdések (új)

Recommended Posts

Sziasztok!

Android IGO-t használok és keresnék friss UK komplett anyagot. Ha tudna valaki segíteni és linkelni egyett akkor megköszönném.

Az enyém jelenleg: 2013.Q2

Szia

Ez biztos jó lesz:

http://data.hu/get/8410154/United_Kingdom_83_HERE_2013.Q4_140324.fbl

Sziasztok. LG G2 mini-re kellene nekem iGO. Már kipróbáltam egy párat, de nem működött.

Köszi a segítséget!

Sziasztok,

A következő kérdésem lenne:

igo Primo 9.6.29.390522-ben kedvencekként elmentett helyeket hol találom file szinten, illetve tudok e esetleg ezekből poi-t készíteni. Sony xperia p-n fut a projekt.

Előre is kösz a válaszokat.

Még aktuális. :)

Sziasztok

Van egy lumia 535 ös teló 960x540 felbontással szeretnék rá egy igo-t tudnátok sergíteni? Én is és a telefon is igo szűz.

Ha lehet valami szájbarágós kellene mert nem vagyok túl gyakorlott benne.Előre is köszi Üdv mindenkinek.

Sziasztok.

Van nálam egy Wayteq navi, de nem tudom a típusát.

Kívül nincs ráírva (vagy már lekopott), bent a menüben pedig sehol nem írja (vagy csak én nem találom).

Kb 2 giga belső memóriája van, ha ez segít.

Kép a naviról.

Hogy tudnám kideríteni?

Sziasztok  ! 

Keresek navigációs programot Mazda 6 2006-os évjáratú autóhoz, valaki tud-e segíteni, hogy hol lehet ilyet letölteni ????

Köszönöm válaszotokat 

Sziasztok! Nekem egy M3 GPS i3 progim van,kéne hozzá friss térkép!Kérdésem bármelyik térkép progival frisithetem.

...............miért ne tudná

Csak gondoltam a felbontások itt is számítanak és figyelni kell rá, de akkor köszi, kipróbálom :)

Csak gondoltam a felbontások itt is számítanak és figyelni kell rá, de akkor köszi, kipróbálom :)

Az nem számít a térképnél

Sziasztok!

Erre a tabra Samsung T110 Galaxy Tab 3 7.0 Litera mielyik igot érdemes felrakni?

köszi a válaszotokat!

Edited by ica

Amelyik működik! (bármelyik)

Edited by ica

Sziasztok!Egy láma kérdésem van.Sok kis országnál 2-6 MB-al kevesebb a térképadat(fbl),mint a régebbi verziónál,erre várok magyarázatot,érdemi véleményt.Köszönettel!

Sziasztok! iGO Primo lollipopra valakinek van e működő jó szoftvere főleg egyszerű érdekelne, nem térképcserélős stb. mivel vannak telefonok amik "pici " belső tárolóval vannak ellátva és semmi bővítési lehetőség ilyen pl. a Moto G is az 5.02 frissítést viszont már megkapta. Köszi előre is ha valaki tud segíteni!

Sziasztok!

Használ valamelyikőtök androidos kütyüt amin működik a tmc is?

Az NNG szerdán bejelentette, hogy tíz napra ingyen letölthetővé teszi az iGO navigációs appot a legfrissebb Magyarország-térképpel. Az alkalmazást SzülinApp néven kell majd keresni, iOS és Android operációs rendszerű okostelefonokra és iPadre lehet letölteni április 20. és 29. között, forrás.

Akkor ezt úgy kell érteni, hogy aki a 10 napon belül tölti le annak örökre/x évre ingyenes, vagy úgy hogy 10 napig, aztán kuka?

sziasztok!

iGo8-as hangot keresnék, pontos verziót nem tudom megnézni, nem indul el ezmiatt...még wince5.0 alatt fut. se itt, se sok más oldalon nem találtam...hálás lennék ha valaki felrakná!

Akkor ezt úgy kell érteni, hogy aki a 10 napon belül tölti le annak örökre/x évre ingyenes, vagy úgy hogy 10 napig, aztán kuka?

Nem, a navigáció a letöltés után korlátlan ideig használható lesz. Az appot a 10 nap letelte után leveszik az iTunes és a Google Play boltokból, és nem lehet majd letölteni, azonban a letöltött alkalmazás bármeddig tovább használható ingyenesen.

• Upvote 1

Köszi az infót, így ez egy elég baráti lépés akkor a navigáció készítőitől.

Sziasztok!

Erre a tabra Samsung T110 Galaxy Tab 3 7.0 Litera mielyik igot érdemes felrakni?

köszi a válaszotokat!

Helló! HERE Maps?? A GooglePlay-en ingyen eléred, legálisan. A magyar nyelvet ismeri, a térkép adatbázis is többnyire rendben van! +biztosan tudom, hogy működni fog a tableteden! ;)

Sziasztok

Van egy lumia 535 ös teló 960x540 felbontással szeretnék rá egy igo-t tudnátok sergíteni? Én is és a telefon is igo szűz.

Ha lehet valami szájbarágós kellene mert nem vagyok túl gyakorlott benne.Előre is köszi Üdv mindenkinek.

Windows operációs rendszerre nincs igo

Helló! HERE Maps?? A GooglePlay-en ingyen eléred, legálisan. A magyar nyelvet ismeri, a térkép adatbázis is többnyire rendben van! +biztosan tudom, hogy működni fog a tableteden! ;)

IGO is fut rajta ;)

Igo-t keresek tabletre. ha lehet teljes európai térképpel.

Hello tudok csomagot de csak magyar térképpel van Europa 2gb az torrent oldalakon tudod beszerezni.érdekel így is?

iGO Nextgen WinCe működő verziót tud valaki feltölteni?

iGO Nextgen WinCe működő verziót tud valaki feltölteni?

Nem tudok róla, hogy lenne wince verzió!

Most androidra kell vagy win re

Most androidra kell vagy win re

Winre!

Létezik csak nincs törve.primó mért nem jó?

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy windows phone-ra hogyan lehetne feltenni Igo8-at??