Jump to content
bikatoke

Navigációs kérdések (új)

Recommended Posts

Hello!

Samsung galaxy minire ( s5570) -re, milyen navigációs programot lehet feltelepíteni?

Az igo kat próbáltam de gond van a felbontással, esetleg van itt olyan topic ami ezzel foglalkozik?

Előre is köszi a segítséget.

Hali!Valaki meg tudná mondani,hogy az androidos igo primoba (9.6.22....)hogy tudnám a navigáló kis nyilat kicserélni jármûre?A content mappában a car mappában van 21 jármû (tank,motor,bicikli,stb...)de a beállitásokban a járműprofilnál nem lehet kiválasztani a tipust,mert átlátszó,le van tiltva ez a funkció.A hangoknál is lenne olyan funkcio,hogy TTS Pro,de ez is halvány,nem lehet belelépni.A sys-txt brobálgattam átirni,de igy se működik se a tts,se a jármütípus.Köszönöm a segitséget! :)

Hali!Valaki meg tudná mondani,hogy az androidos igo primoba (9.6.22....)hogy tudnám a navigáló kis nyilat kicserélni jármûre?A content mappában a car mappában van 21 jármû (tank,motor,bicikli,stb...)de a beállitásokban a járműprofilnál nem lehet kiválasztani a tipust,mert átlátszó,le van tiltva ez a funkció.A hangoknál is lenne olyan funkcio,hogy TTS Pro,de ez is halvány,nem lehet belelépni.A sys-txt brobálgattam átirni,de igy se működik se a tts,se a jármütípus.Köszönöm a segitséget! :)

Próbáld a Beállítások-Térképbaállítások-3D járműgaléria.

Nekem olyan menüpont nincs,hanem az utvonalbeállitásokon belül van olyan,hogy jármü kiválazztás,ès azon belül tipus,ès arra nem tudok lèpni,mert átlátszo,le van tiltva,ugyanugy,mint a hangoknál a tts pro menüpont,az is átlátszô,.nem lehet belelèpni.

Szia narkika! Az útvonal beállítások utan a második menüpont a Térkpbeállítások és ott keresgélj, amit írtam, mert amit te írtál az teljesen másra szolgál

Szia narkika! Az útvonal beállítások utan a második menüpont a Térkpbeállítások és ott keresgélj, amit írtam, mert amit te írtál az teljesen másra szolgál

Nekem nincs olyan menüpont,hogy 3d járműgaléria!A térképbeállitásokba ezeket lehet állitani:Nézet:2D vagy 3D, Nézőpont:Alacsony,normál,magas, Automatikus madártávlat:be vagy ki,és Szinek:Autm,nappali,éjjeli. Itt kellene lennie a 3D járműgalériának,mert nekem az hiányzik?

Tedd rá a kis kezedet és húzd le vagy fel a fehér képernyőt!

• Upvote 1

Tedd rá a kis kezedet és húzd le vagy fel a fehér képernyőt!

ÁÁÁááá :blink: és tényleg!!!Siker!Csak éppen kilép a program,ha ki akarom választani a jármüvet,de csak megoldom valahogy!Nagyon köszönöm!!! :) De hogy nem huztam lejjebb azt a menüt,a sys-txt-t átirtam egy párszor :o :o :o ?!Köszi! ;)

Örülök, hogy segíthettem

• Upvote 1

Örülök, hogy segíthettem

Csak nem akar összejönni. :( Pedig már ujratelepitettem,de a jármü kiválasztásánál kilép a program.

Örülök, hogy segíthettem

Hello!A sys.txt-nek lehet köze ahoz,hogy a 3d jármű kiválasztásánál kilép a program?Minden más tökéletesen működik,csak járművet nem tudok választani. Egy jol működő sys.txt-t tudna nekem valaki küldeni,a felbontást azt át tudom irni benne?Köszi előre is! :)

Hello!

Samsung galaxy minire ( s5570) -re, milyen navigációs programot lehet feltelepíteni?

Az igo kat próbáltam de gond van a felbontással, esetleg van itt olyan topic ami ezzel foglalkozik?

Előre is köszi a segítséget.

Primo 9.6.22.317625 (2013 JUL 25) (Csak 320X240) felbontás!

Térképek és poik nélkül!

http://data.hu/get/6789213/igo_317625_240X320.rar
jelszó: ul_saniba

Telepítés:

Előző verzió uninstall (ha volt)

SD kártyára felmásolod az igo mappát mindenestől

Feltöltöd térképekkel, POI-val, /Épületekkel (ha kell)/.

317625.apk telepítése

480X320 szintén térképek és poik nélkül!

http://data.hu/get/6788157/igo_317625_320x480.rar
jelszó: ul_saniba

• Upvote 1

Köszi szépen ! :)

Sziasztok!Tudja valaki mi a különbség a két Androidos Primo között : Igo Primo v9.6.7.235654 és Igo Primo 9.6.22.317625?

Sziasztok!

Nekem van egy Wayteq 950-es készülékem amin IGO 8 rendszer van. ezt milyen programmal, vagy hogyan tudnám a legújabb igo 8-ra frissíteni?

Előre is köszönöm a választ!

Szia!

Teljes frissítést akarsz tehát magát a programot is vagy mondjuk csak teljesen új térképet akarsz rá??

Szia!

Teljes frissítést akarsz tehát magát a programot is vagy mondjuk csak teljesen új térképet akarsz rá??

Térképeket szeretném frissíteni. vagy nem tudom hogy igo 8-nak van-e újabb verziója.

Térképeket szeretném frissíteni. vagy nem tudom hogy igo 8-nak van-e újabb verziója.

Hello!A Nagy Navigácios Témában sarkany79 246-ik hozzászolásában találhatók a legujabb (2013.Q1) térképfájlok (fbl,fda,fpa,fsp,hnr,poi),teljes EU.Ezek a legujabbak!

Köszi, megtaláltam! :) És ezekkel, hogyan tudom frissíteni? Usb kábelen keresztül ráteszem a gps-t és?!

Az igo/content/map mappába bemásolod az fbl,fda,fpa,fsp fájlokat, a régieket kitörlöd!A poi mappába másolod a poi fájlokat a régieket kitörlöd!Ennyi!

A hnr fájlokat kihagyhatod,mert az kamionos infot tartalmaz.A legfontosabb az fbl ,mert az a térképfájl!A régi fájlokat mindenképpen töröld!

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A GPS-emre (Alcor Vega) Sygic 8.33-as verziószámú navigáció van feltelepítve. Létezik ennél újabb változat? Ha igen,akkor esetleg valaki fel tudná rakni? Előre is köszönöm nektek!

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van egy Orion ogps-04 GPS-em amin 2009. es program, és térkép van. Szeretném ezt frissíteni. Kezdő vagyok a témában, ezért a lehető legrészletesebben kérném a segítségeteket.

Hello!

Abban szeretnék segítséget kérni hogy az Igo content mappában szereplő autókat hogyan tudom beállítani a kijelzőre.Sehol nem találom a beállításokban!

Előre is köszi a segitséget

Edited by agentzs1
programokból áthelyezve

Sziasztok!

IGO8-ra felakartam tenni a 2013.Q2 -es térpékeket, és poi-kat. Mindkét gpsm (Wayteq 960BT és Mió P360) azt írja ki, hogy kevés a memória.

out of memory.

requested 8240260

cache 698293

Ugyanakkor ezekkel a térképekkel a Wayteq 960bt-n a Primo, ami elméletileg nagyobb erőforrást igényel, simán fut.

Mit tegyek, hogy az IGO8 is fusson a fenti térképekkel? Ismétlem, a Wayteq-en sem fut, kidobja.

Kérem, segítsen egy profi navigációs!

Előre is köszönöm!

Innen szed le a felbontásodnak megfelelőt. Akkor már csak a blús gpsel kell majd szórakozni,ha egyáltalán fog menni.

http://gpsunderground.com/forum/android-apps/18087-igo-primo-2-0-android-final-edition-2012-all-resolution-working.html

Köszi, remek tipp volt, működik: Huawei Ascend P6 -on! :lol:

Sziasztok!

IGO8-ra felakartam tenni a 2013.Q2 -es térpékeket, és poi-kat. Mindkét gpsm (Wayteq 960BT és Mió P360) azt írja ki, hogy kevés a memória.

out of memory.

requested 8240260

cache 698293

Ugyanakkor ezekkel a térképekkel a Wayteq 960bt-n a Primo, ami elméletileg nagyobb erőforrást igényel, simán fut.

Mit tegyek, hogy az IGO8 is fusson a fenti térképekkel? Ismétlem, a Wayteq-en sem fut, kidobja.

Kérem, segítsen egy profi navigációs!

Előre is köszönöm!

Egy tipp:

sys.txt-ben:

[debug]

reserve_memory=1835008

memory_low_bound=1048576

cache=262144

ha nincs benne, írd bele.

Egy tipp:

sys.txt-ben:

[debug]

reserve_memory=1835008

memory_low_bound=1048576

cache=262144

ha nincs benne, írd bele.

Köszi Szépen!

A MIO_P360 továbbra is kiírja hogy kevés a memória, és kikapcsol, pedig

még az épületeket is kivettem, hátha kisebb lesz a terhelés.

A 2013.Q1-el továbbra is rendesen működik.

Köszi Szépen! A MIO_P360 továbbra is kiírja hogy kevés a memória, és kikapcsol, pedig még az épületeket is kivettem, hátha kisebb lesz a terhelés. A 2013.Q1-el továbbra is rendesen működik.

Melyik verzió fut a Mio-n? Program Files/Miomap-on belül milyen file-ok vannak?

Sziasztok

Adott egy Airis T920A tipusú GPS. Az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt a cuccot magyarosítani? Magyar menük, és magyar hang kellene rá. Nem igazán értek hozzá, engem is csak megbíztak a feladattal. Köszi a segítséget

Am a google-ben rákerestem, de én nem jártam sikerrel.

Köszi a segítséget.