Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Működik, de nincs hang :(

 

Ezt tettem fel, lehet hibásak benne a hangfájlok?
 

https://drive.google.com/file/d/0B1OzbuILceROZU5jTDc3S3pod28/view?usp=sharing

A tulaja annyit mondott, hogy bluetooth-on van párosítva az autóhoz, lehet emiatt nincs hang?

Módosította japojani
Link to comment
Share on other sites

Üdv! Keresek tabra egy megbízhatóan működő Primot.

Concorde Omega 3

Felbontás:1024*600

4.4.2 androiddal.

Térképek vannak, csak a progi kellene(szeretném).

Israel volt (van ) rajta,de alagútban eldobja a jelet és leáll,aztán pedig sokáig nem talál jelet.

Esetleg a cseréhez egy kis segítség,csináltam már párat,de nem vagyok benne biztos,hogy mindent kipucolok a régi verziókból.

Jöhet privátban is.

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Van egy WayteQ X980BT navi, viszont olyan gondba vagyok, hogy átnéztem már a "A Nagy Navigációs Téma" topicot a letöltési fórumba. Találtam egy elérhetőséget a Primo-hoz ami ez a link lenne. http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navig%C3%A1ci%C3%B3s-t%C3%A9ma/page-2?do=findComment&comment=1478044587

Viszont a hozzászóláson belül a letöltési link már halott, nincs fent drive-on a program.

Nekem alap progira lenne szükségem első sorban, utána pedig MO-i térképre. De az már nem gond, viszont egyelőre még nem találok élő letöltési linket FRISS Primohoz. Tudnátok segíteni hogy honnan tudnék friss Primot letölteni ami jó az X980BT navihoz?

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok

 

Van egy WayteQ X980BT navi, viszont olyan gondba vagyok, hogy átnéztem már a "A Nagy Navigációs Téma" topicot a letöltési fórumba. Találtam egy elérhetőséget a Primo-hoz ami ez a link lenne. http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navig%C3%A1ci%C3%B3s-t%C3%A9ma/page-2?do=findComment&comment=1478044587

Viszont a hozzászóláson belül a letöltési link már halott, nincs fent drive-on a program.

Nekem alap progira lenne szükségem első sorban, utána pedig MO-i térképre. De az már nem gond, viszont egyelőre még nem találok élő letöltési linket FRISS Primohoz. Tudnátok segíteni hogy honnan tudnék friss Primot letölteni ami jó az X980BT navihoz?

 

Köszönöm!

Hello.Ment pü

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

TIBO 1700 , Win ce 4.2 tipusu gps-t szeretnék frissiteni.Viszont az a gond hogy jogtiszta igo2006 van rajta.

Sima térképcserével nem tudtam frissiteni, gondoltam teszek rá ujabb igo-t.Nem fogadja el. Na itt akadtam el.

Tud valaki  valami kis memoria igényü keretprogit

amit aztán én már megraknám térképpel? Hét végén vagyok csak (kamionozok) szoval nem sürgös.

Elöre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem.

Mitől van az, hogy a gyorsmenüben eltűnt minden és a gyorsmenü testreszabásban szintén a beállításoknál is.

Válaszotokat előre is köszönöm.

MEGOLDÁS:

Töröltem az UX/quickmenu_volume_android_2.4.zip fájl, ami megoldotta a problémát.

Hátha másnak is segít.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...