Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! 

Először is azért írok, mert nem tudom az összes oldalt végignézni, végigolvasni, másrészt mert remélem, hogy valaki elolvassa és egyből tudni fogja mit a kérdésemre a választ.

Megértek, hogy vessek pár pillantást egy navigációs eszközre, ugyanis nem hajlandó betölteni a navigációt!Nem indítja el! Az eszköz márkája - mondom - GPS. ez valami noname kínai. Eddig iGO 8 volt - van - rajta, de mint mondtam, el sem indul. Az egész program ugye SD-n van. Nekem van egy Mio C250 szintén iGO 8-al, de nem  működik vele. ( nem mintha feltétlenül kellene neki )

Kérdésem az lenne, hogy valaki tudja-e véletlenül, hogy erre a kínai izére hogyan lehet rárakni a iGO 8-at- hogy működjön is? 

Előre is köszönöm mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem , van egy Mio moov m400-om tettem rá egy primot és sajnos nem indul el !!! Ha valaki tudna nekem a beállításokban segíteni azt megköszönném !!!!!! 

Módosította ica
Ha segítséget kérsz akkor azt a segítség fórumba tedd!
Link to comment
Share on other sites

Helló

 

Samsung galaxy minire szerettem volna felrakni az  iGO Primo v9.6.29.331894 verzióját, de sajnos nincs benne a megfelelő felbontás:(az lenne a kérdésem/kérésem hogy valaki fel tudná nekem rakni a data.zipet, amiben benne van a 240*320-as felbontás 

 

Előre is köszönöm a váalsz.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Mio c520 ra szeretnék IGO 8 at tenni. Szeretnék kérni egy részletes leírást, hogy hogyan kell ezt csinálni. Köszi

 

Itt nézz szét:

http://gpsforum.hu/node/109

vagy itt

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=136798

Sziasztok!

 

Wayteq x960BT (5colos) gépre tud valaki normálisan működő, letölthető kamionos térképszoftvert? :)

http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navig%C3%A1ci%C3%B3s-t%C3%A9ma/page-2#entry1478045838

Feltöltöd friss térképekkel + kamionos cuccokkal (ftr, histspeed/hsp, hnr)

Itt megtalálod:

http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navigációs-téma/?p=1478220512

Sziasztok! 

 

Először is azért írok, mert nem tudom az összes oldalt végignézni, végigolvasni, másrészt mert remélem, hogy valaki elolvassa és egyből tudni fogja mit a kérdésemre a választ.

 

Megértek, hogy vessek pár pillantást egy navigációs eszközre, ugyanis nem hajlandó betölteni a navigációt!Nem indítja el! Az eszköz márkája - mondom - GPS. ez valami noname kínai. Eddig iGO 8 volt - van - rajta, de mint mondtam, el sem indul. Az egész program ugye SD-n van. Nekem van egy Mio C250 szintén iGO 8-al, de nem  működik vele. ( nem mintha feltétlenül kellene neki )

 

Kérdésem az lenne, hogy valaki tudja-e véletlenül, hogy erre a kínai izére hogyan lehet rárakni a iGO 8-at- hogy működjön is? 

Előre is köszönöm mindenkinek!

Ennyi infóból elég nehéz, de talán:

Navi mappa elérése menüpontban állítsd be, hogy honnan induljon.

 

Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem , van egy Mio moov m400-om tettem rá egy primot és sajnos nem indul el !!! Ha valaki tudna nekem a beállításokban segíteni azt megköszönném !!!!!! 

http://www23.zippyshare.com/v/38765450/file.html

Helló

 

Samsung galaxy minire szerettem volna felrakni az  iGO Primo v9.6.29.331894 verzióját, de sajnos nincs benne a megfelelő felbontás:(az lenne a kérdésem/kérésem hogy valaki fel tudná nekem rakni a data.zipet, amiben benne van a 240*320-as felbontás 

 

Előre is köszönöm a váalsz.

 

 

Csak 320X240 data.zip és branding.zip + sys.txt(ha kell)

https://mega.co.nz/#!GcdzlbiD!wKonpcbneByzaYv0aL0QYYa6EEPbD50e0vQz8ZbafiY

Jelszó: ul_saniba
Link to comment
Share on other sites

Hello Mindenkinek!

 

Új fórumos vagyok, nézze el ezt a moderátor is nekem. Megosztom gondomat, tapasztalataimat is Veletek. Nekem sikerült a Google Store-ról az ASTRO File Manager-t feltelepíteni, minden gond nélkül. Egy új Xperia Z1 Compactom van. Letöltöttem egy iGO Primot is, mindent úgy csináltam, ahogy leírva volt, rámásoltam a microSD kártyára is, és az ASTRO szépen installálta is a programot.

Egy gond van csak: minden indításnál a betöltés pár másodperc után megszakad, és kiírja: "A(z) iGO alkalmazás leállt." Van egy IGO elnevezésű könyvtáram, a felbontásnak megfelelő sys.txt fájl - és mégsem indul. :(((

Javaslatok?

Előre is köszönöm. :)

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Van egy Demandy GPS ami olyant produkál Igo8-al, hogy amikor betöltené a menüt (IGO 8-ét) egyszerüen kikapcsol a készülék.

Ilyen Sys.txt-vel probáltam:

 

[folders]
app="%SDCARD%/Mobilenavigator"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
shutdown_time=0

[rawdisplay]
class=landscape
screen_x=800
screen_y=480

[map]
2dheadup=1

[debug]
skip_eula=1

[other]
demo_enabled=0

[warning]
speedcam_warning=1
speedcam_enabled=1

[sound]
ding=1

 

Mi lehet a gond?

 

Primoval viszont tökéletesen működik.

 

Megoldodott egy másik verziójú IGO 8-al

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki. Adott egy Navon N490 Plus készülék...magyarország térképpel (szokásos). A 3D-s building mappa ellenére a licensz nem tartalmazza eme támogatást, nagyon úgy néz ki. De ettől messzebb megyek....szeretnék rá egy Igo Primo-t teljes europa térképpel....minden extrával. Kb... ma már 8-10 féle helyről töltöttem le, megcsináltam mindent de nem ismerte fel, vagy nem tudom  e sem indult. :-(

Valami ötlet mit lehetne tenni....(természetesen a megvásárláson kívül). már a készülékvásárlás sem volt betervezve, de tegnap valami rendes figura kirámolta az autómat a Blaha Lujza téren (kesztyűtartóban a GPS vevővel).  Köszönöm előre is. :-)

Link to comment
Share on other sites

Mobilenavigator legyen a mappa neve és mobilenavigator.exe az indítófile (csak így fog menni)

480X272 a Navon N490 felbontása ezért a sys.txt-ben nézd meg, hogy ez szerepeljen:

 

[rawdisplay]
class="landscape"
screen_x=480
screen_y=272
 
illetve
 
[interface]
resolution_dir="480_272"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Helló!Segítségeteket szeretném kérni!

Volna egy Navon N670 Plus Navigáció!Letöreltek róla véletlen szinte mindent,csak a beállítások jönnek be sem térkép sem semmi!Hogyan tudnék rárakni térképet vagy progit hogy működjön,és milyet ajánlottok rá?Ha lehet szájbarágósan írjátok már,mert soha nem csináltam ilyet!Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv: a_devil

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Egy keressel fordulok hozzatok hatha tudnatok segiteni.Van egy Mio C720b navim es szeretnek Igo tenni ra telyes europa terkeppel ha lehetseges. Valaki tudna ajanlani valamit nekem.Mellekelten csatoltam egy kepet is rolla, hogy latszodjon mirol van szo. Valaszotokat elore is koszonom!

 

Sikerult fell tennem az igo8-at de most azt irja a Terkepfajlok elavultak!! Valami megoldast tud valaki?Elore is koszonom

post-5497168-0-27594400-1401018095_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy Androidos készülékre (LG P880 Android 4.1.2.) raktam igo my way-t. Tökéletesen működik, egész addig ameddig a belső memórián van.
A baj ott kezdődik, hogy szeretném a memória kártyára tenni az igo mappát, de ekkor már nem indul, hiányzó file-ok miatt. (Nem találja a memória kártyán a fájlokat.)
sys.txt-t ben próbáltam átírogatni az elérési utat, de az sem segített. Van valakinek valami ötlete? Kollégámnak is kéne a telefonjára, de sajnos neki nincs elég belső memóriája.

 

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Adott egy Alcor Vega GPS, amire  IGO primo (vagy My Way?) 9.6.5.306142 (teljes Európa) van feltelepítve. Hiba nélkül működik egészen addig,amíg frissíteni nem akarom. Mi lehet a baj? Ha valaki tud, legyen szíves segítsen. Előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello! Adott egy Magneo  I430-as készülék. A következő a problémám. Feltöltöttem a kártyára az Igo Primo programot az összes kellékével. A készüléken beállítottam az elérési utat. A program el is indul, de nem talál műholdat. Ez azért is furcsa, mert egy "ősrégi" 4:3 kijelzős ATD-n simán elindul, másodpercek alatt feláll a rendszer, megtalálja a műholdat és lehet használni. Ott nem kellett semmit állítgatni, átírni stb. Mit tudtok javasolni?

 

 

 

 

 

Megoldódott.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Helló!

 

Egy kis segítség kellene Adott egy Asus Mypal A636N készülék, amin eredeti Nav n go igo 8-van, de a térképek rajta 2008-asok, ha én most ezt letörlöm, akkor fel tudok rakni rá egy meglévő és működő képes nem eredeti igo8-at?

Próbáltam a licence fájl kicserélésével, de nem vált be így el sem indult már a program sem.

 

Megoldva!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok!

Van egy régi navigációs készülékem (Mio Moov 200), és rátelepítettek egy SD kártyára az Igo 8-at. Az a gondom vele, hogy nagyon szaggat, és elég nehezen, de sokszor be sem tölti a térképet, és az útvonalat. Csak megy a nyíl a zöld semmiben. Aztán pár másodperc múlva magához tér, de aztán megint ugyan az a helyzet. Azért idegesítő, mert jó lenne látni, hogy hol is járok éppen. A szoftver teljes Európa térképpel van telepítve. Az lenne a kérdésem, hogy az megoldhatná a problémát, ha Magyarország térképén kívül a többit törölném, vagy annak semmi köze ahhoz? Illetve ha törölni szeretném, akkor csak simán töröljem a kártyáról a többi térképet a számítógépen keresztül?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok ..lenne egy kis problémám !
Van egy Lg l65 és a belső memória 2gb . valamint egy 8gb sd benne.
Az SD-re fel telepítettem az iGo-t ... sys filet át írtam 480x800 ra patent .. telepítést el indítom majd error :excl: . :blink::unsure:
Na uninstal majd töröl ... Telefon memóriába fel teszem ujra a Content mapából ki hagyva a map -ot .. majd inditom a telepítést --Fasza  mükkodik  :)  és most jön a gebasz <_<:angry: .. nincs elég hely a telefonban a térképek számára . Valakinek van megoldás arra hogy sd röl olvassa a térképet vagy onnan lehessen telepíteni az app -ot ?? Nagyon fontos lenne mert indúlnék külföldre és kell a full eu map és pio !!Válaszokat előre is köszi !! android 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

A következő kérdésem lenne:

 

igo Primo 9.6.29.390522-ben kedvencekként elmentett helyeket hol találom file szinten, illetve tudok e esetleg ezekből poi-t készíteni. Sony xperia p-n fut a projekt.

 

Előre is kösz a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Android IGO-t használok és keresnék friss UK komplett anyagot. Ha tudna valaki segíteni és linkelni egyett akkor megköszönném.

Az enyém jelenleg: 2013.Q2

Szia

 

Ez biztos jó lesz:

http://data.hu/get/8410154/United_Kingdom_83_HERE_2013.Q4_140324.fbl
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

A következő kérdésem lenne:

 

igo Primo 9.6.29.390522-ben kedvencekként elmentett helyeket hol találom file szinten, illetve tudok e esetleg ezekből poi-t készíteni. Sony xperia p-n fut a projekt.

 

Előre is kösz a válaszokat.

Még aktuális. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Van egy lumia 535 ös teló 960x540 felbontással szeretnék rá egy igo-t tudnátok sergíteni? Én is és a telefon is igo szűz.

Ha lehet valami szájbarágós kellene mert nem vagyok túl gyakorlott benne.Előre is köszi Üdv mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...