Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Szia narkika! Az útvonal beállítások utan a második menüpont a Térkpbeállítások és ott keresgélj, amit írtam, mert amit te írtál az teljesen másra szolgál

Nekem nincs olyan menüpont,hogy 3d járműgaléria!A térképbeállitásokba ezeket lehet állitani:Nézet:2D vagy 3D, Nézőpont:Alacsony,normál,magas, Automatikus madártávlat:be vagy ki,és Szinek:Autm,nappali,éjjeli. Itt kellene lennie a 3D járműgalériának,mert nekem az hiányzik?
Link to comment
Share on other sites

Tedd rá a kis kezedet és húzd le vagy fel a fehér képernyőt!

ÁÁÁááá :blink: és tényleg!!!Siker!Csak éppen kilép a program,ha ki akarom választani a jármüvet,de csak megoldom valahogy!Nagyon köszönöm!!! :) De hogy nem huztam lejjebb azt a menüt,a sys-txt-t átirtam egy párszor :o :o :o ?!Köszi! ;)
Link to comment
Share on other sites

Örülök, hogy segíthettem

Hello!A sys.txt-nek lehet köze ahoz,hogy a 3d jármű kiválasztásánál kilép a program?Minden más tökéletesen működik,csak járművet nem tudok választani. Egy jol működő sys.txt-t tudna nekem valaki küldeni,a felbontást azt át tudom irni benne?Köszi előre is! :)
Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Samsung galaxy minire ( s5570) -re, milyen navigációs programot lehet feltelepíteni?

 

Az igo kat próbáltam de gond van a felbontással, esetleg van itt olyan topic ami ezzel foglalkozik?

 

Előre is köszi a segítséget.

 

Primo 9.6.22.317625 (2013 JUL 25) (Csak 320X240) felbontás!

Térképek és poik nélkül!

 

http://data.hu/get/6789213/igo_317625_240X320.rar
jelszó: ul_saniba

 

Telepítés:

Előző verzió uninstall (ha volt)

SD kártyára felmásolod az igo mappát mindenestől

Feltöltöd térképekkel, POI-val, /Épületekkel (ha kell)/.

317625.apk telepítése

 

 

480X320 szintén térképek és poik nélkül!

http://data.hu/get/6788157/igo_317625_320x480.rar
jelszó: ul_saniba

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A GPS-emre (Alcor Vega) Sygic 8.33-as verziószámú navigáció van feltelepítve. Létezik ennél újabb változat? Ha igen,akkor esetleg valaki fel tudná rakni? Előre is köszönöm nektek!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

IGO8-ra felakartam tenni a 2013.Q2 -es térpékeket, és poi-kat. Mindkét gpsm (Wayteq 960BT és Mió P360) azt írja ki, hogy kevés a memória.

out of memory.

requested 8240260

cache 698293

 

Ugyanakkor ezekkel a térképekkel a Wayteq 960bt-n a Primo, ami elméletileg nagyobb erőforrást igényel, simán fut.

Mit tegyek, hogy az IGO8 is fusson a fenti térképekkel? Ismétlem, a Wayteq-en sem fut, kidobja.

 

Kérem, segítsen egy profi navigációs!

 

Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Innen szed le a felbontásodnak megfelelőt. Akkor már csak a blús gpsel kell majd szórakozni,ha egyáltalán fog menni.

http://gpsunderground.com/forum/android-apps/18087-igo-primo-2-0-android-final-edition-2012-all-resolution-working.html

 

Köszi, remek tipp volt, működik: Huawei Ascend P6 -on! :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Sziasztok!

IGO8-ra felakartam tenni a 2013.Q2 -es térpékeket, és poi-kat. Mindkét gpsm (Wayteq 960BT és Mió P360) azt írja ki, hogy kevés a memória.

 

out of memory.

requested 8240260

cache 698293

 

Ugyanakkor ezekkel a térképekkel a Wayteq 960bt-n a Primo, ami elméletileg nagyobb erőforrást igényel, simán fut.

Mit tegyek, hogy az IGO8 is fusson a fenti térképekkel? Ismétlem, a Wayteq-en sem fut, kidobja.

 

Kérem, segítsen egy profi navigációs!

 

Előre is köszönöm!

 

Egy tipp:

sys.txt-ben:

 

[debug]

reserve_memory=1835008

memory_low_bound=1048576

cache=262144

 

ha nincs benne, írd bele.

Link to comment
Share on other sites

Egy tipp:

sys.txt-ben:

 

[debug]

reserve_memory=1835008

memory_low_bound=1048576

cache=262144

 

ha nincs benne, írd bele.

 

Köszi Szépen!

A MIO_P360 továbbra is kiírja hogy kevés a memória, és kikapcsol, pedig

még az épületeket is kivettem, hátha kisebb lesz a terhelés.

A 2013.Q1-el továbbra is rendesen működik.

Link to comment
Share on other sites

Köszi Szépen! A MIO_P360 továbbra is kiírja hogy kevés a memória, és kikapcsol, pedig még az épületeket is kivettem, hátha kisebb lesz a terhelés. A 2013.Q1-el továbbra is rendesen működik.

 

Melyik verzió fut a Mio-n? Program Files/Miomap-on belül milyen file-ok vannak?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok

 

Adott egy Airis T920A tipusú GPS. Az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt a cuccot magyarosítani? Magyar menük, és magyar hang kellene rá. Nem igazán értek hozzá, engem is csak megbíztak a feladattal. Köszi a segítséget

Am a google-ben rákerestem, de én nem jártam sikerrel.

Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Adott egy Airis T920A tipusú GPS. Az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt a cuccot magyarosítani? Magyar menük, és magyar hang kellene rá. Nem igazán értek hozzá, engem is csak megbíztak a feladattal. Köszi a segítséget

Am a google-ben rákerestem, de én nem jártam sikerrel.

Köszi a segítséget.

Ha iGO8 vagy Primo fut rajta akkor akkor nézd meg, hogy a Content/Lang mappában van-e ...Hungarian.zip nevezetű fájl (ez kell, ahhoz, hogy a program magyar legyen)

vagy

Content/Voice mappában vannak e Voice_Hun....zip (ez kell, hogy magyarul beszéljen).

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

 

Van egy Wayteq x820-as (ez a limitált kiadás  de szerintem ez mind1) és Nav N Go IGO Primo 8.5.11.168090 (2010.11.17) van rajta.  (Teljes Európa térkép)

 

A kérdés hogy ezt hogy tudom frissíteni és mivel ? :D Lehet-e egyáltalán és ha igen akkor milyen telepítési útmutatóval! :) 

Válaszotokat előre is köszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

1. Összedugod a számítógéppel (kapni fog egy meghajtót) 2Gb-os azt hiszem

2. Lemented amit ott találsz (biztonsági másolat)

3. a. Ha csak a térképet akarod lecserélni akkor
Mobilenavigator/Content/Map mappából kitöröld ami ott van

Mobilenavigator/Content/Poi mappából kitörlöd ami ott van

és helyére bemásolod a jelenlegi legfrissebbeket

itt letöltheted

http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navig%C3%A1ci%C3%B3s-t%C3%A9ma/page-10#entry1478188404 

3.b. Ha a programot is le akarod cserélni
Letöltöd a programot
 

http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navig%C3%A1ci%C3%B3s-t%C3%A9ma/page-10#entry1478178845 

Kicsomagolod
A belső memóriádról letörlöd a Mobilenavigator mappát.

Rámásolod a belsőre a kicsomagolt állományt

Lecseréled a térképetket, poikat a 3.a pontban leírtak alapján

a sys.txt-t megynyitod notepaddal

 
[rawdisplay]
screen_x=480                      
screen_y=272 
 
[interface]
resolution_dir="480_272"
 
írd át az értékeket ha nem ezt látod.
 
Ezután Beállítás\Nav mappa\Navigációs program választás-nál betallózod neki az indító Primo.exe (azt hiszem) /de lehet Mobilenavigator.exe :) -- Mentés
 
Navi újraindít és Go
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...