Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Active sync-el(XP) vagy Windows Mobile (Win7) kapcsolódva, nincs MyFlashDisk-en belül IGOPATH.TXT ?

vagy a kártyádon egy

ADDONS.TXT ?

 

Ez volt a baj, hogy nem volt! Az előzőről csináltam egy mentést, megnéztem, kellett volna lennie! Most már működik!

Ezer közönet a fáradozásaidért!!!

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Airis T940 Nav'N'GO navigációra keresek frissítéseket.

Már minden hol és mindent megpróbáltam és sürgős lenne azért is írom le ide.

Ezt az információt tudom: Airis Navigation 8.3.2.99352

2009.July.14

2011,2010,2009-es frissítésű térképek vannak fent rajta.

Ami kellene:

Ennek a szoftvernek frissebb változata és legalább 2012-es térképek. Találtam hozzá csak az a baj hogy 2 Gb-os kártya van a készülékhez. Friss térképeket rárakva a licensere hivatkozva kilép.

Valami megoldást tudok írni :

Köszönöm:

Gyóni Bence

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Airis T940 Nav'N'GO navigációra keresek frissítéseket. Már minden hol és mindent megpróbáltam és sürgős lenne azért is írom le ide. Ezt az információt tudom: Airis Navigation 8.3.2.99352 2009.July.14 2011,2010,2009-es frissítésű térképek vannak fent rajta. Ami kellene: Ennek a szoftvernek frissebb változata és legalább 2012-es térképek. Találtam hozzá csak az a baj hogy 2 Gb-os kártya van a készülékhez. Friss térképeket rárakva a licensere hivatkozva kilép. Valami megoldást tudok írni : Köszönöm: Gyóni Bence

 

Csak saját felelősségre!

 

Active sync-el(XP) vagy Windows Mobile (Win7) kapcsolódva "My Flash Disk" tartalmát mentsd le. (biztonsági másolat)

My Flash Disk/Infinity mappa átnevezése valamire /akár le is törölheted, ha van róla másolat/

Ide (My Flash Disk) felmásolold az Igo8-at /Primo nem fog elmenni rajta/ Térképek nélkül (úgysem fér rá)

Igo mappát átnevezed Infinity-re

az exe-t (Igo.exe vagy Mobilnavigator.exe) átnevezed Infinity.exe -re

sys.txt-be legyen benne (hogy a Content mappád hol keresse)

[folders]

content="%SDCARD%/content"

SD kártyára felmásolni a content mappát (térképestől, poi-stól..)

Ezután Reset-eld a készüléket.

 

Térkép (jelenlegi legfrissebb EU)

http://www.pirateclub.hu/topic/6460499-a-nagy-navigacios-tema/page__st__180#entry1478122146

 

Igo8-ba olyat keress, amiben benne van a 320 x 240 felbontás.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Azt szeretném megtudni egy hozzáértőtől,hogy a Navteq,vagy a Top map térképeit,és poi-jait érdemesebb használni?Valamint hogy ha keverednek pl.:top map-os fbl mellé navteq-s poi-t,és navteq-s fda-t másolok igy fog a gps megfelelően működni?Előre is Köszönöm a választ! :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Kellene egy gyors segítség.

Van nálam egy M-TECH MT-350EEU készülék amire felraktam a Primo-t, ami hiba nélkül fút is rajta csak műholdat nem talál. Gondolom a Sys.txt-be kellene valamit beleírni, hogy jó legyen. Tudja valaki, hogy mi kell ahhoz, hogy a készülék találjon műholdat?

 

Holnap jönnek érte ezért lenne sürgős.

Köszönöm előre is.

 

 

 

 

Megoldódott a problémám.

 

Egyébként régebben tudtam törölni a saját hozászolásomat ezt az opciót most nem találom.

Link to comment
Share on other sites

Hali

Magyarország vonatkozásábán a topmap térképét tartják pontosabbnak, nyugat európai országok tekintetében a navteqot. Nekem működtek keverve is a poik és a térképek is.

Nagyon szépen Köszönöm a válaszodat! :) Esetleg még azt megtudnád mondani,ha különböző gyártótól van (Navteq,Topmap) az fbl,fda,fpa akkor az vajon bekavarhat a proginak?
Link to comment
Share on other sites

Nagyon szépen Köszönöm a válaszodat! :) Esetleg még azt megtudnád mondani,ha különböző gyártótól van (Navteq,Topmap) az fbl,fda,fpa akkor az vajon bekavarhat a proginak?

 

 

Szerintem nem kavar be, nekem működik vegyesen is. De én már Magyarországra is a Navteq-et használom, mert több út van rajta. Még a földutak is. A Topmap csak a kövezetteket jeleníti meg.

 

Egyébként a debreceni elkerülő, ami már tavaly novembertől átadásra került, még egyiken sincs rajta. :-(

Link to comment
Share on other sites

ista65

 

Intelligens útvonalak

A legjobb útvonal kiválasztása a hét napja és az adott napszak alapján

Korábbi sebességadatok figyelembe vétele

Felhasználás

Közlekedési minták (Navteq)

Sebességprofilok (TeleAtlas)

A további információkat az alkalmazás önálló (.HSP és .FSP) fájlokban tárolja.

 

http://www.nng.com/hu/igo-primo-feature-smart-routes

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem kavar be, nekem működik vegyesen is. De én már Magyarországra is a Navteq-et használom, mert több út van rajta. Még a földutak is. A Topmap csak a kövezetteket jeleníti meg.

Egyébként a debreceni elkerülő, ami már tavaly novembertől átadásra került, még egyiken sincs rajta. :-( Köszi a segitséget! :) Amugy már probálgattam,és nálam a Topmap-os fbl nem müködött együtt a Navteq-s figyelmeztető jelzésekkel(fda),se az fpa és fsp-vel sem.Az igo program névjegy/tartalom részénél azt irta ki a kiegészitő jelzésekre,hogy a térkép lefedettsége hiányos.Errefelé (Szabolcs) sztem a Topmap pontosabb,a Navteq a tavaly átadott M3 Nyiregy -Őr szakaszt se tartalmazza,a Topmap-os igen.A franc se tudja melyik a jobb,az egyikbe van olyan út,ami a másikba nincs,és fordítva is.Amugy ha a fájlméreteket nézem a Navteq-s fájlok nagyobb méretűek,és ezzel sztem több infot tartalmaz (elvileg). Köszi még 1-szer! :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!Valaki megtudná mondani,hogy az fpa fájl(pontszerü címek) pontosan mit takar?Ha jol értelmezem ,akkor az fda (figyelmeztető jelzések) azok a veszélyt jelző táblákat jeleniti meg,az fsp (inteligens utvonal) napszakfüggő utterheltség alapján válassza ki a megfelelő utvonalat,de az fpa pontosan mire való?

Link to comment
Share on other sites

A TopMap részletesebb, de csak kelet-eu-ra jó, egyébként úgy tudom, hogy az elkerülő már rajta van (TM201305).

Keverni nem érdemes, inkább vegyél egy nagyobb kártyát és a térképcserélős verziót tedd fel.

 

Csak NQ-s térképeket találtam. Van valahol TM-es is, amit említesz? Köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali!Valaki meg tudná mondani,hogy az androidos igo primoba (9.6.22....)hogy tudnám a navigáló kis nyilat kicserélni jármûre?A content mappában a car mappában van 21 jármû (tank,motor,bicikli,stb...)de a beállitásokban a járműprofilnál nem lehet kiválasztani a tipust,mert átlátszó,le van tiltva ez a funkció.A hangoknál is lenne olyan funkcio,hogy TTS Pro,de ez is halvány,nem lehet belelépni.A sys-txt brobálgattam átirni,de igy se működik se a tts,se a jármütípus.Köszönöm a segitséget! :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!Valaki meg tudná mondani,hogy az androidos igo primoba (9.6.22....)hogy tudnám a navigáló kis nyilat kicserélni jármûre?A content mappában a car mappában van 21 jármû (tank,motor,bicikli,stb...)de a beállitásokban a járműprofilnál nem lehet kiválasztani a tipust,mert átlátszó,le van tiltva ez a funkció.A hangoknál is lenne olyan funkcio,hogy TTS Pro,de ez is halvány,nem lehet belelépni.A sys-txt brobálgattam átirni,de igy se működik se a tts,se a jármütípus.Köszönöm a segitséget! :)

 

Próbáld a Beállítások-Térképbaállítások-3D járműgaléria.

Link to comment
Share on other sites

Nekem olyan menüpont nincs,hanem az utvonalbeállitásokon belül van olyan,hogy jármü kiválazztás,ès azon belül tipus,ès arra nem tudok lèpni,mert átlátszo,le van tiltva,ugyanugy,mint a hangoknál a tts pro menüpont,az is átlátszô,.nem lehet belelèpni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...