Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

Valaki tud esetleg Iphon-on használható , "ingyenesen" beszerezhető navigációs programot? Leginkább IGO-t szeretnék. Egyáltalán megoldható-e,vagy ne is erőlködjek vele?

 

http://thepiratebay.se/torrent/8158263/iGO_Primo_Iphone_Europa_v.2.4.6_Universal_SP.rar

Link to comment
Share on other sites

Igo Primo 2.4.0 v9.6.13.263722

 

 

A feltöltés nem tartalmaz Map,Poi és Dem fájlokat valamint más lokalizációt.

 

WayteQ x960BT vel tesztelve ! 800x480

 

 

ldnlfmz6.jpg

 

 

 

 

Színes ikonsett.

Módosított data "Kishoris féle" kameraikonokkal.

Módosított magyarítás./Több sor angol volt/

Módosított TTS Eszter hang./Technikai javítások,PL:"Kérjük" javítása "Kérlek"-re/

UX alkalmazások:

TTS PRO:

- Figyelmeztető táblák (driver alert) felolvasása

- Kanyarodást korlátozó táblák bemondása (FIGYELEM! A program nem jeleníti

meg ezen táblákat, csak felolvassa a képernyőn lévő táblákat.)

- Sebességhatár csökkenésre figyelmeztetés

- Óránkénti idő felolvasása

- Üdvözlő és kilépési üzenet

- Tápellátási üzenetek

Dynamicvolume:

A sebességfüggő hangerőt az Egyebek/Beállítások/Hangok és figyelmeztetések/Hangerő

lapon tudod beállítani. Alapból a sebességfüggő hangerő ki van kapcsolva.

TMC_upgrade:

automatikus illetve kézi frekvencia hangolás a TMC vevőnél.

 

 

http://megosztas.org/download/1jum3tan_Igo+Primo+2.4.0+v9.6.13.263722.rar

 

Csak kérdés szinten... Tud valaki olyat ami nem csak akkor hajlandó működni a képen látható Wayteq kacattal, ha töltőn lóg? Nekem azt csinálja, hogy ha 80%-ra leesik a töltöttség, akkor a gépezet folyamatosan újraindul. Kicsit zavaró... 5let?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

 

Ezzel a bizonyos IGO-val van egy kis problémám: iGO 8.3.5.231128 (Ncoreról való így rá lehet keresni)

 

Felraktam egy Navgear készülékre (Street Mate GT-43-128mb) és egy másikra is annak a pontos nevét nem tudom. Működik is, de időközönként mindkettőn ez a hiba jön elő:

Failed To Open File: Detour, Spr, Exiting Application

(Ha jól írták le)

Ilyenkor le is fagy a készülék.

A kérés az volt, hogy mindenképpen IGO 8 legyen a program.

Mi lehet a probléma?

Link to comment
Share on other sites

Valamiért nem tudja megnyitni a Detour.scr-t

iGO8\data.zip\ui_igo8_da\common\ mappában keresd meg, (esetleg cseréld le)

vagy

egy másik fórumban írták, hogy a TopMap-os fda-kat nem szereti az Igo8, ezért ha TopMap-os térképet használsz cseréld le Navteq-re.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Van egy primom androidon, ami eddig gyönyörűen ment.

Most elindul, 3sec és kilép. Háttérben beragadva igo.javaclient folyamat.

Kuka vagy van valami ötletetek rá?

 

Köszi

 

Ha valamit változtattál rajta pl. új map, poi...stb, akkor keress egy új license fájlt, ha nem

akkor Save mappa törlése (ha szükséged van az előzményekre akk. route.dat , USER.UPOI(saját poi ha van) megtartása) és úgy próbáld meg.

Link to comment
Share on other sites

Van itt letoltheto Primo, de betoltes kozben ... IMEI ellenőrzés ... utana fenn a GPS ikon jelez, hogy keresi a poziciot ... és kilép ... Galaxy Tab2 7' ... Hozzáértő Uraknak erre ötlet?

 

Kérlek, ha találtál valami megoldást oszd meg velem akár itt akár priviben, mert hasonló gondom van. Előre is köszi!!!

Link to comment
Share on other sites

Kérlek, ha találtál valami megoldást oszd meg velem akár itt akár priviben, mert hasonló gondom van. Előre is köszi!!!

 

kisebb felbontasut (960x540) kell feltenni, mas forumok szerint, ami kétégetelenul mukodik is, bár szépséghibája, hogy a a képernyő szélén kis csik lathato, mert az Igo nem fullképernyoben fut, bár telefon utan azert mégis majd 7'-on ...

 

nálam igy mukodik ...

Link to comment
Share on other sites

Ha valamit változtattál rajta pl. új map, poi...stb, akkor keress egy új license fájlt, ha nem

akkor Save mappa törlése (ha szükséged van az előzményekre akk. route.dat , USER.UPOI(saját poi ha van) megtartása) és úgy próbáld meg.

 

Semmi változtatás nem volt rajta előtte.

Próba megvolt, de sajna ugyanúgy bezárta magát miután kiválasztottam a nyelvet :(

Más ötlet?

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Egy új navigátor beszerzésén gondolkodom, egy Garmin Nüvi 30 típusú készüléket néztem ki magamnak. De vannak fenntartásaim. Ugye ebben ennyi pénzért csak Mo. térkép van, nekem meg jó lenne ha lenne eu térképem. Az eszköz elvileg tud térképet kezelni Micro Sd kártyáról. Kérdés hogy tudok-e rá térképet rakni, és ha igen milyet? Találtam itt a fórumon több Garmin-es feltöltést is, de nem tudom melyik jó és melyik nem. Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S advance - kártyáról

 

Én is így jártam, sajnos a kártya volt a ludas egy szektorát már csak olvasni lehetett, írni nem, emiatt produkálta a nálad is tapasztalt állandó kilépéseket. Másik kártya pár évig még jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Utolsó frissités 2012 07 hónapi .

Erre van a Segítség között topik, oda kellene írni!

Mit szeretnél frissíteni?

A Primo-t, vagy a térképeket?

Primo-ból van már 2.4-es verzió, és térképekből is van a tiédnél jóval frissebb is

A szoftvernél a verziót nézd, a térképeknél meg a gyártót, és a dátumot!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...