Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

PePeZk!

Azért LITE mert ki van véve belőle a hang!

http://navigyurci.hu/2010/06/21/sygic-lite-a-wayteq-x920bt-n-%E2%80%93-varosi-gyorsteszt/#more-6716

 

narkika!

Ha a NaviPro-s poikra gondolsz, akkor NEM, mert azt az userdata/poi mappába kell rakni!

Ha viszont az új (kb 30MBos) RICH poi-kra, akkor igen!

 

hgabesz!

Én Primo 2-t javasolnék csak térképekkel és POIkkal (Eszter hang nélkül), mivel a készülék egy alap iGO8ra lenne elég!

Módosította agentzs1
direkt link szerkesztve
Link to comment
Share on other sites

PePeZk!

Azért LITE mert ki van véve belőle a hang!

http://navigyurci.hu/2010/06/21/sygic-lite-a-wayteq-x920bt-n-%E2%80%93-varosi-gyorsteszt/#more-6716

 

narkika!

Ha a NaviPro-s poikra gondolsz, akkor NEM, mert azt az userdata/poi mappába kell rakni!

Ha viszont az új (kb 30MBos) RICH poi-kra, akkor igen!

 

hgabesz!

Én Primo 2-t javasolnék csak térképekkel és POIkkal (Eszter hang nélkül), mivel a készülék egy alap iGO8ra lenne elég!

Hello!Nekem Android Igo 8.4.3.179971-es verzios igo-m van telefonon,és a RICH poi-t egyáltalán nem kezeli,ha bemásolom a poi mappába navigácio közben nem lát semilyen hasznos helyet sem,csak a sima POI-val,de sima TopMap-os poi-t meg már nem találok frisseket,mindenhol csak RICH poi-t. :( Vagy az a baj,hogy az android verzios Igo8 nem kezeli a RICH poi-t?Köszi a választ! :)

Link to comment
Share on other sites

Egyik ismerősömnek kellene valamilyen navigációs program Nokia C5-03-as telefonra. Olyan aminek a navigáláshoz nem kell net, magyar nyelvű és könnyen lehetne frissíteni a térképet. Tudtok ajánlani valami jót?

Link to comment
Share on other sites

Hello!Nekem Android Igo 8.4.3.179971-es verzios igo-m van telefonon,és a RICH poi-t (kb:40Mb)egyáltalán nem kezeli,ha bemásolom a poi mappába navigácio közben nem lát semilyen hasznos helyet sem,csak a sima POI-val,de sima TopMap-os poi-t meg már nem találok frisseket,mindenhol csak RICH poi-t.Vagy az a baj,hogy az android verzios Igo8 nem kezeli a RICH poi-t?Köszi a választ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hali!

 

Valaki tudna arra megoldást, hogy a Myguide 4000 NAV típusú gépem, amin jelenleg egy mio 269+ rom fut, miért nem akar kommunikálni a pc-vel?

Egy kép hogy felismeri a pc:

 

http://kepfeltoltes.hu/120328/459512993N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

De sem a (MioTransfer sem pedig a Windows Mobile Eszközközpont)nem érzékeli :(

 

Valakinek tipp hogy miért lehet ez?

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Vettem egy CNS Globe gps-t térkép nélkül. Olyan kérdésem lenne, hogy erre hogyan kell térképet föltenni, ha lehet igot? (vagy térkép mellett még mást is kell föltenni?) Esetleg tudtok adni egy leírást kb 0-ról elkezdve hogy mit hogyan kell csinálni, és mi micsoda? Nagyon új vagyok a témában és kb semmit se tudok. Milyen térkép mire jó, mi kell hozzá, stb-stb.

 

Olvasgattam fórumot is hátha megtudom csinálni, de nem látom át a dolgokat.

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Hello Mindenki!

 

Hátha valaki találkozott már hasonlóval.

A kérdésem a következő: pda-ra telepíteném az igo8.3-at. A telepítés el is indul, (a 2577-es mappából) de mintha egy végtelen ciklusba kezdene végig fut a csík a kijelzőn és nem befejezi hanem rákérdez hogy újabb az amit telepítene és akarom -e? ha igen akkor ez ismétlődik a végtelenségig, ha nem kérem, akkor meg nem indul az ikonról csak ha belépek a igo könyvtárba és kézzel elindítom az igo.exe-t.

 

előre is köszi

 

s520

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy Mio Moov 200-ashoz (cobia 300_32) nem tudná valaki feltenni a gyári szoftverét? Használtan és hibásan vettem(nem vette be az USB), ezt megoldottam, de teljesen üres. Semmilyen file nincs rajta, csak egy miomap nevű exe, de ezzel nem tölt be a gép, hanem újraindul. Szóval ,ha valaki tud rá jó megoldást, hogy hogyan állítsam vissza a gyári állapotot, akkor várom a válaszát. (A miomore desktop nem veszi be.) Kérem hogy ha valakinek van eredeti fájlokkal rendelkező gépe, akkor a fájlait ossza meg velem. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Üdv!

 

Lenne egy kis problémám a dreimgo dg120as navi kütyümmel.

Elég régi volt az adatbázisa ezért szerettem volna frisiteni, csináltam egy biztonsági mentést a kártyáról is meg a belső memoriájáról is aztán szépen leformáztam, szedtem le hozzá új igo-t felraktam a kártyára, átírtam a sys file-ban a dolgokat a régi sys filbean lévőkre és nem csinált semmit bejött a kép és nem mozdult semerre.. Gondoltam visszarakom az eredetit és megprobálok csak térképet frisssíteni, mostmár bejön a menű, de ha rámegyek a navigációra nem tölt be csak visszadob a menűbe és kiirja hogy nem tud elindulni valamiért.

Van valakinek valami ötlete, hogy lehetne megoldani hogy müködjön rendesen lehetőleg friss térképekkel?

Köszi előre is!

 

Az agáz, hogy a gép belsőmemoriája 30mb és 2gb-os a memokártya hozzá, és ha a kártyára másolom fel az igo8 akármelyik verzióját akkor nem indul el egyáltalán...

Link to comment
Share on other sites

Ha csináltál róla mentést, azt módosítás nélkül visszamásolva, működnie kell!

Ahhoz, hogy új navigációt másolj, nem kell formázni! Ezt hallottad valakitől, azért csináltad? Nem biztos, hogy a formázás segített, sőt...!

Link to comment
Share on other sites

Hát azóta probálkoztam már mindennel meg rengeteg igo8 as verzióval de nem sikerült beüzemelnem. Ha visszamásolok mindent akkor elindul, plusz töltöttem hozzá egy iylen visszaállító segédletet azzal is megy, viszont a probléma hogy nem tudok rajta térképet frissiteni tobábbra is fenn áll. Jelen helyzetben maga a gyári igo a gépen van a térképek meg a cuccok hozzá az sd kártyán, de ha lecserélek egy térkép file-t a kártyán akkor azt nem ismeri fel a kütyü.

Azt olvastam pár helyen hogy elvileg elég ha a letöltött igo8 mappát megfogom rárakom a tiszta sd kártyára berakom a kütyübe és megcsinál mindent magától ha a sys.txt átvan írva rendesen, na sztem ezzel a résszel van a gond vagy ezzel lehet mert gyárilag csak ennyi van a navi sys.txt-jében:

[interface]

maxzoom2d=6000000

show_exit=1

 

[rawdisplay]

screen_x=320

screen_y=240

 

[device]

type="NVX200"

sdcard_dsk_num=2

 

[local]

default_language="hungarian"

 

[gps]

port=7

baud=38400

 

 

Viszont egy 8as igo sys-e sokkal több információt tartalmaz és lehet valamit elrontok közben vagy nem tudom. Igazából kerestem hozzá megfelelő sys.txt de sehol sem találok.. a forumok ahol foglalkoznak vele pedig 2008 meg 2009es-ek szóval hiába nézelődőm...

Az lenne az igazi ha rálehetne eröltetni egy frankó tört igo8at és bármikor lehetne frissiteni a benne lévő map-okat meg kiegészítő cuccokat.

Link to comment
Share on other sites

Miből gondolod, hogy ez a készülék viszi a Primot?

CPU:

Centrality Atlas III 400MHz

Operációs rendszer:

Microsoft Windows CE .Net Core version 5.0

Memory:

64MB NAND flash ROM, 64MB SDRAM

Nem "gyenge" hozzá?

 

Az eredeti IGO-val nem is fogsz tudni térképet frissíteni, csak törttel!

Az az érzésem, hogy a sys.txt tartalma lesz a buktató, meg esetleg a könyvtár elnevezés, az igo.exe név sem biztos, hogy működik itt. / Lehet, át kell nevezni! / .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...