Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Feltételezem, hogy nem hivatalos frissítés volt, de a régiket azért kitörölted, és országonként csak egy térképfájl van a "map" mappában.

Nézz utána a sys.txt tartalmának, és a .lic fájl tartalmának!

 

Szia!

 

Jó a feltételezésed, a sys.txt csak ennyi:

 

[folders]

app="%SDCARD%/iGO8"

 

[interface]

maxzoom2d=6000000

show_exit=1

 

[map]

2dheadup=1

 

A .lic fájlban nem tudom mit kellene keresnem, van annak köze a térképekhez?

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sd kártyáról való módosításhoz a sys.txt-t módosítani kell. Milyen készüléked van?

 

Wayteq N770BT

 

Így néz ki a sys.txt:

[device]
type="Wayteq N710"

[interface] 
skin="ui_igo8" 
resolution_dir="480_272" 
vga=1 
show_zoombar=1 
drive_carefully=0 

[rawdisplay] 
class="landscape" 
screen_x=480 
screen_y=272 



[debug] 
skip_eula=1 
enable_roadshadow=1 
slowsim=0 
loop_sim=0 
show_oneway=1 
show_speed_limit=1 
show_pedestrian=1 

[map] 
auto_nightmode=1 

[msnd] 
msnd.start=0 

[folders]
app="ResidentFlash/mobilenavigator"

 

Gondolom, hogy a "[folders] app=" részt kellene módosítani, de nem tudom, hogyan...

 

Az már nehezebb, tudni kell a sys.txt tartalmát hogyan kell megváltoztatni, és mire, de minek? Kell valamire az a kevés belső memória?

 

Én meghagytam mindent eredetiben, ahogyan működött, de kevés volt a hely még több térképnek. Az SD-n csináltam olyan névvel könyvtárat, mint a belső memóriában, abba ugyan olyan könyvtár szerkezettel a könyvtárakat, egészen a "map"-ig. Ide másoltam azokat a térképeket, amik már nem fértek el a belsőben. Működött innen is, onnan is.

 

Igazából az lenne az ideális, ha a program a belső memóriáról futna, az extra térképek pedig az SD-n lennének.

De, ha másképp nem tudom használni az extra térképeket, akkor nem bánom, ha a program is az SD-ről fut...

 

Link to comment
Share on other sites

Igazából az lenne az ideális, ha a program a belső memóriáról futna, az extra térképek pedig az SD-n lennének.

Mintha én is ezt írtam volna! Állítsd vissza az eredeti állapotot, hogy működjön, és utána az SD-t csináld úgy, ahogyan én is!

Link to comment
Share on other sites

A program weboldalán nincs fent, hogy területet is tud mérni, csak az iránytű és a megtett távolság szerepel, de terület nem. Más ötlet területmérésre?

 

 

A crack- elve szépen mérni fogja!!!

 

 

Vagy 100k-ért vehetsz is valami progit ;)

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Myguide navigator 4000-hez kellene nekem (origi) rom ha valakinek van az feltenné nekem előre is köszönöm :)

 

jelenleg a gépre feltudtam rakni a Mio 269 R21 romot

De van egy olyan problémám vele hogy ha PC-GPS össze van kötve, akkor a GPS kidob egy kis képet, amin egy kéz a memória kártyára mutat és le van Xelve ha a kártyát kiveszem, azt kéri, hogy rakjam vissza ;)

eddig 4féle sdvel próbáltam 1és 2gigásal, de semmi ugyan úgy azt jelzi hogy „rossz” a kártya....

Mivel win7 van a gépemen ezért az activesync nem megy, mert helyette a Windows Mobile-eszközközpont van, de az meg nem ismeri fel hiába csinálok bármit :S

 

 

Bármilyen tippet, javaslatot szívesen fogadok

 

 

Rolly

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Abszolút kezdő vagyok ebben a témában is, így előre is elnézést a kérdéseimért.

Tehát androidos telefonra telepített Igo-nál elérhető e az „előre telepített sebességmérők” , valamint a „megengedett sebesség túllépése” esetében az IGo jelzése hanggal is?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok.vásároltam egy Alcor Race 5'' PNA szoftver nélküli készüléket.belső memóriája 4 GB.rámásoltam a iGO 8.3.4 Europe szoftvert.megadtam a készülékben a navigásiós program választása menüpontben az IGO8.exe elérési útvonalát.mikor szeretném elinditani a GPS-t azt irja :"the application failed to start last time.do you want to reset to factory defaults and lose all you POIs tracks and settings?erre nyomom az OK gombot majd azt irja: "Program application database cannot be found".

Mi ilyenkor a helyes eljárás hogy elinduljon?ötleteket,segitséget előre is köszönöm!!!!4

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a problémád továbbra is a rosszul konfigurált sys.txt okozza.

A Danszter által linkelt sys.txt az sd kártyán szereplő igo8hoz van. A többi beállítás fontos lehet. Mindössze annyi a dolgod, hogy nem az sdcardot adod meg elérési útnak, hanem a navigációs program pontos helyét. Javítás után indulnia kell.

 

Link to comment
Share on other sites

sziasztok.

itt a sys.txt ahogyan letöltöttem.

a belső memóriájában van három meghajtó.1:amelyiken a win ce van.ennek a neve:WindowsCE. 2:abba nem enged belépni.a neve:network. 3:erre másolom az igo8-at.a neve:ResidentFlash

ennek a gyökerébe másolom simán egy igo8 nevű mappában a programot.

szerk.:

most uj fejlemény van.azt irja:Failed to open file:igo/480_272/loading.bmp exiting application

és ilyenkor mi van? :)

köszi a segitséget

szerk.:

ennek utánnanéztem.és a branding.zip-ben benne van ez a felbontás amit kér ám mégsem indul.erre mi a megoldás?

köszi

sys.txt

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Tud valaki hozzászólni a Toyota gyári navigációhoz?

 

Amit talán tudok róla, még nem láttam:

4 éves Toyota Auris kocsiban van, és valamilyen lemez is van hozzá, ami nem biztos, hogy eredeti. / Használtan vette barátom a kocsit, amely Németországban lett eredetileg üzembe állítva /

Magyarul nem tud, de az angolon kívül még vagy 10 nyelvet lehet választani. A kezelési utasítás állítólag van, de német. A magyarításért horribilis árat kérnének hivatalosan.

Talán B9013, vagy B9030-at mond típusnak, de ez nem biztos.

Tehát ami segítség lenne: magyar ismertető, magyar szoftver hozzá, és a térkép frissítés lehetősége.

Talán ez a DVD kellene?

TOYOTA NAVIGÁCIÓ MAGYAROSÍTÁS NAVIGÁCIÓ FRISSÍTÉS 2011 E13

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

 

Egy ismerősöm adott ide egy tomtom one készüléket, nem megy rajta a program. Lehet-e valamit kezdeni vele.

 

Raktam fel rá eu térképet, de csak azt írja ki, hogy nem használható ezen a készüléken, illetve a térképet aktiválni kell. A térkép mellett lévő aktiváló progival sem sikerült aktiválni.

 

Tudtok segíteni?

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Tudtok nekem ajánlani egy MIO P350-es PDA-ra való IGO8 verziót, mert amiket letöltöttem, azok vagy nem működtek, vagy csak magyarország térkép volt rajtuk és más térképeket nem akartak elfogadni.

Eddig IGO2006-om volt, de már nem találok rá térkép frissítéseket.

 

Köszi előreis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...