Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!Megint felmerült egy nekem egy kérdés!Poiplázáról le lehet tölteni a hasznos helyek frissítéseit!Letöltésnél ki lehet választani hogy milyen fájlba töltse le!Na már most nekem Igo primo van a készüléken itt van Igo és ha azt letöltöm asc formátumba tölti le!Ezt akkor hová másoljam be mert a készüléken a poi mappában poi a fájl formátuma is ez pedig asc!Megköszönném ha segítenétek mert az első gps-em a multkor a térkép frissítés sikerült de ez ki fogott rajtam!

Link to comment
Share on other sites

Olyan kérdésem van,hogy egy N490-en szeretném lecserélni az igo8 progit igo8 primo-ra.Saját memóriából töröltem a régi progit és ráhuztam az újat.A navigáció nem indul.A kérdésem,mit kell átírni ill. hogyan kell módosítani a sys fájlt,minek kell benne szerepelni.

Link to comment
Share on other sites

Valaki tudna segíteni, hogyan lehet a primo hangból a " GPS vétel megszűnt" és az "újratervezés" kifejezést,kivenni?

A bemondó szöveget a saját ízlésednek megfelelően alakíthatod itt:

content---lang---hungary ---i 18n---ctionary lang és itt szerkeszted!

Szerintem az alap TTS ben is át lehet írni a szöveget!

Content----voice----TTS Eszter----info ini---kicsomagolod és szerkeszted az idézőjelek közti részt!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

WayteQ N770T-re érdemes iGo 8.0.0xxx-nál újabbat feltenni?

Ha igen, akkor mit és hogyan lehet? :)

 

Eddig elég jól elvoltam vele, de az egyik ország térképének egyik részén, ha bármit csinálni akarok (akár egyszerűen csak megjeleníteni a térkép azon részét), akkor az egész PNA újraindul...

Esetleg, ha tudtok ehhez az iGo verzióhoz (ha jól gondolom, akkor R1) újabb térképeket, azt is megköszönném. :) 2008-as térképek vannak rajta még mindig... o.O

Link to comment
Share on other sites

Tegyél fel 8.3-at, ahhoz vannak új térképek.

 

Oké, találtam ezt:

 

igo_3d.jpg

Nav N Go iGO 8 v8.3.5.183522 (Mar 16 2011)

 

A legfrissebb 8.3-as verzió PNA-ra. (Felbontás: 480x272)

A fájl tartalmazza még:

-Alaptérkép (NIMA 2009.09 [091215])

-Domborzat: Teljes Európa Prémium (CGIAR 2006.06 [090323])

-Magyar: -3D látványosságok (NNG 2009.12 [100224], NNG (Patrol station) 2008.06 [080731])

-3D épületek (Flexiton Prémium 2008.08 [080926])

-Figyelmeztető jelzések (TM 2011.03 [110503])

-POI (TM 2011.03 [110505])

-Térkép (TM 2011.03 [110503])

 

Telepítés el

Link to comment
Share on other sites

A, Hogyan kell eltávolítani az előző verziót?

Az eltávolítási folyamat rendkívül egyszerű. A belső memóriához PC-n keresztül férsz hozzá. Az igo-t tartalmazó mappa tartalmát átmásolod a gépre (biztonsági másolat) és letörlöd a belső memóriáról. Óvatosan, csak a navigációt töröld le. Majd rámásolod az újabb igo-t.

 

Tipp: nem kell törölnöd, elég a felülírás is, ettől még biztonsági másolatod legyen! FONTOS! A sys.txt-t ne írd felül!

Sanszos, hogy felülírással is működni fog a navigációs program.

 

B, Hogyan módosítom a sys.txt fájlt?

A sys.txt fájl-t bármelyik! szövegszerkesztővel tudod módosítani. Erre csak akkor van szükség, ha a navigációs eszközön a navigációs program helytelen működése észlelhető. Helytelen működésnek számíthatjuk a hibaüzenettel el nem induló igo-t is. :)

 

Tipp: A google igen jó találatokat szokott hozni a megfelelő sys.txt-ről. Ha hibaüzenetet kapsz, érdemes visszatérni a fórumra, és megadni, hogy pontosan milyen hibaüzenetet kaptál.

 

C, Hogyan telepítem az új verziót az N770-re? (a jelenlegi a belső memóriájára van feltéve, nem az SD-ről fut)

Az új verziót nem kell telepíteni. Egyszerűen csak másolni kell. Részletesebben az első válaszban.

 

Tipp: ha hozzányúlsz, saját felelősségedre teszed. Minden esetben készíts biztonsági másolatot!

Link to comment
Share on other sites

Újra szeretném a segítségeteket kérni vagy egy Bluepanther V480-as készülék amire felraktam a Primo-t amit az én V350-en is használok, de sajnos a V480-ason nem jó a felbontás. Ha pedig beírom a Sys.txt-be 480x272 felbontást akkor kiírja, hogy nem támogatott felbontás. Mi kellene ahhoz, hogy rendesen működjön a 480-on is a Primo-m?

 

Egyébként a program verziószáma: 8.5.11.155811

 

A kérdésem tárgytalan, mert találtam egy data.zip-et ami támogatja ezt a felbontást.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

Remelem tudna nekem segiteni valaki van egy navon n260 készülékem. Kölcsön adtam és kártya nélkül kaptam vissza. Azt érdekel h milyen gps pogit tudok felrakni felrakni rá és honnan tudnám letölteni.Mit kell e csinálni valamit a kártyával formázni stb. vagy magával a készülékkel

 

Köszi!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...