Jump to content
PirateClub.hu

Navigációs kérdések (új)


bikatoke
 Share

Recommended Posts

Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek. A linket amit kaptam hasznosnak bizonyult, az alapján végigcsináltam az egészet. Igo 2006 tökéletesen megy, csak ahoz nem találok 2007-től frissebb térképeket. Tehát tovább léptem, Igo8. Elindul a dolog, megkérdezi, hogy milyen legyen a működés nyelve, majd "starting..." és megállt a dolog. Mi lehet a hiba?

A hiba ott lehet, hogy nem tartottad be pontosan! az ajánlásokat, pl. amiket néhánnyal feljebb is írtam!/ Könyvtár, exe név, sys.txt! /

 

 

Már most az elején bevallom, hogy nem értek a GPS-ekhez, de tesómnak szüksége lenne egyre és én a Wayteq X990-et néztem ki. Ugye ezen alapból a Sygic Aura van fent, de én térkép nélkül rendelném meg mivel ha jól tudom erre is fel lehet pakolni pl. az iGO-t. Ez az elképzelés helyes?

Igen, helyes, de én erre a készülékre már a tovább fejlesztett IGO-t, a Primo-t tenném fel! A Primo 1.1 megfelelő Skin-nel stabilan, jól fut, már a Primo 1.2 is kezd "kikupálódni", azzal is próbálkozhatsz.

Link to comment
Share on other sites

Hello.

 

Leszedtem kalos által feltöltött pds verziót /igo8/. Nagyon király, eddig ez a legjobb.

De az lenne a kérdésem, hogy ha "landscape" módban szeretném használni miért nem áll át?

A készülék át áll, csak a progi nem. Gondolom valami skin beállítás.

Tudnátok ebben segíteni?

 

előre is köszi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szia bikatoke

 

az s520 1 canon nyomtató. amikor kellett 1 email cím hirtelen ez jutott eszembe.

 

Az igo-nál nem azonnali váltást szeretnék, hanem úgy szeretném használni. De ha az eszközbeállításnál kiválasztom a tájolást, újra indítás után csak a készülék áll át a program nem. Így egy jó része nem látszik a kijelzőn.

És vissza állítani sem tudom mert, a nyilak sem látszanak a menűben. így lapozni sem tudok. Ilyenkor a megoldás az ha újra rámásolom a memkártyára a progit .

 

 

Link to comment
Share on other sites

s520

 

Nézz bele a data.zip/ui_igo8 mappában található e a készülékednek megfelelő felbontás! Ha nem, szerezned kell egy "normális" data.zip-et.

 

példa: ha a data.zip/ui_igo8 útvonalban van 320_240 és 240_320 mappa is, qvga módban menni fog a portait és a landscape is.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Blue Phanter V-350-m van és mostanában minden kikapcsolás után elfelejti a beállításokat. Például szinte mindig kéri a nyelvi beállításokat, a licenc szerződés jóváhagyását, az út típusok beállítását, stb. Legyetek szívesek segíteni, mert már a ROM frissítésen gondolkodom. Hétfőn mennék nyaralni és nagy szükségem van rá!!

Link to comment
Share on other sites

SZIASZTOK! SEGITSEGET KERNEK !!!!!!! A GPS-EM KICSIT OSSZEZAVARODOTT: NYOMOK NAVIGACIOT,BEJONNEK JATEKOK, A NAVIGACIO VISZONT NEM JON BE ! KOZEPRE KITESZ EGY ABLAKOT,HOGY RESETALNI SZERETNE MAGAT,DE HIABA OK-ZOM LE,NEM REAGALL RA . A RESET GOMB SEM OLD MEG SEMMIT. MI LEHET A GOND ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Hello!:)

 

Srácok, hogy tudnám azt megcsinálni, hogy mivel ugye nekem IGO 8-as rendszer van a GPS-emen és szeretném rátenni az IGO 8.3-at, de jó lenne ha a régi adatok, amiket anno beírtam ugyanúgy kiadja, mert ugye megjegyzi és akkor nem kell írkálni, csak katt és meg is van:) Tehát ebben szeretném a segítségeteket kérni:)

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Adott egy gigabyte 1205 gps-es telefon, aminek 400x240es a kijelzoje, és az igo8 hol indul, hol nem, memorianyüglődés miatt ... valami memora felszabadito progi kellene, mert a windows alatt nem talalok semmi allitasi lehetoseget, illetve erre a felbontasta egy primo sem lenne rossz ...

 

Köszi

 

J

Link to comment
Share on other sites

Hello!:)

 

Srácok, hogy tudnám azt megcsinálni, hogy mivel ugye nekem IGO 8-as rendszer van a GPS-emen és szeretném rátenni az IGO 8.3-at, de jó lenne ha a régi adatok, amiket anno beírtam ugyanúgy kiadja, mert ugye megjegyzi és akkor nem kell írkálni, csak katt és meg is van:) Tehát ebben szeretném a segítségeteket kérni:)

 

Előre is köszi!

 

Ha a "kedvencek"-re gondolsz, akkor az a "save" mappában a "favorites.dat", ha azt törlöm, nincsenek kedvencek, ha visszamásolom, újra vannak.

Ha több adatot szeretnél átmásolni, lehet, hogy az egész "save" mappát kellene? Nem tudom, csak így sejtem.

Link to comment
Share on other sites

Szép napot mindenkinek!

 

Nem tudom jó helyre írok-e, remélem kapok rá megfelelő választ. Eddig 3 db GPS-re raktam navigációs szoftvert (memória kártyára) gond nélkül. Most ajándék céljából vettem egy ismerősömnek Wayteq x950 HD-t. A 4 gigás belső memória végett azonban nem vettem hozzá kártyát. Tegnap reggel hozta ki a futár, azóta próbálgatom és bármilyen fórumon bármilyen megoldást megcsinálva sem történik semmi... Mindent elvégeztem, "mobilenavigator" mappába helyeztem el a programot illetve az exe-t is átírtam ugyan erre. A sys.txt átírása is megtörtént és állandóan hibaüzenettel dobott ki a műszer, ha ráböktem a GPS ikonra. Ebből fakadóan leszedtem egy másik programot, szintén átírtam mindent, most nem ír ki hibát, azonban minden egyes "GPS"-re kattintást követően újraindul a készülék, a szoftvernek még az indítóképét sem látom. Mi lehet a gond? Nem vagyok valami nagy hozzáértő... Mivel ennek a készüléknek 800x480-as a felbontása ezért olyan programot raktam rá ami ezt támogatja. Egyes fórumokon a license fájlt okolják (hasonló hibánál) másik szerint a skin fájl rossz. Ezeket is kicseréltem már, de szintén újraindul a ketyere.

 

A segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Szép napot mindenkinek!

 

...A sys.txt átírása is megtörtént és állandóan hibaüzenettel dobott ki a műszer, ha ráböktem a GPS ikonra. Ebből fakadóan leszedtem egy másik programot, szintén átírtam mindent, most nem ír ki hibát, azonban minden egyes "GPS"-re kattintást követően újraindul a készülék, a szoftvernek még az indítóképét sem látom. Mi lehet a gond?...

 

Na ja.

Amikor a Mio 250-re raktam iGo-t, akkor a kártyás megoldáshoz kellett a "sys.txt".

DE: A belső memóriába rakva ugyanezt csinálta, mint neked, nem ment, állandóan csak a hibaüzeneteket adta. Egyszercsak egyet gondolván töröltem az egész "sys.txt"-t, és láss csodát: azóta is működik...

Lehet, hogy jó lett volna a régi szoftvered, csak te is ezt sz..tad be amit én akkor?

Meg-e próbálod így?...

Ha így működ, azér' írj egy OK-t...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni,mégpedig lenne nekem egy Qtek 9100-as Pda-m,Windows Mobile 6.0-ás rendszerrel,200 Mhz proci,64 Mb ram-al, (eléggé gyengécske) és azt szeretném kérdezni,hogy melyik Igo verzio lenne erre a rendszerre a legoptimálisabb,mert most az Igo8 8.3.2.138649 2010 aprilisi verzio van fent,elfut rajta ,de néha beszaggat ?

Link to comment
Share on other sites

Probáltam már,domborzatot,2 szintü utak stb....kivenni,de még igy is megtorpangat.Esetleg lenne e valami régebbi verzioju Igo8 ,aminek kisebb a gépigénye ,és igy gyorsabban futna,vagy elégedjek meg akkor ezzel? Köszönöm válaszod! :)

Módosította agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót (post reply gombot használd)
Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez a gép még az IGO 2006-ra készült, az biztosan futna rajta, de ahhoz már térképet nem találsz frisset!

Ha "kényes" vagy erre az akadozásokra, és nem tudsz már semmit levenni kisebbre, hogy bírja a géped, ajándékozd el valakinek, és 20-25 e Ft-ért veszel egy új Wayteq, vagy CNS gépet, felteszed rá a Primot, és örülsz.

,

Link to comment
Share on other sites

Találtam IGO8-at ami működik viszont nem ugyanolyan, mint amilyet ezelőtt használtam.

 

Amilyen eddig volt annak hasonlóan voltak kint a sebesség jelző és a sebességhatár jelző grafikák, mint ezen a képen:

sto.jpg

 

A kinézet nem ilyen volt, az normál IGO8 csak ezek az apróságok voltak ilyenek, pl. az oldalsó gombok is elhalványodtak. A másik meg, hogy nem tudom hova lehet beírni az "otthon" címet, ilyen is volt a régiben, csak meghalt a memóriakártyám és nem volt mentésem róla.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Myguide nav 4000-hez értők segítségét várom, nem tudom, hogy lehetséges-e teljesen frissíteni az egész gépet itt most nem az igora gondolok, hanem magára a gépre mivel semmi nem jön be rajta csak az üdvözlő képernyő és annyi utána már a rendszerbe nem tölt be…

 

Valaki, ha tud, Segítsen

Előre is köszönöm a választ

 

Rolly

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Van egy elvileg Navgear, vagy Carrera típusú GPS-em, IGO Primo 9.2.1..... verziószámú rendszerrel, a térkép 2010.10. havi, és pontatlan, utcanevek nem megfelelőek, többek között a térkép utcái is hiányosak. Kellene frissebb, bővebb magyar térkép rá. Hogyan tudnám megoldani a frissítést, honnan tudnék újabbat tölteni, és hogyan lehetne frissíteni a térképet a GPS-en?

Válaszokat előre is köszönöm.

 

Tisztelettel: Csuti87

Link to comment
Share on other sites

Próbáltam hogy letöltöttem egy új magyar ország térképet 2mb-tal volt több mint ami rajta van de nem változott semmi!Ugyan úgy rosszul írta az utcánk nevét!Fel van cserélve a kertünk alatti utcával!A haver letöltött egyet csak neki telóra van abban viszont már helyes az utca csak abból nem tudjuk kimásolni mert egybe van a fájl!

Link to comment
Share on other sites

Próbálj másikat letölteni!

2011 Q3 TM-est, vagy NQ 2011 Q1-est, ezek a legfrissebbek.

ami a telóra van, az általában más fajta térkép, és az nem szokott jó lenni az IGO-ra, vagy a Primo-ra.

Ha találsz olyat, hogy csak Magyarország, az is elég lenne, de ha nem, akkor letöltöd Európát, de csak a magyart másold be, ill. amelyiket frissíteni szeretnéd, és ne az összeset. Amelyik országból bemásolsz, természetesen a régit töröld ki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...