Jump to content
PirateClub.hu

Konfigurációk, alkatrészek


sky93
 Share

Recommended Posts

Szerintetek érdemes megvenni ezt a video kártyát?

Ati Radeon 1550x 256 mb +256 mb.ot tud hazsnálni a vigyó memóriájából így 512mb

agp 8x csatoló felület ddr2

 

 

gépem konfigja:Intel Pentium 4 2800 mhz

Winfos xp 512 mb ddr (sdram) ( még veszek bele ugyanennyit)

Alaplap neve Intel Bay Field D865GBF

ha kell még vmi írjatok!!

 

Köszi all!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ismerősöm szerint az alaplap megadta magát, és nem érné meg venni 10-12-ért ugyanilyet, hanem 20körül lehetne venni új alaplapot,memet, és procit.

Ti 20 körül milyen procit,lapot, és memet vennétek? Játékra haszn. a gépet, főleg fps-re.

 

szerk:ism. 16ért ezt ajánlotta:

Gigabyte GA-G31M-S2C

2Gb DDR800

2,6 Ghz Intel proci(talán, még nem derült ki)

Megéri-e? a 2,6Ghz AMD-nél nem kevesebb ugyanilyen teljesítmény?

Link to comment
Share on other sites

Nos, pontos adatok: (a kari változatlan lenne: Sapphire Radeon HD4670 512 ddr3)

14-ért megéri ez a konfig?(használtan megbízható helyről)

Gigabyte GA-G31M-S2C

2Gb DDR2

Intel Celeron E1400

 

és erősebb gép ennél?

AMD Athlon 3500+

ASRock 939SLi32-esata2

2gb ddr

 

Arra lennék kíváncsi, h megéri-e, valamint, h erősebb procira bővíthető-e az az alaplap később, mint az én régi lapom?(pl az ASRock-os lapom AM2 foglalalttal bővíthető->jobb proci tehető bele)

A 2 proci közül is melyik az erősebb?

Kösz a választ. Lehetőleg minden kérdésre választ várnék ebben a hsz.-ben.

 

Az alaplap romlott el, szóval abból kötelező újat venni, de csak 25-öt költenék most max gépre. Nekem csak játékra kell, szóval a lényeg, h később minél erősebb procira lehessen bővíteni, de most ne kelljen procit vennem újat.

 

És vki magyarázza el azt is, h mi a helyzet a procifoglalatokkal. AM2-be belemegy az AM3-as proci? Wikipedia szerint igen.

However, AM3 processors are backwards-compatible with Socket AM2+, contingent upon a BIOS update for the motherboard.
Link to comment
Share on other sites

Akkor úgy kérdezem, h a 2 lap közül melyikbe tehető maximálisan erősebb proci?(fontos:Az asrock lap am2 sockettel bővíthető)

Sajna hiába a cpu kompatibilitási lsita, ha nem tudom abból, melyikre tehető erősebb proci?

:D

 

szerk.:

Athlon 64 FX vs. Intel Core 2 Extreme QX9770

gondolom az Intelből erősebbet lehet később.

Link to comment
Share on other sites

valamint

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2982#anchor_os

Ez a lap elbizonytalanított, és jobban megérné-e, ha az ism.-től csak a procit/memet venném, majd ezt a lapot újonnan? HELP!

 

ui.: Rámenne erre a 939-es Athlon 3500+ procim? Mert ha nem, nem kell...

 

És van olyan lap, amely az LGA 775,és 1156,vagy 1366 -al van kompatibilitásban? Tehát van rajta LGA 775, és működtethető rajtuk frisebb (NEm 775-ös proci?

 

régi konfigban 3 optikai megh., szalagkábellel sorba kötve, ment mind. Új konfigban(ism. rakta össze)be van dugva a meghajtó fehér és szürke szalagkábel, megh. működik, gép nem találja, nem segített hardver hozzáadása.

(bocs a címszavas hszért, másolva van)

 

hoppá, előző oldal utolsó hsz-e ugyanilyen fontos, help

Módosította agentzs1
Közvetlen link miatt szerkesztve /Szabályzat/
Link to comment
Share on other sites

Kb. századszorra írom le.

OLYAN ALAPLAP NEM LÉTEZIK AMILYET TE SZERETNÉL!

 

A Gigabyte MA770-UD3 -ba CSAK AM2 -es, AM2+ -os és AM3 proci megy bele, 939 -es és Intel processzorok NEM.

 

És olyan alaplap sem létezik,létezett és nem is fog létezni amelyik LGA775 -től felfelé kompatibilis lenne az újabb Intel processzorokkal.

Link to comment
Share on other sites

Fennáll egy ilyen probléma, hogy a gép néha úgy indul, hogy bejön a bios, meg minden, tölti a wint, megjelenik az egér, de fekete marad a háttér. 5-6 mp-ig így marad, majd kikapcsol a monitor(nem kap jelet), más monitorral nem tudtam még kipróbálni(a jelenlegi kölcsönmonitor, mert a másik szervízben van). A hangszóróban megy az induló win zene is, a vinyó is tölt. Újraindításkor eddig mindig ment tökéletesen, mint most is, csak hát ez gyilkolja a tápot azért. HELP!

adatok:

Intel Celeron E1400

Sapphire HD4670 512 mb ddr3

2 gb ddr2 RAM

Link to comment
Share on other sites

gregtom6

Utánna bejön valami, vagy csak az újra indítás után jön be végleg a windows? Először mikor végig olvastam akkor arra gondoltam hogy lassú a géped kicsit és azért van az a feketeség. De mikor olvasom hogy kis is kapcsol a monitor hmm érdekes, de szerintem a monitorodnak is lehet valami baja, enyém példa erre hogy töltödéskor, mikor először kapcsolom be akkor kattog és kb 2 szer kikapcsol majd be. :)

Link to comment
Share on other sites

Persze, mindig. Úgy hallottam, h az egyik fórumon egy hasonló problémát CMOS törlés oldott meg. Ezt viszont én magam nem is merem, szóval majd vmelyik ismerősömmel megoldom, ha tényleg ez a gond.

És mindig az 1. indításra nem jön be a win, ahogy mondtam. A 2.-ra mindig minden tökéletesen megy(reset után).

Link to comment
Share on other sites

sziasztok nekm van egy ilyen alaplapom

http://www.giga-byte.hu/products/mb/driver/ga-p31-ds3l_1x.html

 

csak azt nem tudom h miylen procit vegyek bele mert most van benne egy 2,8 as proci cerka és le szeretném cserélni!!! olyan 35 ezerig van rá keretem!!!

 

itt van egy árlista ti miylen procit vennétek bele ? viszonyleg valami jót :) aki tud az legyen szíves szóljon hozzá köszönöm!!!

sajnos nem értek sokat hozzá! :)

 

Árlista!!

 

http://www.prohot.hu/hardver.pdf

Link to comment
Share on other sites

Üdv. Megcsináltam a CMOS törlést, nem oldotta meg. Mit próbáljak még meg?

 

Még annyit tapasztaltam, hogy mikor rákapcsolom a tápra a feszt, majd bekapcsolom a gépet, felpörgeti a ventit, majd lelassítja alaphelyzetbe, majd megint felpörgeti, remélem ilyenkor nem reseteli egyből a gépet. Majd ugye bejön minden, winben csak egeret látom pár másodpercig, majd kikapcsol a monitor(nem a monitor baja, ez biztos)nem ad jelet a monitorba, de hallom a win zenéjét, és tölt a vinyó. Majd resetelem én magam, és teljesen hibátlanul jön be minden.

HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

üdv a következő notebook-ot néztem

 

Acer EX5235-901G16MN

celeron M900 (2,2GHZ, 1mb cache, 800MHZ FSB)

1gb DDR3 memória

160GB merevlemez

wifi

Dvd supermulti

kártya olvasó

88888 FT ért

 

érdekelne hogy ez megéri-e? csak egy két filmre meg az office 2007 futtatására kell meg xp lenne rajta. meg ez a supermulti ezzel írni is lehet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...