Jump to content
PirateClub.hu

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?


bkati
 Share

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Húú nekem elég sok van xal sorolom... :

Színész: Jensen Ackles,Josh Hartnett... Jared Padalecki,Tom Hanks,Keanu Reeves..többnemjuteszembe

Színésznő: Sandra Bullock,Olsen ikrek...ööö....nemtokhirtelentöbbet :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Adam Sandler, Jason Statham, Martin Lawrence, Will Smith, Angelina Jolie, Paul Walker, Ice Cube (kevés filmje van, de az jó), Jim Carrey, Sean William Scott (Stifler), Vin Diesel, Sylvester Stallone, Kuno Becker

Link to comment
Share on other sites

Hát nagyon sok van .... :D

 

Will Smith ( ő a N.r. 1 ) , Martin Lawrence , Angelina Jolie , Sean William Scott , Adam Sandler , Bruce Willis , Johnny Depp , Nicolas Cage , Tom Hanks , Jason Biggs , Tara Reid .... és még sokan mások .... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kedvenc színész(ek):

Christian Bale - Először az American Psycho filmben figyeltem fel rá, és azóta is tökéletes munkát végez.

Brad Pitt - Ilyen alakítások után nehéz nem szeretni. Már csak a Harcosok Klubja miatt is beraknám őt a top10-be.

Johnny Depp - Elég közömbös volt a számomra, de ahogy jöttek a filmjei, változó karakterei... rájöttem, hogy profi!

 

Kevenc színésznő:

Sarah Shahi - Bár inkább csak sorozatokban szerepel, de nagyon megszerettem, ahogy természetesen játszik.

 

Kedvenc karakter színész:

Bruce Willis - Állandóan ugyan azt a karaktert aggatják rá, de abban vérprofi.

Link to comment
Share on other sites

Edward Norton az abszólut favorit.Amerikai história x,Harcosok klubjában meg egy csomó jó filmben már bizonyitott

+ Johnny Depp,Clive Owen,Mark Wahlberg,Al Pacino,Keanu Reeves,Jason Statham

 

szinésznők közül:Charlize Theron,Sandra Bullock,Angelina Jolie,Jennifer Aniston,Helena Bonham-Carter

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát nekem kedvenc színésznőm úgy igazán nincs, talán .Helena Boham Carter ... de akit nagyon nem bírok az Angelina Joli...

Kedvenc férfi színészeim közül Johhny Depp viszi a pálmát :D...aztán Marc Dagascos , Bruce Willis...Nicolas Cage... Anthony Hopkins....akit nem szeretek az Tom Cruise..Brad Pitt...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sok színész van, akinek a teljesítménye előtt fejet hajtok, de a legkedvencebbek:

hölgyemény: Sandra Bullock örök favorit:), Demi Moore, Jodie Foster, Nicole Kidman és mostanság Helena Bonham Carter-rel is elégedett vagyok:)

úr: Johnny Depp, Mel Gibson, Bud Spencer és Terence Hill, Jim Carrey, Tom Hanks

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...