Jump to content
PirateClub.hu

NAGY Windows 8 és 8.1 Gyűjtőtéma

Piggyshare
 Share

Recommended Posts

Ez egy teljesen friss aktivátor. A leírást böngészve, mintha VL verziókhoz lenne....../teszteletlen/

Leírás itt:

http://www66.zippyshare.com/v/52338603/file.html

A többi meg itt::

http://www.mediafire.com/download/ipyc82terzuvd95/Windows+8.1+KMS+Activator+By+AR_Alex+V1.4.zip
  • Upvote 1

Nekem nem működik! Próbaverzió marad és csók. Jobb még várni előbb utóbb lesz valami normális megoldás is.

Sajna nekem sem megy. Rendesen futtatom adminként, de ujrainditas utan marad a "Windows nincs aktivalva" allapot. 8.1 Pro

Ugy nez ki ez nem mukodik minden kornyezetben, en reszemrol VmWare alatt probaltam.

• Upvote 1

Ez egy teljesen friss aktivátor. A leírást böngészve, mintha VL verziókhoz lenne....../teszteletlen/

Leírás itt:

http://www66.zippyshare.com/v/52338603/file.html

A többi meg itt::

http://www.mediafire.com/download/ipyc82terzuvd95/Windows+8.1+KMS+Activator+By+AR_Alex+V1.4.zip

Na végre egy működő normális dolog! Köszönet érte. Frissen telepített szűz Win 8.1 Pro és lám aktivált :) :) :) BreakR ezzel próbáld te is nekem ez bejött végre. Már harmadjára telepítettem hol így hol úgy a win 8.1 pro verziót 32 bitest aktiváltam be vele! Szóval köszönöm!!!

• Upvote 1

Nekem a Win 8.1 Enterprise-t, a KMSpico v9 Beta aktiválta egy pillanat alatt. Ha felrakom az Office 2013-at és azt is aktiválni akarom, ott megáll 5%-on és nem csinál semmit tovább, de mégis, mert a következő indításnál máris tapasztalom, hogy a Windows aktivációt is kilőtte. Ekkor csak az Office eltávolítása után hajlandó már csak a Windows-t is aktiválni. Ha aktiválatlan Windows-ra rakom fel az Office-t, akkor meg egyiket sem hajlandó megcsinálni. Na ilyenkor mi van.

• Upvote 1

Mint ahogy a nevében is benne van: beta. Tehát vannak-lehetnek benne hibák, rendellenes dolgok, de a készítő fórumában kellene feltenned a kérdést, aki írta. De ettől van azóta frissebb beta verzió hibajavításokkal. Figyeld a készítő fórumát, ott írnak többen is, mi a teendő és informálódhatsz a frissebb esetleg végleges verzióról.

• Upvote 1

Na akkor most mi van ?

Nincs aktivátor ?

Mert ha ennyi idő alatt nem csináltak akkor ott már bajok lesznek.

Már a halálba idegesít az előugró ablak , amivel feszt aktiválni akarja magát.

Ha nincs aktivátor akkor inkább törlöm a windows 8.1-et , mert így semmi értelme.

(kipróbáltam szinte mindent , de semmi)

valaki tud esetleg valami infót ?

• Upvote 1

Már van működő, és biztonságos Windows 8.1 aktivátor! A használata nem nehéz, szerintem senkinek sem fog gondot okozni!

De azért a használata:

1. Telepítsd fel.

2. Indítsd el

3. Kattints arra a hordó féleségre, amin a zöld lefelé mutató nyíl van

4. Kattints a nagy piros gombra

5. Ha végzett, indítsd újra a gépet

6. Ezzel kész is volnánk!

Megjegyzés: Ha nem sikerül ,próbáld újra később, mert valószínűleg átmenetileg nem elérhető a KMS szerver.

http://data.hu/get/7120162/KMSpico.rar
  • Upvote 7

Ezt tegnap megcsináltam reggel is délben is és éjfél körül is és nem jó a sima 8.1-hez 100%-hogy nem

A pro-hoz lehet , de a simához biztos , hogy nem.

Kivillan a zöld windows logo , hogy az aktiválás sikeres , meg minden holott nem aktivált szart sem.

Amúgy a kori féle verziót szedtem le innen.

001_www.kepfeltoltes.hu_.png

Tehát ahogy írtam , még nincs aktivátor , de valami infó jó lenne már , hogy daz vagy esetleg valamelyik csoport rajta van-e már az ügyön , vagy nem , mert ha nem akkor leshetünk itt

• Upvote 1

Na egy kis plusz info azoknak akiknek nem megy az aktiválás illetve "paranormális" jelenségek történnek

(lefagynak a csempék , hibaüzenetek jelennek meg aktiváláskor , stb..)

1 -- A kori verzió egy kontár fos ahogy az szokott is lenni , jobbról - balról maszek turkálásokkal benne ezt érdemes törölni és másikat feltenni.

2 -- A Core verziót nem lehet aktiválni sehol semmilyen módon

Letöröltem a kori verziót mert már sanda gyanús volt az a windows és feltettem egy VL félét amit georg1111 ajánlott nekem és láss csodát egyből aktiválódott még csak KMscorpio sem kellett hozzá

Snap_001_www.kepfeltoltes.hu_.png

• Upvote 1

Szasztok! nekem ezzel sikerült mind 3 versiot aktiválni kép is van hozzá le irás is:)   igaz sajna csak 2014.05.06 ig aktivál de semminél jobb...

http://www41.zippyshare.com/v/45888601/file.html 
Edited by georg1111
Code tag használata kötelező!
  • Upvote 1

Heldigard féle KMSpico v9.0.5.20131119 Stable Edition.

http://dpaste.com/hold/1473640/

Password: 2013

- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8/8.1/2012/R2.
- Activate: Windows Vista Business/N/Enterprise/N
            Windows 7 Professional/N/Enterprise/N
            Windows 8 All
            Windows 8.1 All
            Office 2010/2013
            Windows Server 2008/Standard/Datacenter/Enterprise/2008R2/Standard/Datacenter/Enterprise/
            Windows Server 2012/Standard/Datacenter/2012R2/Standard/Datacenter

1. Run KMSpico_setup.exe
2. Install it.
2.1 For W8.1 Accept Install the Tap Network driver.
3. Done.

Based off of open source code KMSEmulator of mikmik38, deagles and jm287.

Recommendations Optional:

- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%\KMSpico\*.exe in Antivirus or Defender.

How This Program Works:

1. Install KMSpico in Windows.
1.1 Create Shortcuts for KMSpico
1.2 In W8.1 Install the Tap Network Driver.
2. Run automatically KMSELDI.
2.1 Make Tokens Backup.
2.2 Detect VL or Retail and depending of the License Status activate or convert to VL.
2.3 Activate for 180 days all VL products found.
3. Install a windows service that reactive every windows start.
4. Create a task schedule for AutoPico to run every 24 hours.

Alkalmas rendszer hiányában, magam nem teszteltem.

Üdv ezt ma taliztam még nem probáltam ! De több helyen is elérhtő már vannak képek is hozzá....            

http://www73.zippyshare.com/v/74110562/file.html
Edited by CLE
Direkt link használata miatt! És mivel sokadik volt így megy a Warn! A code tag használata kötelező!

A Heldigard féle, itt kettő hozzászólással feljebb az nem jó? Csak mert jelenleg az egyetlen amiről azt állítja a fejlesztője, hogy minden W8.1-en működik. 180 napra aktivál. Az utóbbi 5-10 napban sokat dolgozott rajta, két naponta voltak újabb kiadásai. Mert ha nem jó, akkor inkább érdemes törölni onnan, feleslegesen nem vesződjön vele senki.

Ma telepítettem egy haverom gépére Win.8.1 pro-t és ezzel a Heldigard féle aktivátorral csináltam és jó lett.Igaz nem a pirateclubról szedtem le mert ezt a linket

törölték,de a Piratebay-en fent van.

Akkor én is megpróbálkozom vele köszi :D

KMSpico v9.0.5.20131112 Stable Edition

1c73bea55cdeb30340b97f336a20c66e869ff399

Windows 8 All
            Windows 8.1 All
            Office 2010/2013
            Windows Server 2008/Standard/Datacenter/Enterprise/2008R2/Standard/Datacenter/Enterprise/

1. Run KMSpico_setup.exe
2. Install it.
3. Done.

- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%KMSpico*.exe in Antivirus or Defender.

How This Program Works:

2.1 Make Tokens Backup.
2.2 Detect VL or Retail and depending of the License Status activate or convert to VL.

Change Log:
- Silent driver install in W8.1.
- Detect non driver installed and install automatically in W8.1.    

http://data.hu/get/7128172/KMSpico_v9.0.5.20131112_Stable_Edition._by_heldigard.rar

• Upvote 3

StartIsBack v2.1.2

http://virusscan.jotti.org/en/scanresult/f220317fd498e7547959946d4be9f9e9d23a0e9e

5wbqt667jne3.jpg

wfqdkirsxg0g.jpg

4w2xpk4qxm8o.jpg

A Windows 8-ban megszüntetett start menü pótlását lehetővé tevő alkalmazás. A program beállításaival testre szabható a klasszikus asztal sarkában megjelenő start menü és visszaállítható a korábbi Windowsokban megszokott megoldás.

English, Russian, Brazilian Portuguese, European Portuguese, French, Danish, Greek, Italian, Turkish, Spanish, German, Polish, Czech, Croatian, Slovak, Finnish, Korean, Dutch, Norwegian, Serbian, Slovenian, Bangla, Hungarian, Swedish, Simplified Chinese, Indonesian, Arabic, Thai, Traditional Chinese, Farsi, Ukrainian, Lithuanian, Bulgarian, Latvian

Visszatér a Windows 8 valóban teljes értékű Start menüje és a Start gomb, pontosan olyan, mint a Windows 7-ben és a radikálisan javítja a desktop használhatóság, végtelenül egyszerűvé teszi az új Start képernyővel.

StartIsBack könnyű és biztonságos, nem kell rendszergazdai jogokkal kell telepíteni, minimális erőforrást igényel, nem futtat újabb eljárásokat vagy szolgáltatásokat.

Új, egyedülálló "Show mindent egyszerre" funkció, - csak tartsa a Windows gombot a billentyűzeten vagy dupla kattintás a Windows logó a gombon.

Könnyebb, szélesebb Start menü konfiguráció.
Windows 8.1 start gomb teljes integrációja.
Modern alkalmazások az asztalon.
Eltávolítás a Start menüből.
Továbbfejlesztett multi-monitor támogatás.
Geniune start menü.

A hűséges barát az asztalon, amely segít:

Gyakran használt programok futtatása.
Dokumentumok megnyitása.
A sistem rgyszerű kikapcsolása.
És még sok más.

StartIsBack teljes mértékben integrálja a Windows 8 és rendelkezik az eredeti Windows 7 Start menü tapasztalat, fokozni számos új funkciót is.

Támogatja az összes Windows-nyelvet!

http://turbobit.net/too4y4f48fvt.html

http://hitfile.net/q0LC

Elhalt linkjeim törölhetők és nem töltöm fel újra.

Nincs Rarpass.

Köszönöm, hogy köszönöd.
  • Upvote 4

KMSpico v9.0.5.20131112 Stable Edition

1c73bea55cdeb30340b97f336a20c66e869ff399

Windows 8 All

Windows 8.1 All

Office 2010/2013

1. Run KMSpico_setup.exe

2. Install it.

3. Done.

- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%KMSpico*.exe in Antivirus or Defender.

How This Program Works:

2.1 Make Tokens Backup.

Change Log:

- Silent driver install in W8.1.

- Detect non driver installed and install automatically in W8.1.    

http://data.hu/get/7128172/KMSpico_v9.0.5.20131112_Stable_Edition._by_heldigard.rar

Egy KMSpico 9.0.5.20131111 Final elnevezésű verzió:

http://data.hu/get/7132064/Releasesv9.zip
Edited by georg1111
Code tag használata kötelező!

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy használtam az aktivátort sikerült is, mert a jobb alsó sarokból eltünt a build.De azt nem tudná valaki meg mondai, hogy hogy tudom úgy aktiválni, hogy tudjam változtatni pl.: zárképernyőt meg ilyesmiket. Mert ott azt írja, hogy csak az ativált windowsnál lehetséges. Köszi előre is.

KMSpico v9.0.5.20131112 Stable Edition ezzel aktiválod akkor kéne működnie mindennek ezzel csináltad ?? 

tigriske2003 nem tudom amit ő linkelt be az műkszik  e KMSpico 9.0.5.20131111 Final 

KMSpico.png

KMSpico 9.0.5.20131111 Final | 15.8 MB

ActivateWindows Vista Business/N/Enterprise/N
Windows 7 Professional/N/Enterprise/N
Windows 8 All
Windows 8.1 All
Office 2010/2013 

1. Run KMSpico_setup.exe
2. Install it.
3. Done.

- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%\KMSpico\*.exe in Antivirus or Defender.

How This Program Works:

2.1 Make Tokens Backup.
2.2 Detect VL or Retail and depending of the License Status activate or convert to VL.
2.3 Activate for 180 days all VL products found.
3. Install a windows service that reactive every windows start.
4. Create a task schedule for AutoPico to run every 24 hours.

Change Log:
- Fixed sevice bugs.

http://data.hu/get/7139636/KMSpico_9.0.5.20131111_Final.rar
  • Upvote 1

Figyelem !!!

Akinek a KMSpico - val nem működik erre ezt a megoldást ajánlották 

Kedves mindenki! Én ezzel az aktivátorral csináltam meg: 
WIN8.1PRO x86 VL (Tartós aktiválást kaptam) 

524 KB tényleg csak az van benne ami szükséges! 
Új TISZTA telepítés mindenek előtt! Net kihúz! <---- még a telepítés megkezdése előtt! 
Rendszergazda parancssor: slmgr -upk (ezzel törlődik az aktuális serial) 
Parancssor bezárás 
Aztán rendszerednek megfellelően futtatod RENDSZERGAZDAKÉNT!!!!: pl.: A9600E-Professional-x64.exe 

Generál egy kulcsot ( ezt még más nemigen használta ) 
Majd angolul közli, hogy indítsd újra a géped, és csatlakozz az internetre. Ha ujraindítottad, bedughatod a neted, és tartós aktiválásod lesz. Ujraindítás előtt semmiféle képpen se csatlakozz az internetre, mert kezdheted előlről a telepítést! Ha esetleg azt írja: A windows nincs aktiválva. Klikk az aktiválásra, ekkor bedob a gépházba, majd kiírja: Készen vagyunk, köszönjük! 

Sok sikert mindenkinek, remélem segít!

http://data.hu/get/7139800/Activator_Windows_8.1_v2.rar

remélem tudtam segíteni akiknek valami gond lenne az aktiválással :)

• Upvote 6

Windows 8.1 AIO x86 Integrated November 2013 IE11 Hungarian-Kori - Kiadasi jegyzek

a1_2013_11_19_y9hqswf1wm.png

a1_2013_11_18_6qzd66aswy.png

a1_2013_11_19_kurai7thmu.png

Eredeti, az MSDN halozatarol letoltott kepfajbol keszult! A stabilitas megorzese erdekeben csak a Windows Update-rol erkezo frissitesek kerultek integralasra! A rendszerhez kiadott osszes biztonsagi es egyeb frissites integralasra kerult a 2013 Novemberi frissitesekkel bezarolag! (Updated 2013.11.14.)

Osszesen 19 db (273 MB) frissites kerult integralasra, a rendszergazdak altal hasznalt technologiaval! (A frissitesek telepitese egy atlagos (Core i3 - 4GB RAM) konfiguracioval, es internetkapcsolattal (10 MBit/s) rendelkezo gepnel kb. 22m-et venne igenybe. Ez az integralt valtozat, ezt az idot sporolja meg nekunk.)

A telepitett Windows 8.1 rendszer tartalmazza a Windows kartevo-eltavolito eszkoz (v5.6) legfrissebb valtozatat, valamint frissitesre kerultek a Windows Defender (v4.3.9600) virus- es kemprogram-definicioi is. Helyet kapott a rendszerben a Camera Codec Pack legfrissebb valtozata, valamint a Silverlight (v5.1.20913) is megkapta biztonsági javitasat.

Bekapcsolasra kerult a .Net keretrendszer 3.5-os valtozata, hogy az ezt igenylo programokat problema nelkul tudjuk telepiteni! (A .Net keretrendszer 4.5.1-es valtozata, alapertelmezetten a rendszer resze.) A rendszer tartalmazza az Internet Explorer 11-et, valamint annak osszegzo biztonsagi frissiteset is. (v11.0.1)

Frissitesre kerultek az ActiveX-tiltobitek, valamint a Adobe Flash Player (v11.9.900.152) is megkapta legfrissebb biztonsagi javitasat. A rendszer tovabbra sem ker termekkulcsot telepiteskor, - ill. kihagyhato annak megadasa - azonban a telepites befejeztevel a rendszert aktivalni kell!

Ez egy AIO (All in One) verzio. Telepiteskor, a kovetkezo 32 bites (x86) Windows 8.1 verziok valaszthatoak:
Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro with WMC, Windows 8.1 Enterprise (Ha bizonytalan vagy, valaszd a Pro-t.)

Az egyes valtozatok kozti kulonbseget itt tekintheted meg: (Tablazat)

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_8_editions

Windows 8.1 operacios rendszer kiirasa DVD-lemezre:

Ha DVD-lemezre szeretned kiirni az Windows 8.1-et, akkor ajanlom neked az ImgBurn nevu, teljesen ingyenes alkalmazast, amellyel tokeletesen lemezre tudod irni a letoltott lemezkepet!

Az ImgBurn telepitese utan (Magyar nyelvi fajl a letoltesi oldalon!) kattints a "Kepfajl irasa lemezre" opciora, majd a "Forras" lehetosegnel tallozd be a letoltott lemezkepet! Vegul allitsd be az irasi sebesseget, es kezdodhet is az iras! A lemez irasakor ajanlott a 4x-es irasi sebesseg alkalmazasa, az irasi hibak elkerulese vegett!

Ez az integralt valtozat, rafer egy normal DVD-re! / DVD5 4,7 GB.

Az ImgBurn mindenkori legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://www.imgburn.com/index.php?act=download

Windows 8.1 operacios rendszer telepitese USB-kulcsrol: (Pendrive)

A lemezkepet nemcsak DVD-lemezre irhatod ki, de USB-kulcsra (2.0/3.0) is felmasolhatod azt! Erre a celra ajanlom neked a Windows 7 USB/DVD Download Tool nevu eszkozt, mellyel konnyen telepitheted a Windows 8.1-et USB-kulcsrol is! Az USB-kulcsrol torteno telepites eseten a DVD-lemezrol torteno telepitessel szemben, a Windows 8.1 joval gyorsabban telepul!

Telepitsd fel a Windows 7 USB/DVD Download Tool nevu eszkozt, amelynek elinditasa utan, tallozd be a letoltott lemezkepet, majd valaszd az USB-kulcsra torteno masolast! A program leformazza a szamitogepunk USB-portjaba illesztett eszkozunket, majd elkezdi a fajlok masolasat, mely folyamat par percig elfog tartani.

Ha a kivant eszkozzel kiirtad, vagy felmasoltad a Windows 8.1-et, akkor mar csak annyit kell tenned, hogy ujrainditod a szamitogepedet, majd a BIOS-ba torteno belepes utan, ugy allitod be a gepet, hogy az DVD-lemezrol vagy USB-kulcsrol Bootoljon indulasnal, majd a kepernyon koveted a Windows 8.1 telepitesenek folyamatat!

A Windows 7 USB/DVD Download Tool eszkoz legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

Az USB-kulcsrol torteno telepites eseten, itt talalsz tovabbi programokat, ill. leirast:

http://oprend.hu/news.php?readmore=1232

Ez a valtozat, egy minimum 4-8GB-os USB-kulcsra fer ra!

Windows 8.1 operacios rendszer aktivalasa:

Ez a valtozat nem aktivalja magat automatikusan, es nem is tartalmaz semmifele aktivalo programot! Telepitest kovetoen, igy a rendszert aktivalni kell! A rendszert ajanlott a KMSpico legfrissebb valtozataval aktivalni, de hasznalhato a telefonos aktivalasi forma is. Aktivalas elott celszeru, atmenetileg kikapcsolnunk a virusirtonkat.

A lentebb talalhato link segitsegevel toltsuk le, csomagoljuk ki, majd a "KMSpico_setup.exe" fajlt inditsuk el adminisztratori jogokkal. Ha a program elindult, akkor egyszeruen csak kattintsunk az "EL" feliratu piros gombra, majd varjuk meg, mig a program vegrehajtja rendszerunk aktivalasat. (Ha telepitve van, akkor az Office altivalasat is.)

A KMSpico mindenkori legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://forums.mydigitallife.info/threads/49108-KMSpico-Official-Thread

Tovabbi, KMS-alapu aktivalasi lehetosegeket itt talalsz:

http://oprend.hu/forum/viewthread.php?thread_id=1176

Telefonos aktivalashoz itt talalsz leirast es okossagot:

http://oprend.hu/forum/viewthread.php?thread_id=938

Integralt valtozatok ellenorzese:

Az integralt valtozatok .ISO es .nfo fajlja mellett megtalalhato az MD5-os azonosito fajl is, mellyel megbizonyosodhatsz arrol, hogy valoban a keszito altal elkeszitett valtozatott toltotted-e le, ill. hasznalod.

Toltsd le, majd inditsd el a Md5Checker.exe fajlt. Tallozd be az integralt valtozat .ISO fajljat es a hozza tartozo MD5-os fajlt. Ezutan a program ellenorzi a jelenlegi .ISO fajl MD5 azonositojat,valamint az MD5-os fajlban levo azonositot. Ha mindent rendben talalt, akkor zold pipaval jelzi.

Az MD5Checker nevu programot (Telepitest nem igenyel) innen toltheted le:

https://shared.com/1jt1kxv0jt?s=l

Tesztelok:
classy57, Mesant, bazso, vgyula12, Altrix, Lacika58, Gabor83, pogi1, szunyi77, Veriga, Fowler, martin05.
(Ok azok a barataim, akik a publikussa tetel elott kiprobaljak az altalam keszitett Windows verziokat!)
_____________________________________________________________________________________________

Integralashoz felhasznalt eszkoz:
Assessment and Deployment Kit for Windows 8.1

Integralashoz felhasznalt kepfajlok:
Windows 8.1 (multiple editions) (x86) - DVD (Hungarian) (MSDN)
Windows 8.1 Enterprise (x86) - DVD (Hungarian) (MSDN)

File Name: hu_windows_8_1_x86_dvd_2707464
File name: hu_windows_8_1_enterprise_x86_dvd_2791623
Release Date: 9/9/2013

A Windows 8.1 operacios rendszer minimalis rendszerkovetelmenyei a kovetkezok:

-1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb processzor, PAE-, NX, SSE2-tamogatassal
 64 bites rendszer eseten, plusz kovetelmeny: CMPXCHG16b, PrefetchW, LAHF/SAHF
-1 gigabajt (GB) RAM (32 bites) vagy 2 GB RAM (64 bites)
-16 GB (32 bites) vagy 20 GB (64 bites) szabad lemezterulet
-DirectX 9 grafikus eszkoz WDDM 1.0 vagy ujabb illesztoprogrammal

Ajanlott lemezterulet: 30 GB (32 bites) vagy 50 GB (64 bites) szabad lemezterulet
_____________________________________________________________________________________________

Build: 9600.16422.x86fre.winblue_gdr.131006-1505
Meret: 3,52 GB (3.783.647.232 bajt)

Home page: oprend.hu
Seed: ~370 KB/s

Letöltés:

Data.hu Premium linkek (1 GB):

http://data.hu/get/7141446/Win8.1.AIO.x86.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part1.rar
http://data.hu/get/7141448/Win8.1.AIO.x86.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part2.rar
http://data.hu/get/7141449/Win8.1.AIO.x86.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part3.rar
http://data.hu/get/7141450/Win8.1.AIO.x86.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part4.rar

Shared.com: (Új tárhely!)

https://shared.com/st7rp4jfqe?s=l
https://shared.com/brr4kqn8v5?s=l
https://shared.com/x4noknh97z?s=l
https://shared.com/i2vyuxvisp?s=l

Mega: (1 GB-os linkek)

https://mega.co.nz/#F!IoQQnIxA!WvLRbEFtp9l8nVyoJnxP6g

Mega Downloader v0.8:

https://mega.co.nz/#!CQUHjaLJ!BhPU-l63hcv_ydwBlrTQvXyS9xkI3joZ3Fj2p4PQFXc

Üdv Kori (64-es két nap múlva, majd sorban a többi.)

• Upvote 10

Windows 8.1 AIO x64 Integrated November 2013 IE11 Hungarian-Kori - Kiadasi jegyzek

a1_2013_11_19_y9hqswf1wm.png

a1_2013_11_18_l52j6k69i5.png

a1_2013_11_19_kurai7thmu.png

Eredeti, az MSDN halozatarol letoltott kepfajbol keszult! A stabilitas megorzese erdekeben csak a Windows Update-rol erkezo frissitesek kerultek integralasra! A rendszerhez kiadott osszes biztonsagi es egyeb frissites integralasra kerult a 2013 Novemberi frissitesekkel bezarolag! (Updated 2013.11.14.)

Osszesen 19 db (497 MB) frissites kerult integralasra, a rendszergazdak altal hasznalt technologiaval! (A frissitesek telepitese egy atlagos (Core i3 - 4GB RAM) konfiguracioval, es internetkapcsolattal (10 MBit/s) rendelkezo gepnel kb. 30m-et venne igenybe. Ez az integralt valtozat, ezt az idot sporolja meg nekunk.)

A telepitett Windows 8.1 rendszer tartalmazza a Windows kartevo-eltavolito eszkoz (v5.6) legfrissebb valtozatat, valamint frissitesre kerultek a Windows Defender (v4.3.9600) virus- es kemprogram-definicioi is. Helyet kapott a rendszerben a Camera Codec Pack legfrissebb valtozata, valamint a Silverlight (v5.1.20913) is megkapta biztonsági javitasat.

Bekapcsolasra kerult a .Net keretrendszer 3.5-os valtozata, hogy az ezt igenylo programokat problema nelkul tudjuk telepiteni! (A .Net keretrendszer 4.5.1-es valtozata, alapertelmezetten a rendszer resze.) A rendszer tartalmazza az Internet Explorer 11-et, valamint annak osszegzo biztonsagi frissiteset is. (v11.0.1)

Frissitesre kerultek az ActiveX-tiltobitek, valamint a Adobe Flash Player (v11.9.900.152) is megkapta legfrissebb biztonsagi javitasat. A rendszer tovabbra sem ker termekkulcsot telepiteskor, - ill. kihagyhato annak megadasa - azonban a telepites befejeztevel a rendszert aktivalni kell!

Ez egy AIO (All in One) verzio. Telepiteskor, a kovetkezo 64 bites (x64) Windows 8.1 verziok valaszthatoak:
Windows 8.1, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro with WMC, Windows 8.1 Enterprise (Ha bizonytalan vagy, valaszd a Pro-t.)

Az egyes valtozatok kozti kulonbseget itt tekintheted meg: (Tablazat)

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_8_editions

Windows 8.1 operacios rendszer kiirasa DVD-lemezre:

Ha DVD-lemezre szeretned kiirni az Windows 8.1-et, akkor ajanlom neked az ImgBurn nevu, teljesen ingyenes alkalmazast, amellyel tokeletesen lemezre tudod irni a letoltott lemezkepet!

Az ImgBurn telepitese utan (Magyar nyelvi fajl a letoltesi oldalon!) kattints a "Kepfajl irasa lemezre" opciora, majd a "Forras" lehetosegnel tallozd be a letoltott lemezkepet! Vegul allitsd be az irasi sebesseget, es kezdodhet is az iras! A lemez irasakor ajanlott a 4x-es irasi sebesseg alkalmazasa, az irasi hibak elkerulese vegett!

Ez a valtozat nem fer ra egy normal DVD-re, csak egy Double Layer (DVD-DL) lemezre! / DVD9 8,5 GB.

Az ImgBurn mindenkori legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://www.imgburn.com/index.php?act=download

Windows 8.1 operacios rendszer telepitese USB-kulcsrol: (Pendrive)

A lemezkepet nemcsak DVD-lemezre irhatod ki, de USB-kulcsra (2.0/3.0) is felmasolhatod azt! Erre a celra ajanlom neked a Windows 7 USB/DVD Download Tool nevu eszkozt, mellyel konnyen telepitheted a Windows 8.1-et USB-kulcsrol is! Az USB-kulcsrol torteno telepites eseten a DVD-lemezrol torteno telepitessel szemben, a Windows 8.1 joval gyorsabban telepul!

Telepitsd fel a Windows 7 USB/DVD Download Tool nevu eszkozt, amelynek elinditasa utan, tallozd be a letoltott lemezkepet, majd valaszd az USB-kulcsra torteno masolast! A program leformazza a szamitogepunk USB-portjaba illesztett eszkozunket, majd elkezdi a fajlok masolasat, mely folyamat par percig elfog tartani.

Ha a kivant eszkozzel kiirtad, vagy felmasoltad a Windows 8.1-et, akkor mar csak annyit kell tenned, hogy ujrainditod a szamitogepedet, majd a BIOS-ba torteno belepes utan, ugy allitod be a gepet, hogy az DVD-lemezrol vagy USB-kulcsrol Bootoljon indulasnal, majd a kepernyon koveted a Windows 8.1 telepitesenek folyamatat!

A Windows 7 USB/DVD Download Tool eszkoz legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

Az USB-kulcsrol torteno telepites eseten, itt talalsz tovabbi programokat, ill. leirast:

http://oprend.hu/news.php?readmore=1232

Ez a valtozat, egy minimum 8GB-os USB-kulcsra fer ra!

Windows 8.1 operacios rendszer aktivalasa:

Ez a valtozat nem aktivalja magat automatikusan, es nem is tartalmaz semmifele aktivalo programot! Telepitest kovetoen, igy a rendszert aktivalni kell! A rendszert ajanlott a KMSpico legfrissebb valtozataval aktivalni, de hasznalhato a telefonos aktivalasi forma is. Aktivalas elott celszeru, atmenetileg kikapcsolnunk a virusirtonkat.

A lentebb talalhato link segitsegevel toltsuk le, csomagoljuk ki, majd a "KMSpico_setup.exe" fajlt inditsuk el adminisztratori jogokkal. Ha a program elindult, akkor egyszeruen csak kattintsunk az "EL" feliratu piros gombra, majd varjuk meg, mig a program vegrehajtja rendszerunk aktivalasat. (Ha telepitve van, akkor az Office altivalasat is.)

A KMSpico mindenkori legfrissebb valtozatat itt talalod:

http://forums.mydigitallife.info/threads/49108-KMSpico-Official-Thread

Tovabbi, KMS-alapu aktivalasi lehetosegeket itt talalsz:

http://oprend.hu/forum/viewthread.php?thread_id=1176

Telefonos aktivalashoz itt talalsz leirast es okossagot:

http://oprend.hu/forum/viewthread.php?thread_id=938

Integralt valtozatok ellenorzese:

Az integralt valtozatok .ISO es .nfo fajlja mellett megtalalhato az MD5-os azonosito fajl is, mellyel megbizonyosodhatsz arrol, hogy valoban a keszito altal elkeszitett valtozatott toltotted-e le, ill. hasznalod.

Toltsd le, majd inditsd el a Md5Checker.exe fajlt. Tallozd be az integralt valtozat .ISO fajljat es a hozza tartozo MD5-os fajlt. Ezutan a program ellenorzi a jelenlegi .ISO fajl MD5 azonositojat,valamint az MD5-os fajlban levo azonositot. Ha mindent rendben talalt, akkor zold pipaval jelzi.

Az MD5Checker nevu programot (Telepitest nem igenyel) innen toltheted le:

https://shared.com/1jt1kxv0jt?s=l

Tesztelok:
classy57, Mesant, bazso, vgyula12, Altrix, Lacika58, Gabor83, pogi1, szunyi77, Veriga, Fowler, martin05.
(Ok azok a barataim, akik a publikussa tetel elott kiprobaljak az altalam keszitett Windows verziokat!)

Integralashoz felhasznalt eszkoz:
Assessment and Deployment Kit for Windows 8.1

Integralashoz felhasznalt kepfajlok:
Windows 8.1 (multiple editions) (x64) - DVD (Hungarian) (MSDN)
Windows 8.1 Enterprise (x64) - DVD (Hungarian) (MSDN)

File Name: hu_windows_8_1_x64_dvd_2707332
File name: hu_windows_8_1_enterprise_x64_dvd_2791160
Release Date: 9/9/2013

A Windows 8.1 operacios rendszer minimalis rendszerkovetelmenyei a kovetkezok:

-1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb processzor, PAE-, NX, SSE2-tamogatassal
 64 bites rendszer eseten, plusz kovetelmeny: CMPXCHG16b, PrefetchW, LAHF/SAHF
-1 gigabajt (GB) RAM (32 bites) vagy 2 GB RAM (64 bites)
-16 GB (32 bites) vagy 20 GB (64 bites) szabad lemezterulet
-DirectX 9 grafikus eszkoz WDDM 1.0 vagy ujabb illesztoprogrammal

Ajanlott lemezterulet: 30 GB (32 bites) vagy 50 GB (64 bites) szabad lemezterulet

Build: 9600.16422.amd64fre.winblue_gdr.131006-1505
Meret: 4,76 GB (5.113.806.848 bajt)

Home page: oprend.hu
Seed: ~370 KB/s

Letöltés:

Data.hu Premium linkek (1 GB):

http://data.hu/get/7146292/Win8.1.AIO.x64.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part1.rar
http://data.hu/get/7146293/Win8.1.AIO.x64.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part2.rar
http://data.hu/get/7146294/Win8.1.AIO.x64.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part3.rar
http://data.hu/get/7146295/Win8.1.AIO.x64.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part4.rar
http://data.hu/get/7146296/Win8.1.AIO.x64.Integ.Nov.2013.IE11.Hun.-Kori.part5.rar

Shared.com: (Új tárhely!)

https://shared.com/j8i9phxykr?s=l
https://shared.com/qz6t8azaa4?s=l
https://shared.com/4xomwysh36?s=l
https://shared.com/jmjbebbug1?s=l
https://shared.com/k3zhmgmk59?s=l

Mega: (1 GB-os linkek)

https://mega.co.nz/#F!lwZTEBxY!VAOOKyJAT4t_WiZscE3z0g

Mega Downloader v0.8:

https://mega.co.nz/#!CQUHjaLJ!BhPU-l63hcv_ydwBlrTQvXyS9xkI3joZ3Fj2p4PQFXc

Üdv Kori (A Dual, azaz a x86-x64-es változat két nap múlva érkezik.)

• Upvote 9

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...