Jump to content
PirateClub.hu

CocaCola vs DrPepper


owe
 Share

CocaCola vs DrPepper  

43 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. CocaCola vs DrPepper

    • Dr Pepper
      13
    • Coca Cola
      30


Recommended Posts

Felvidék, az igazit csapolják :) :

kofola_04_zepredu.jpg

 

Egy kis info:

A Kofola egy szénsavas üdítőital, amelynek gyártója a Kofola a.s. Színe és jellege hasonlít a hagyományos kólához, íze azonban teljesen más. Különlegességét a 14-féle természetes alapanyag adja, többek között alma-, meggy- és ribizlikivonat, valamint cukor, karamell és különféle gyógynövény-kivonatok. Szlovákiában és Csehországban a Coca-Cola és a Pepsi komoly konkurenciája. Az 1960-as és 1970-es években lett népszerű, amikor nyugati változatai még nem voltak kaphatók.

 

Szlovákiában sok vendéglátóhelyen csapolt formában is kapható.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

tegnap előtt ittam dr peppert. ilyen kis dobozos volt, 250 forintér, mondom veszek egyet, kipróbálom. nem az, hogy majdnem okádtam tőle... ezt valaki kólának meri nevezni? komolyan mintha ilyen gyógynövényes lét ittam volna. és 250 forintér... óva intek mindenkit tőle, hogy ilyet vegyen. egyszerűen valami tragédia, és mocsok drága. úgy vagyok vele, hogy ingyen se. pedig ha valaki, akkor én tényleg nem vagyok az a finnyás meg "fúúúúúj ne már" típus, mocsok kevés dolog tud belőlem hányingert kiváltani, ennek sikerült. és 250 forint, hát hagyjanak már.

 

ezek után coca-ra szavazok, de a szavazatom ilyen megpróbáltatások után legalább 100at ér.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Én ittam Dr. Peppert az utóbbi időkben, az első először furcsa volt, kicsit cseresznyés-marcipán ízű, másodjára már egészen finom. Ez is olyan mint a kóla, amikor először iszik az ember nem biztos, hogy bejön neki, aztán meg rászokik (már aki). http://www.britishstore.hu/index.php?productID=479 itt lehet kapni, de asszem 5öt kell minimum venni belőle, két próbát biztosan megér! :)

Link to comment
Share on other sites

Jó a dr Pepper.De mostanába a boltokba találkozni olyan csökkentet cukortartalmúval ami egy borzalom a naturhoz képest.

Sajna nem pesten lakom ezért évente ritkán van alkalmam fogyasztani.

Amikor látok otthon valamelyik ABC-be azért veszek belőle egy két darabot.Főleg ,hogy ahol lakom kb 100 ember csoda ha 2 ember hallott a DrPepper-ről.Ezért mindig le van akciózba a boltba mert senki nem viszi el. CSAK ÉN :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...