Jump to content
PirateClub.hu
SzegediXY

Minecraft

Recommended Posts

Minecraftozni nem szoktam, így nem tudom melyik a legfrissebb ebből, rlslogon ez a legutolsó post:

http://www.rlslog.net/minecraft-v1-2-5-cracked-p2p/

Könnyen elképzelhető az is, hogy valóban kevés hozzá a vga, opengl 2.0-t írnak a rendszerkövetelményekben, de erről nincs teljesen pontos információ sehol.

1.2.5 a legutóbbi, de pár nap múlva jön az 1.3

Én feladtam a minecraft telepítését, tényleg sehogy se akar sikerülni, de azért mégegyszer kösz a segítséget.

Majd ha veszek egy jobb videókártyát mégegyszer megpróbálom,esetleg ha valaki még tudna adni tippeket azokat megfogadnám és még próbálkozhatnék.

Felejtsd el! Egyszerűen annyira nincs optimalizálva ez a játék, hogy nem éri meg a vesződséget. Ráadásul Java programozással mit vár az ember? :huh: A Java-t nem PC-re találták ki..

Nem a játék optimalizálatlan, hanem a virtuális gép miatt lassú egy adott java alapú program inkább. A platformfüggetlenségnek van ára sajnos.

Igaz Gyuszi nem a játékkal van a baj, én is játszottam már vele x-box-on és akkor nagyon bejött, így gondoltam hogy itthon gépen jól ellennék vele ha nincs jobb dolgom,ránézésre úgy véltem hogy ezt 5 perc alatt telepítem,de nem jött be, ez van, és az a legnagyobb baj hogy igázbol nemtudom vivel van a probléma, de mindegy is, talán ha lesz jobb videókártyám kipróbálom mégegyszer.

Üdv.:Peti

Szóval akkor ez is csak azoknak elérhető akiknek eredeti a játék?

Nevet hogyan lehet változtatni tört játéknál?

Arra gondolom esély sincs hogy a szerveren mod lesz?(Redpower pontosabban, és tudom még nincs 1.3-ra)

honnan töltsem le ? :ph34r::)

A játék letöltéseknél, vagy megnézheted a filmeknél is. :sleep: Hátha..

Sziasztok. Tudtok ajánlani egy olyan modot nekem, amivel a karakter gyorsabban tud sprintelni? Keresgéltem de nem igazán találtam ilyet, vagy ami volt az tele van felesleges bónusz képességekkel amire nekem nincs szükségem.

Szóval... van egy webtárhelyem a Hostinger-nél. Úgy tudom, hogy ezeken lehet futtatni Minecraft szervert valahogy.

Mint pl. van a CraftÚnió szerver. A weboldal

craftunio.hu
a szerver ip pedig: ip.craftunio.hu

Tehát a domain ip része, az egy aldomain az igazinak.

Nagyon örülnék, ha minél hamarabb kapnák választ, mert nagyon fontos. Előre köszönöm.

Edited by SzegediXY
CODE tag-et tanuljuk már meg...

Webtárhelyen nem fogsz tudni minecraft szerver futtatni. Minimum egy VPS-re lenne szükséged, kérdés, hogy mi célból szeretnél szervert futtatni (baráti összejövetel vagy esetleg valami komolyabb szerver)?

Valahányszor meglátok egy ilyen képet a játékról mindig elgondolkodom azon, hogy vajon megéri letölteni? :D Az a baj, hogy megkell tanulni játszani, ami időt is jelent persze.

minecraft-beach-house.png

• Upvote 1

Guest Chili

Tökéletesen így vagyok ezzel én is Venheidem....

Belekezdünk?

Rendben van, de szerintem csak online érdemes vele játszani. :)

• Upvote 1

Valahányszor meglátok egy ilyen képet a játékról mindig elgondolkodom azon, hogy vajon megéri letölteni? :D Az a baj, hogy megkell tanulni játszani, ami időt is jelent persze.

minecraft-beach-house.png

Kicsit modolva van, de szép :) szerintem próbáljátok ki nyugodtan, hatalmas élmény barátokkal játszani :)

Minél többen vagytok, annál szebbet építhettek:

Westeros-Kings-Landing.jpg

Angol könyveket keresgéltem és erre ezt találtam:

http://bookline.hu/product/home!execute.action?_v=Minecraft_Handbook_2_The_Official_Redstone_Handbook&id=3493795&type=200

A Minecraft már tudományos műfaj.. :D

Igen, ez majdhogynem így van :) A redstone-nal lehet programozgatni alap szinten. Vannak akik számítógépet összeraktak belőle (8 biteset, ha jól emlékszek)