Jump to content
PirateClub.hu

Minecraft


SzegediXY
 Share

Recommended Posts

Nem mintha nem szívesen segítenék,de így mindkettőnknek egyszerűbb:

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting
SzegediXY akár 1. posthoz oda is rakhatnád ha úgy érzed  :)

A 3×3-as "crafting grid" úgy áll össze hogy csinálsz egy "Crafting Table"-t, le rakod és jobb klikk rá(Ha esetleg nem tudnád :happy: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem érdemes letölteni a TooManyItems mod-ot, mert nagyon sokat segít, ha éppen 10-20 dolog kell egy házhoz pl. Vagy éppen csalt a játék és vissza akarod szerezni a dolgaid ;)

7-es update milyen lett? Van olyan felirateltávolító a bal sarokba a szöveghez? Mert csak akkor szedem le :) 6-oshoz találtam, lehet, most is jól jönne.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Találtam lehetőséget multira:

Mineshafter

Még most próbálom majd ki (előtte újratelepítem agépe) és haverokkal belekezdünk. Eddigláttam minden féle szervert bár csak kevésre tudtam felmenni, viszont sajáttalkisit egyszerűbb lesz. Egy gyors kérdés:

Hamachival jobb? Mármint gyorsabban átmennek az adatok, állandó a kapcsolat stb.?

Köszi!

(majd itt is megosztom ha sikerül :) )

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy megy nélküle is, nem tudtam. :) Mindenesetre szervert kipróbáltuk, működött, kicsit laggos volt néha, dement. Sajnos nem tudtam senkinek sem (még magamnak sem) bármilyen jogot adni, commandok csak azzal a programmal mentek, ami a szervert csinálta és nem is nagyon voltak meg a parancsok :(

Ha valaki tud segíteni, annak nagyon örülnék.

Köszönjük!

Link to comment
Share on other sites

Mi bátyámmal szoktunk lanozni (De online is megy, mostanság egy német szerveren játszok).

Hát ha tudsz angolul(ha jól tudom.igen) akkor /help a szerver consol-jába és meg is vagy.

 

Talán néhány legfontosabb:

/op "név" (mindenkinek a nevével meg kell csinálni aki építeni akar,de csak egyszer)-így már tudsz építkezni a szervereden,gondolom máshogy is meglehet, annyira nem érdekel a dolog hogy utána nézzek :P

 

/tp "név1" "név2" 1-es player-t teleportolja 2-eshez

 

/give "név" "id" "db szám" Ad neked egy bizonyos azonosítóval(id) ellátott itemet (ha nem írsz be számot 64-et ,ha igen akkor nyilvánvalóan annyit amennyit...)pl.:

/give asds 323 300 (Ez ad 300db táblát,és 64-es stackba :P)

Ami még ehez kellhet:

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Data_values#Item_IDs

 

Asszem ennyi így hirtelen.

Link to comment
Share on other sites

építkezni tudtunk amúgy is, csak a játékban nem mentek a parancsok. Most ezzel majd megpróbálom, köszönöm!

(találtunk egy magyar szervert, ami survival és van rajta economy mod :) , csak elfelejtettem az IP-jét és nem az volt az utolsó, magyarul most várok :S)

Link to comment
Share on other sites

Az a baj ezek a hülye cheatek meg konzol parancsok elrontják a játék lényegét. Én hamachiztam egy haverommal de hamar ráuntam az egészre mikor elkezdte adogatni a dolgokat és úgy építettem meg a házam.

 

Mondjuk már a singlet se nagyon szoktam tolni. Talán majd a teljesre ránézek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Hello!

Azt a szervert igazából rég otthagytuk a francba, mert néha volt pártámadás a szerver ellen és mindent lehetett előröl kezdeni.

Lesznek sárkányok, több CD, állatidomítás, új biome (ilyen gombaföld, ahol csak gombák vannak, meg mérgezett tehenek), aztán ilyen golyók, amiket ha feldobsz, megmutatják, hol a stronghold. A strongholdokban lesz a "The End" Portal, ami olyan helyre visz, ami tele lesz enderman-ekkel. Ezeknek új animációjuk van és nagyon nehéz kinyírni őket. Beteszik az Alchemy-t, amiben lesz sebesség potion, healing, mérgezés, tűzállás stb.

Alchemyzni lehet a fegyverekkel/páncélokkal is, ezek ilyen extra védelmet kapna, tűzálló leszel tűlük stb.

A nether-ben lesznek ilyen óriási hidak, meg strongholdok. És még van pár dolog, amire nem emlékszek.

Keress rá, hogy YogsCast, azok mindig bemutatják, mik lesznek.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Hello!

 

Én nekem egyszerűen sehogy sem akar működni ez a játék,próbáltam már rengeteg helyről leszedni,rengeteg videót néztem telepítésről,hibákról,most a hibák alatt értem azt a bad video driver hibát amit rengeteg embernek ír,sokan mondják hogy a hardvergyorsítást csökkentsem meg frissítsem a drivert de semeik se segít.

Egy Nvidia geforce 5200-as (128 mb) videókártyám van,azon futnia kéne, szerintem a java programmal van baj,nemtudom hogy melyiket és hogy honnan töltsem le,egyszóval segítség kéne,java letöltési link, és akármilyen tipp hogy hogyan tudnám elindítani.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.:Peti

Link to comment
Share on other sites

Nyilvánvalóan a mindenkori legfrissebb javát kell feltenni :)

 

http://java.com/en/download/index.jsp

 

Viszont sajnos el kell keserítselek, olyan kártyával maximum képregény üzemmódban fogsz tudni játszani, adott esetben ennél komolyabb kártyákat is megfektet a játék :(

Link to comment
Share on other sites

Feltelepítettem a javat amit belinkeltél,fentvan a Directxv9.0 , csökkentettem a hardvergyorsítást és még mindig nem működik,most letöröltem a minecraftot,küldenél nekem egy linket hogy honnan töltsem le?

Ha úgy se sikerül akkor lehet hogy kicsi a videókártyám hozzá.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...