Jump to content
PirateClub.hu

TvStore


bikas
 Share

Recommended Posts

Sorozatokkal foglalkozó oldal.

 

Összes felhasználó 13960

Tagok 6975

Storekeeperek 1133

Feltöltött torrentek 10428

Aktív torrentek 8244

Kapcsolatok 39164

Seederek 37223

Leecherek 1941

Seeder/leecher arány (%) 1918 %

Aktuális sebesség 74.38 MB/s

Link to comment
Share on other sites

Amennyire a különböző fórumokon olvastam, jó kis oldal, csak nagyon nehéz rá bekerülni. Főleg, hogy most már nCore-on igényelhető meghívók számát is limitálják! Apropó, tegnap megnyitották a meghívó igénylést nCore-on kb.17-23 között, aki gyors volt, bekerülhetett!

Ilyen lehetne TvStore-on is! :)

Vagy volt, csak én nem tudok róla? :o

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ezzel csak azért nem értek egyet, mivel nCore-ra is elég nehéz bekerülni, szóval, ha nincs egy olyan ismerősöd, aki adna egy meghívót nCore-ra, akkor nagyjából 0, -1 :D az esélyed, hogy bekerülj tvstore-ra, merthogy ott még nagyon kevés a felhasználó, és gyanítom, annak is nagy része nCore-os!

Link to comment
Share on other sites

Na jó, nyertél. :)

Azt hiszem ez a dolog kölcsönös, tehát nCore meghívót is lehet igényelni TvStoreon.

Meg is néztem, lehet igényelni, van neki külön egy topic.

 

Az nCore a TvStore staffal egyetertesben lehetoseget ad a bejutasra a TvStore felhasznaloinak.

A dolog egyszeru, nincs masra szukseged csak egy mailcimre. Nem kerunk semmi mast, minthogy ne eljetek vissza a bizalommal.

 

Feltetelek:

 

- Kethetente 25 meghivot osztunk ki.

- A jelentkezeseket egyenileg biraljuk el, kethetente egyszer. Az osszes meghivot egy idoben kuldjuk ki

- Ha tobb igenylest irsz, NEM fogsz meghivot kapni, mindenkinek 1 lehetosege van az igenylesre

- Nem valaszolunk a privat uzenetekre, ha kapsz meghivot azt meg fogod talalni a postaladadban, ha nincs ott 2 heten belul akkor nem kaptal.

- Jelezned kell, ha mar volt accountod az nCore-on, ha a staff tiltott ki korabban akkor nincs garancia a visszakerulesre

- A duplareg nem engedelyezett, illetve az accountok arulasa sem. (megprobalkozhatsz a dupla reggel, de nagy esellyel bukod a regit is)

- Kerhetsz ismerosnek is meghivot, azonban kizarolag egy lehetosege van mindenkinek.

TvStore staff

Link to comment
Share on other sites

Lassan indul a 2. hullám, így aki fent van Ncore-on az bekerülhet TVstore-re is.

 

Egyébként anno nekem sem volt ismerősöm, aki fent lett volna akkor még Bitgate nevű oldalon.

De BH fórumon kértem meghívót és kaptam is :)

A lényeg belehet kerülni Ncore nélkül is :)

Link to comment
Share on other sites

hat en kb 1 oraja regeltem be tvstore ra.

 

ncore-meghivo-tvstore meghivo igyenyles

 

ott a kod amit bekell utnod tvstore regnél es kesz is.

 

felora mulva jott a megerosito mail.

 

1 felhasznalo egy kodot kap. szal enmérdemes elcsszni :)

Link to comment
Share on other sites

minimum 26 hete regisztráltnak kell lenni, illetve 'tag' ranggal rendelkezni. plusz "makulátlan előélet". nekem a 26 hét hiányzott... 13 hete vagyok fent szép aránnyal csak hát még nem vagyok tag így marad a cumi. valahogy majd csak bejutok ide is, ncore-ra is sikerült ezt is megoldom.

Link to comment
Share on other sites

Sokak bújára-bánatára ismét befejeződött egy Csillagkapu széria. Ez alkalomból úgy döntöttünk, hogy Stargate hetet tartunk a TvStore-on. Ennek megfelelően a Stargate / Csillagkapu széria minden torrentje (SG-1, SGA, SGU) 1 héten keresztül ingyen letölthető, azaz Free mindenki számára.

 

Jó seedelést kívánunk!

 

TvStore staff

Link to comment
Share on other sites

minimum 26 hete regisztráltnak kell lenni, illetve 'tag' ranggal rendelkezni. plusz "makulátlan előélet". nekem a 26 hét hiányzott... 13 hete vagyok fent szép aránnyal csak hát még nem vagyok tag így marad a cumi. valahogy majd csak bejutok ide is, ncore-ra is sikerült ezt is megoldom.

 

Javasolnám első körben az olvasást :)

2. körben pedig, ahogy meg is találod, ha kicsit utána olvasol, hogy a 2. kör (ami most van) lezárása után LEHETŐSÉG VAN egyéni elbírálás alapján is bejutni.

3. körben pedig tudtommal már nem egy ember bejutott így eddig is.

 

bikas nemtudom annyira nem olvastam el.

akkor en miert kaptam kodot ha nem mindenki kap?

 

nem vagyok feltöltö meg semmi. mezei user vagyok

Csak az tud regisztrálni, aki megfelel a feltételeknek (amik titkosak), ez esetben a meghívás alatt ugye talál tvstore meghívó-kód részt is.

 

Ami biztos feltétel:

- Tag rang

- warn mentes előélet (tehát ha már kaptál vmikor- akkor nekem nem jelenik meg a kód rész)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...