Jump to content
PirateClub.hu

Értékeld a legutóbb látott filmed! Írj róla véleményt! II. felvonás


t17t
 Share

Recommended Posts

Gengszterosztag (szerintem sokan ismerik)

9,99/10!Nagyon jó film!

Sean Penn-t imádom,mint színész,de ennek a filmnek már az elején fejbe durrantottam volna....(Mickey Cohen)

Josh Brolin....jó,nagyon jó

Ryan Gosling....nem ismertem előtte,de tehetséges színész...

Emma Stone...szép...

Robert Patrick...abszolút jó...

Az egész film magával vitt...Zenéről had ne beszéljek 10/10

 

bocsánat!

Nick Nolte kimaradt....Szeretem,jó színész,jó karakter! :)

Link to comment
Share on other sites

Felhőatlasz

 

Minden idők egyik legrosszabb, legsemmitmondóbb, legértelmetlenebb filmje, majdnem 3 óra időpocsékolás volt. Az egész filmnek se füle se fark, egy majd 3 órás értelmetlen hülyeség, emellett tele bugyuta, idegesítő párbeszédekkel, röhejes és nevetséges karakterek stb. Valahogy végigszenvedtem, mert gondoltam csak lesz valami értelme a végére, csak lesz valami értelmes kapocs a sok különböző történet és korszak között, de nincs, csak időpocsékolás volt ez a film, nem gondoltam volna, hogy Tom Hanks egy ennyire nagy trágya filmben szerepet vállal majd. A két pont azért, mert volt néhány jó és látványos jelenet, melyek tetszettek, de ezek csak pár percet tesznek ki a kb. 160 percből. Mindenki kerülje ezt a sz*rt!

 

2/10

 

Die Hard 4.

 

A Die Hard negyedik része is fantasztikus időtöltést adott, szerintem jobb, mint a 3. rész, de a 2. résznél nem. Igazából egy nagyon jó akciófilm, amit bátran ajánlok minden akciófilm rajongónak.

 

8/10

 

Viharzóna

 

Ez a film egy valós történetet mesél el egy halászhajóról és annak legénységéről. Ezt nagyon izgalmasan és drámaian sikerült megalkotni. A két órát mindenképp érdemes rááldozni, kiemelkedő alkotás, erre rátesz egy lapáttal James Horner kiváló muzsikája.

 

9/10

 

Terminátor 4. - Megváltás

 

Egy kicsit félve álltam neki ennek a filmnek, mert nagyon megoszlanak itt a vélemények és az első három (de inkább az első kettő) epizód igen magasra tették a lécet. Szerencsére ezt azonban a rendező is nagyon jól tudta és sikerült egy nagyon jó folytatást kreálnia, aminek semmi szégyenkezni valója nincs. A film tele van látványos jelenetekkel, a gépeket nagyon jól megalkották. A két főszereplő alakítása lehetett volna sokkal jobb, azok elég gyengék. Hatalmas meglepetés volt Arnold Schwarzenegger belépője is.

Egy nagyon jó, nagyon látványos sci-fi akciófilm.

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

John Carter

 

Igazábol kalandfilmre vágytam csepp romantikával, meg poénokkal, evégett is néztem meg az elmult napokban és nagyon is bejött, látványos, érdekes történet, ajánlani tudom csak mindenkinek

 

10/10

 

 

Robocop

 

ugye a mostani az uj, háááát meglehet nézni nem nagy durranás, igazábol a régi lett a mai technikával ujraforgatva semmi más..

 

10/8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...