Jump to content
PirateClub.hu

nCore


tibiole
 Share

Recommended Posts

"Április 2.-áig akciósak a meghívók

, mindössze 10 pontba kerülnek. Aki be szeretne jutni, még több, mint egy hétig lehetősége van rá!"

 

Sziasztok!Évek óta be szeretnék jutni,esetleg valaki megszánna egy meghívóval?Más oldalról küldök arány képet ha ezen múlna:)

Előre is nagyon köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Felhasználói rangok

 

Kedves felhasználók!

 

Oldalunk nagymértékű növekedésen ment keresztül az utóbbi időszakban, ezért szeretnénk kicsit kedvezni Nektek az alábbi módosításokkal, amelyek a következő hónaptól lépnek érvénybe:

 

• Megdupláztuk a Legend rangúak számát, azaz mostantól a legjobb 3.000 felhasználónk kapja ezt a rangot.

• Megnöveltük az Elite rangúak számát is, így immáron 50.000 felhasználónk részesül ezen jogosultságban.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Egy kis érdekesség, hogy a meghívó-akció keretében mennyi új taggal bővült az oldal 1 hónap alatt.

 

Legfrissebb statisztikák

 

Felhasználók száma: 471 260 -> 520 092

Felhasználó: 288 271 -> 333 194

Tag: 155 400 -> 145 533

Elite: 25 615 -> 37 940

Legend: 1 647 -> 3 100

 

Jelenlévők száma: 9 874 (2.1%) -> 2 052 (0.39%)

Egy napja itt jártak: 256 201 (54.37%) -> 215 126 (41.36%)

Egy hete itt jártak: 405 027 (85.95%) -> 411 668 (79.15%)

Egy hónapja itt jártak: 456 185 (96.8%) -> 503 151 (96.74%)

 

Torrentek száma: 317 769 -> 327 560

Torrentek mérete: 449.79 TB -> 463.63 TB

Összes kapcsolat: 8 593 053 -> 4 725 765

Seederek: 8 139 427 -> 4 495 131

Leecherek: 453 626 -> 230 634

Valós leecherek: 27 616 -> 10 196

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Felhasználók száma: 510 492

Felhasználó: 312 183

Tag: 157 090

Elite: 37 781

Legend: 3 108

Jelenlévők száma: 5 130 (1%)

Egy napja itt jártak: 219 438 (42.99%)

Egy hete itt jártak: 410 192 (80.35%)

Egy hónapja itt jártak: 492 057 (96.39%)

Torrentek száma: 333 953

Torrentek mérete: 479.96 TB

Összes kapcsolat: 5 903 951

Seederek: 5 574 848

Leecherek: 329 103

Valós leecherek: 11 918

Seeder/Leecher arány: 1694 %

Letöltési sebesség: 7.44 GB/s

Átlagos sebesség: 654.2 KB/s

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Felhasználók száma: 499 846

Felhasználó: 278 253

Tag: 178 418

Elite: 39 199

Legend: 3 625

Jelenlévők száma: 2 490 (0.5%)

Egy napja itt jártak: 222 296 (44.47%)

Egy hete itt jártak: 412 990 (82.62%)

Egy hónapja itt jártak: 482 390 (96.51%)

Torrentek száma: 353 702

Torrentek mérete: 516.67 TB

Összes kapcsolat: 3 905 853

Seederek: 3 724 378

Leecherek: 181 475

Valós leecherek: 5 826

Seeder/Leecher arány: 2052 %

Letöltési sebesség: 2.77 GB/s

Átlagos sebesség: 497.85 KB/s

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Felhasználók száma: 570 740


Felhasználó: 322 219


Tag: 204 425


Elite: 40 552


Legend: 3 184


Jelenlévők száma: 3 249 (0.57%)


Egy napja itt jártak: 242 213 (42.44%)


Egy hete itt jártak: 460 366 (80.66%)


Egy hónapja itt jártak: 535 959 (93.91%)


 


Torrentek száma: 376 897


Torrentek mérete: 558.04 TB


 


Összes kapcsolat: 6 122 465


Seederek: 5 802 277


Leecherek: 320 188


Valós leecherek: 12 711


Seeder/Leecher arány: 1812 %


Letöltési sebesség: 8.38 GB/s


Átlagos sebesség: 691.34 KB/s


Link to comment
Share on other sites

Én kb két honapja vagyok ncore-tag, meghivott ként, nem rossz az oldal sok mindent megtalálni rajta, viszont fentvagyok a teracod-on is, a kettö közt az a különbség, hogy a két honap alatt felváltva használtam a két oldalt, az ncore-on eddig sikerült 23Gigát visszaseed-elni, még a teracondon 50Gigát huztam le és 79giga ment vissza, na ezt adjátok össze. Kérdeztem az ncore-on a moderátorokat azt mondták ha nem tölti senki azt amit én anno letöltöttem nem megy a seed-elés, most mondom én szerintetek majd 31napig vagy mégtovább folyamatosan üzemeletem majd a gépem hogy a seed meg ne szakadjon..

 

Saját tapasztalatom szerint az ncore-nak ez az egy hibája van, nincs automata seedelés.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mire gondolsz igazából, 48 órát kell aktívan futnia a torrentnek a kliensedben, azzal le van tudva a seed kötelezettség, ráadásul erre van 1 hónapod hogy teljesítsd. Ez bőven sok idő, aki ilyen laza feltételek mellett is szabályt sért, az nem való torrent oldalra (ezt nem rád értettem természetesen, csak úgy általánosségban).

Link to comment
Share on other sites

Letöltöd ami kell, 48 óráig bent hagyod a torrent kliensedben és le van tudva a seed kötelezettséged...
Ha az aktivitás menüpont alatt már nem látszik a letöltött torrent, akkor az azt jelenti, hogy teljesítetted a kötelezettséget, így lehet ellenőrizni.

https://ncore.cc/hitnrun.php

Én kb két honapja vagyok ncore-tag, meghivott ként, nem rossz az oldal sok mindent megtalálni rajta, viszont fentvagyok a teracod-on is, a kettö közt az a különbség, hogy a két honap alatt felváltva használtam a két oldalt, az ncore-on eddig sikerült 23Gigát visszaseed-elni, még a teracondon 50Gigát huztam le és 79giga ment vissza, na ezt adjátok össze. Kérdeztem az ncore-on a moderátorokat azt mondták ha nem tölti senki azt amit én anno letöltöttem nem megy a seed-elés, most mondom én szerintetek majd 31napig vagy mégtovább folyamatosan üzemeletem majd a gépem hogy a seed meg ne szakadjon..

 

Saját tapasztalatom szerint az ncore-nak ez az egy hibája van, nincs automata seedelés.

Ezt nem igazán értem. Ha nincs leecher a torrentnél, akkor kinek akarod te seedelni? nCore-nál nem is az a lényeg, hogy orrba-szájba seedeld a torrentet, hanem hogy 1.0-ás arányig vagy ha azt nem tudod teljesíteni, akkor 48 óráig bent maradjon a torrent a kliensedben. És ehhez nem kell 31 napig bekapcsolva lennie a gépednek.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mire gondolsz igazából, 48 órát kell aktívan futnia a torrentnek a kliensedben, azzal le van tudva a seed kötelezettség, ráadásul erre van 1 hónapod hogy teljesítsd. Ez bőven sok idő, aki ilyen laza feltételek mellett is szabályt sért, az nem való torrent oldalra (ezt nem rád értettem természetesen, csak úgy általánosségban).

 

Szeva. én ezt mind értem és tudom is, föleg miután melobol hazajövök és 3-4napot szabin vagyok éjjel - nappal meg a gép a torrent is, és mégsem megy vissza... de mindegy is.

 

azt tudom hogy számon fogom tartani, letöltök valamit ncore-rol és a dátum alapján 48oráig benthagyom a kliensbe utána törlöm, ha ezek után az ncore kitilt hát tegye..

Link to comment
Share on other sites

Persze, írtam is: "erre van 1 hónapod". Tehát ha tegyük fel 3 hétre kitörlöd a kliensből a torrentet, majd 4. héten visszateszed és hagyod futni 2 napig, teljesen ugyan ott vagy, mint ha letöltés után hagynád 2 napot bent.

 

tigen nekem az ncore-on azt mondták ha megszakitom a 48orát, akkor mikor folytatni akarom alapbol ujra kezdödik elöröl.. mindegy.

 

Már eldöntöttem csak létszükségnél fogom használni az ncore-t ha már tényleg nem találom sehol a neted az adott cuccot..

Link to comment
Share on other sites

Nem kell ezt számon tartani külön, az oldal számon tartja neked, az Aktivitás fülön bármikor megnézheted, hogy mennyi időt kell még aktívnak lennie a torrentnek a kliensedben. Aki meg azt mondta hogy nem szakadhat meg a 48 óra az egy marharépa, több éve használom az oldalt és sosem volt ilyen szabály hidd el. 1 hónap alatt tetszőleges időintervallumokra bontva teljesítheted a 48 órát. Az is jó ha napi 2 órát megy csak a kliens, mert 2*30 is már rég több mint 48 óra.

Link to comment
Share on other sites

Nem kell ezt számon tartani külön, az oldal számon tartja neked, az Aktivitás fülön bármikor megnézheted, hogy mennyi időt kell még aktívnak lennie a torrentnek a kliensedben. Aki meg azt mondta hogy nem szakadhat meg a 48 óra az egy marharépa, több éve használom az oldalt és sosem volt ilyen szabály hidd el. 1 hónap alatt tetszőleges időintervallumokra bontva teljesítheted a 48 órát. Az is jó ha napi 2 órát megy csak a kliens, mert 2*30 is már rég több mint 48 óra.

 

 

Ez eddig világos Tiger értem én... csak akkor ugy néz ki nálam nem számol rendesen a rendszerük.. ez van!

Link to comment
Share on other sites

Nem egy krumplival kéne például letölteni. Fel vannak sorolva a támogatott kliensek meg mellesleg az is, hogy hogyan állítsd be megfelelően. Ha ezt nem sikerül megtalálni és értelmezni, az már egyéni szociális probléma. Tökéletesen műkösik az adatok elszámolása.

Link to comment
Share on other sites

Nem egy krumplival kéne például letölteni. Fel vannak sorolva a támogatott kliensek meg mellesleg az is, hogy hogyan állítsd be megfelelően. Ha ezt nem sikerül megtalálni és értelmezni, az már egyéni szociális probléma. Tökéletesen műkösik az adatok elszámolása.

 

csak ugy megjegyzem Zsepi az ncore-on tisztázva lett hogy az a kliens amit használok megfelelö, ép egy orája néztem például egy sorozat 7-8 részét amit egy hete töltöttem le, megnéztem a hitrun-t és 0százalék meg se mozdul.. erre varjál gombot, és légyszives a hangnemet azért vegyük már vissza amig én is normális hangnemben irok ide...

Link to comment
Share on other sites

csak ugy megjegyzem Zsepi az ncore-on tisztázva lett hogy az a kliens amit használok megfelelö, ép egy orája néztem például egy sorozat 7-8 részét amit egy hete töltöttem le, megnéztem a hitrun-t és 0százalék meg se mozdul.. erre varjál gombot, és légyszives a hangnemet azért vegyük már vissza amig én is normális hangnemben irok ide...

 

Vagy nincs a kliensed akkor jól beállítva vagy a szolgáltató korlátoz. De azt se árt ha tudod, hogy nem egy kliens van, amit ugyen felsorolnak a támogatottak között (pl. az utorrent 3.x.x egytől-egyik kukába valók, én is visszaváltottam 2.2.1-re, az egyik legjobb), de mégis hajlamosak hibás adatokat küldeni.

Mivel semmit nem írsz arról, hogy milyen szolgáltatónál vagy, milyen klienst használsz mégis, nehéz bármiiben segíteni. Plusz több, mint fél millió usernál semmi mérvadó probléma nincs, jó eséllyel a hiba nálad van.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sziasztok!

 

Sokan gondolom észre vettétek hogy nCore-on be lettek tiltva az xvid kódolású filmek és sorozatok, vagyis nem lehet már xvid -es anyagokat feltölteni ezért azoknak akik továbbra is xvid -et keresnek, mert a lejátszójuk csak azt kezeli vagy szimplán csak mert az xvid -et szeretik tölteni sem kell elcsüggedniük, csak annyi változott hogy kisebb oldalakról kell a jövőben letölteni illetve beszerezni az xvid formátumú anyagokat, természetesen továbbra is készülnek xvid formátumú új filmek és sorozatok is ezek az alábbi oldalakról be is szerezhetők :

 

Diablo, iNSANE, 1st, MicroBit, Bithorlo, Majomparádé, XiDER, BigTorrent és még számos kisebb alternatíva van xvid -es formátumú sorozatokra és filmekre.

 

xvid -es releasek terén ezeket érdemes keresni:

 

XviD filmek: DIABLO, MicroBit, VPS, Essence, XiDER, BHO, BIG, és még sokan mások

XviD sorozatok: LEGION, KnightRider, Gepont, AARON, és még mások.

Módosította roberto83
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Felhasználók száma: 747 603

Felhasználó: 347 644

Tag: 350 914

Elite: 45 312

Legend: 3 309

Jelenlévők száma: 6 103 (0.82%)

Egy napja itt jártak: 217 978 (29.16%)

Egy hete itt jártak: 527 962 (70.62%)

Egy hónapja itt jártak: 688 607 (92.11%)  

Torrentek száma: 421 743

Torrentek mérete: 888.32 TB  

Összes kapcsolat: 10 506 067

Seederek: 9 791 402

Leecherek: 714 665

Valós leecherek: 10 851

Seeder/Leecher arány: 1370 %

Letöltési sebesség: 19.89 GB/s

Átlagos sebesség: 1.88 MB/s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...