Jump to content
PirateClub.hu

Való Világ!


gery11111
 Share

Nézed, vagy sem?  

158 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Nézed, vagy sem?

    • Igen, minden részét megnézem
      28
    • Nem tartom fontosnak, de nincs jobb dolgom, így meg szoktam nézni
      25
    • Hébe-hóba megnézem
      29
    • Nem különösebben érdekel, ezért nem nézem
      23
    • !!!Isten ments!!!! Undorító m?sor!
      53


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

egy hülyeség ez a műsor... ebben az összefoglalójában (ahol ilyen vén taták ordítoznak, hogy Ráfáel jobb, mint pittike) lehet látni, mennyit buta ember van, akit ez leköt. hát szomorú. Ilyen gagyiságokat leadni a televízióban, mint ez a szenny... Ezért én nem fogyasztom az áramot.

Link to comment
Share on other sites

De tudjátok mi a legsz@rabb? :D Akárhová megyek, mindenütt ez a téma :D És még szinte én érzem magam rosszul, hogy nem tudok hozzászólni a témához <_< kicsit felhúz agyilag :angry:

 

Minden ép gondolkodású embert felhúz ha egy társaságban nincs jobb téma annál, hogy egyik nap a VV4-ben ki verte ki éppen a f....... vagy éppenséggel Alekosz hány litert okádott.

 

Azokról a s*ggfejekről idekint úgy beszélnek mint az Istenekről. Szerinted én is nyugodtan hallgatom végig?

A válaszom: NEM.

Link to comment
Share on other sites

Nem nézem. Inkább olvasok vagy letöltök valamit. Bár múlthéten szombaton láttam előzetest, de annyi elég volt. Egy csaj ordított. :blink:

 

Nekem nagyon sok ismerősöm nézi és sír azon, ha kiesik a kedvence. :mellow: Sosem fogom megérteni, hogy mit lehet szeretni egy ilyen műsorban...

Link to comment
Share on other sites

Néha odakapcsolok, de csak max 4-5 percre. Förtelem, amit művelnek és ahogy viselkednek. Ráadásul nem elég, hogy a tv-ben is állandóan erről a műsorról van szó, de még a fősulin is hallgassam a "taktikázást" meg hogy legközelebb valószínűleg kit szavaznak ki... Szörnyű. ... Éljen a Spektrum. :3

Link to comment
Share on other sites

Őszintén szólva én megszoktam nézni, igaz ritkábban, mivel már csak 1 szimpatikus ember maradt bent, de szerintem nincs abban semmi rossz, ha valaki nézi, pláne, ha még be is ismeri.

Ettől még valaki lehet NORMÁLIS ember.

 

Ezzel az erővel, aki megőrül a horror filmekért beteges, aki vígjáték mániás az komolytalan, aki a fantasy filmeket szereti az, pedig álomvilágban él.

Senki nem nézi, mégis, messze a legnézettebb műsor.

 

Én is szívesebben nézné a Legyen ön is Milliomost, ami anno 7-kor kezdődött vagy egy jó sorozatot vagy egy jó fajta kvízműsort, de erre sem panaszkodom. ;)

 

Második pontra szavaztam. ;)

Link to comment
Share on other sites

A TV2-n most indult újra a 40 Milliós játszma. Az szerintem jobb. Nem igaz?

 

 

Azért a legnézettebb műsor mert Magyarországon erre van igény. Rengeteg az ingerszegény ember ebben az országban.Ez van sajnos...

 

A németek, angolok, hollandok (...és gondolom sokan mások) mit csinálnak? Kérlek szépen nyitottak külön előfizetéses Big Brother csatornát. Aki akarja fizessen elő rá és nézheti a nap 24 órájában, aki nem akarja az nem nézi. Nem szemetelik tele ezekkel a szarságokkal a főműsoridőt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ha valami nem jó szerintem nem jelenti azt, hogy színvonaltalan. Nekem az a kvízjáték nagyon nem jön be, illetve a műsorvezetőhöz, akit kedvelek, véleményem szerint a "kvízmester" nem igazán illik, de ez egyéni vélemény. ;)

 

Jó kvíz műsor nekem a Legyen ön is milliomos óta nem volt, ami tetszett, esetleg a Pókerarc, de az sem feltétlen a tudásról szólt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Criminal Minds abszolút kedvenc, CSI-NY, szintén, hidd el nézek én rengeteg mást, de ezt is nyomon követem, egy szóval sem írtam, hogy csak ezt nézem más jó/jobb dolgok helyett, csupán valamilyen szinten ez is érdekel, de mint írtam érdeklődésem csökkent, az előzőekben leírt okokból. ;)

Link to comment
Share on other sites

Azért örülök, hogy csak 4 igazi idióta mert szavazni. Mert most mi másnak lehet egy olyan embert hívni, aki más embereket néz, akik többnyire kő parasztok, be vannak zárva egy házba, ami még távolról sem nevezhető valóságosnak... Gondolom a saját életük eseménytelen és unalmas, ezért van szükségük arra, hogy megéljék más "emberek" komplexusait. Meg mekkora poén már, hogy az mondta a béla a janinak a szilvi előtt, hogy a norbi meg a pömi csúnyán néztek a horira, meg a borira. És igen, inkább megnézek egy ZS kategóriást horror-t, mert a színészi játék 0, a story 0, a látvány, kivitelezés 0, mégis gondolatokat ébreszt és rájön az ember, hogy mennyire jó , hogy vannak igazán jó horrorok. De ha egy ilyen showból megnézek 4percet ,akkor csak arra jövök rá, hogy ezért felesleges volt lemásznunk, meg tönkretenni a Földet! Inkább néznétek a National Geographic Wild-ot, én mostanában, ha leülök a TV elé, akkor csakis az az adó mehet!

Link to comment
Share on other sites

Azért örülök, hogy csak 4 igazi idióta mert szavazni. Mert most mi másnak lehet egy olyan embert hívni, aki más embereket néz, akik többnyire kő parasztok, be vannak zárva egy házba, ami még távolról sem nevezhető valóságosnak... Gondolom a saját életük eseménytelen és unalmas, ezért van szükségük arra, hogy megéljék más "emberek" komplexusait. Meg mekkora poén már, hogy az mondta a béla a janinak a szilvi előtt, hogy a norbi meg a pömi csúnyán néztek a horira, meg a borira. És igen, inkább megnézek egy ZS kategóriást horror-t, mert a színészi játék 0, a story 0, a látvány, kivitelezés 0, mégis gondolatokat ébreszt és rájön az ember, hogy mennyire jó , hogy vannak igazán jó horrorok. De ha egy ilyen showból megnézek 4percet ,akkor csak arra jövök rá, hogy ezért felesleges volt lemásznunk, meg tönkretenni a Földet! Inkább néznétek a National Geographic Wild-ot, én mostanában, ha leülök a TV elé, akkor csakis az az adó mehet!

Discovery is jó ;)

Nemrég olvastam, hogy a magyar emberek egy felmérésben a celebekkel kapcsolatos kérdésekre adták a legtöbb jó választ. A legtöbb rosszat tudományokkal kapcsolatban (informatika, matematika meg úgy egyáltalán bármi értelmes dolog)... Elképesztő hová süllyedünk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...