Jump to content
PirateClub.hu

Ferrari luxusautó a családnak


Daniels
 Share

Recommended Posts

A Ferrari nem bírta a nyomást, kiadta a képeket


Az első bemutató videók hatalmas sikerére, és a rengeteg, követelőző rajongói levélre való tekintettel a Ferrari újabb, havas környezetben készített képeket közölt a korábbi műtermiek mellé. Az FF kódnéven futó, családinak aposztrofált luxusautó a márciusi Genfi Autószalonon debütál majd élőben a közönség előtt.
tovább...
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2011/02/05/a_ferrari_nem_birta_a_nyomast_kiadta_a_kepeket/



1931868_0b01b005340f96bd88b04120cd9d9988_wm.jpg


==

Én sportautókban a porschét kedvelem a legjobban, a ferrári csak mellékes nekem.
Ennek köszönhetően kevés olyan autójuk van ami tetszik. Az első ferrári amire azt mondtam hogy hű ez igen, az a testarossa és az F50 volt, aztán nagyon sok unalmas autót adtak ki, de az F430 ezek mellett továbbra is tetszett. A legundorítóbb darabot Enzo-nak hívják, ez a legrondább sportautó ebbe a kategóriába szerintem, hosszú, kocka...
Az utóbbi években jó irányba fejlődött a ferrari szerencsére, már a California-nál kerekedett a szemem, a 458 italia is tetszett mondtam is hogy ez igen ezt már szeretem, de most hogy ezt kiadták, ez felülmúl mindent. Egyszerűen csodálatos. :) Kezdem megszeretni ezt a márkát, bár eddig sem utáltam. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Az a gond h mi nem vagyunk olaszok, mert a Ferrari az nem csak egy puszta sportautó gyártó cég, hanem egy élő legenda, egy vallás a Ferrari, és ettől több mint egy szuper sportautó, és ezt mi nem tudjuk igazán átérezni! Fuuu most így elsőre nem tudom megmondani h hol is volt ez leírva, de majd csak eszembejut....

 

szerk: megtaláltam! Dávid Sándor Forma-1 sztorik 2010-2011 című könyvében található meg: "...a Ferrari még mindig több az olaszok számára, mint egy csapat, ahogy mondják: inkább egy vallás. Azaz szent dolog."

Itt konkrétan a Ferrari F1-es csapatára gondol Dávid Sándor, de ugyanezek elmondhatóak az utcai autókat gyártó részre!

 

Amúgy kíváncsi leszek majd a Top Gear tesztre (ha lesz), mert Jeremy a 458 Italia-tól egyszerűen nagy túlzással "elélvezett"! Rengeteg rész láttam már, de egy autóban így megőrülni, ordibálni, sikoltozni, üvöltözni, nem kapni levegőt még nem láttam! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...