Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a leggyorsabb böngésző?


lanak
 Share


Recommended Posts

Épp a multkor gondolkoztam ezen a leggyorsabb böngésző dolgon. Engemet ez nem igazán foglalkoztat, mert hogy milyen gyorsan töltődik be egy oldal az nem csak a böngészőtől függ, hanem az internet sebességétől, a szerver sebességétől, nameg persze, hogy mennyire van visszafogva a gépünk processzora, szóval szerintem ez felesleges vita. Én már jó 4 éve a Firefoxot használom, nem tudnék másra átszokni. bár az Operát meg a Chrome-ot sem vetem meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szerintem is felesleges azon agyalni, melyik a gyorsabb. Brahiból mindenfélét próbáltam, a legnévtelenebb kis böngészőkig, semmi észrevehető különbség. Aki ezredmásodpercek miatt izgul, meg hogy neki előbb jön-e be a facebook, mint a cimborájának, az szedjen hangyát, vagy nyugtatót. Számomra a leginkább kézreálló és legjobban kezelhető a Firefox volt, úgyhogy ez maradt.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a Chrome jött be eddig a legjobban, néha az Opera gyorsabb volt, de kompatibilitásban simán odaveri a GC, és hosszú használat mellett jobb, mint az FF, mert alig eszik ramot. Régi gépeken, lassabb nettel tuti, hogy észrevehető a változás, de egy jó gépen, jó net mellett kb, mindegyik ugyanazt nyújtja!

Link to comment
Share on other sites

Ez nezoponttol is fugg.

Ha azt nezzuk, melyik reagal a leggyorsabban akkor szerintem a jo oreg lynx a nyero. :)

Ha az a fontos hogy gyorsan hozza be az oldalakat akkor talan chromium, esetleg egyeb webkitesek.

Ha inkabb az arany kozeputat keressuk a kezelhetoseg es a gyorsasag kozott akkor a mai gepeken firefox, vimperator kiegeszitovel sokmindenre kepes (egy kis gyakorlas utan).

En most chromiumot hasznalok, de szeretek mindent kiprobalni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...