Jump to content
PirateClub.hu

melyik telefon a jobb


atis.89
 Share

Na most melyik?  

20 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. a versenyz?k

    • Lg Optimus GT 540
      2
    • Lg Optimus One
      3
    • Commitva Z71
      1
    • ZTE Blade
      4
    • Más
      10


Recommended Posts

(A kérdés adott nekem gőzöm nincs. amit előnyként tudok:

e75-régebbi telefon még most is "magas" árral

c6-gps van benne ami egyszer jól jöhet

lg- androidos)

 

a másnál olyan telefon jöhet szóba ami max 60e szolgáltatóknál kártyásan vagy egyéb helyeken mindenféle előfizetés kizárva!

 

ha a másra kerül a szavazat kérném az indoklást is! köszönöm!

 

 

 

Szerk.: két új telefon is versenybe szállt. Androidosak és sok jót lehet róluk olvasni. plusz új a szavazás nokiák kiszedve...

Módosította atis.89
Link to comment
Share on other sites

Hello

Nekem LG Optimus van androidos,nagyon jó tel gps is van rajta IGO...Mindhárom szolgáltatónál van és olyan 45-50 között kapható feltöltőkártyásan....De most jött ki nemrég az LG Optimus one ,ez is androidos és ár érték arányban talán ez a legjobb okostelefon a középkategóriába...Ez szolgáltatónál még nincs,de gsm boltokba olyan 60-65 között megkapod... és független lesz,ami az eladásnál sokat jelent...

Nokiát nem tanácsolom a symbiant eléggé szidják...fagyogat elavult rendszer stb...

Link to comment
Share on other sites

Én is inkább LG Optimus-t vennék.

Androidos telóm van és eddig (pár kisebb hibától eltekintve) teljesen jó.

 

 

De nagyon jó alternatíva lehet a Commtiva Z71.Tudom, hogy nem ez a kiszemelt áldozat de felhívom rá a figyelmet, hogy ilyen is van. :)

Kártyafüggetlenül 50 ezer FT.Egyéb kérdés? :D

 

Eddig csak jókat hallottam róla.

 

http://www.speedshop.hu/termekoldal/48950_pda_keszulek_commtiva_z71_android_2.1_+_magyaritas_pda_+_gps_+_gsm_+_hsdpa
_+_wlan_+_bt_.html

http://mobilarena.hu/teszt/commtiva_z71_eros_kezdes/eloszo_csomagolas.html

Link to comment
Share on other sites

iphone 3gs fehér:D legszebb:D éés eddig csak jót tudok mondani róla:D

 

ja és pont 60e vagy az alatt van. igaz láttam már csak ippen kijelzője volt rossz vagy nem lehetett tölteni esetleg a wifije nem működött...

 

meg külön írtam hogy aki a másra kattint írj meg hogy mi és miért és 60e legyen max... tudom hogy van jobb telefon viszont azoknak már az ára is magasabb és ebben az árrészben lesz a telefon is megvéve.

Link to comment
Share on other sites

nekem tetszik. viszont most nem nekem lesz a telefon hanem tesómnak. ő meg azt mondta megnézi élőben is mert volt már olyan ami képen tetszett élőben nem és ugyan ez fordítva is... részemről annyi még hogy számomra ez ismeretlen mint a zte blade arról is jót írnak ugyanakkor én kicsit "félek" tőle. én nagy nokia párti vagyok de ez a symbian már a sírba tesz. újrarakás után 1 héttel már jelentős sebesség veszteség érzékelhető. mondjuk ha az első nap raknám fel azokat amikre szükségem van már lehet akkor... szóval lassan lehet áttérek valami androidosra... viszont 60nál többet én se adok egy telefonért (ezt is sokallom) és akkor vagy a gt540 vagy a one lesz a befutó. esetleg ha addig még sok jót látok és olvasok a commitva vagy zte.

Link to comment
Share on other sites

Jól mondod.A ZTE az egyik vezető mobilgyártó Kínában.

 

http://www.hwsw.hu/hirek/45816/zte-blade-google-android-t-mobile-okostelefon-teszt-kiprobaltuk.html

 

http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_tesztek/20101207/zte_blade_teszt_ennyit_tud_es_csak_ennyibe_kerul/

 

Jó, hogy említetted.Ám rendesen megszívattál mert így már én sem tudom, hogy ZTE vagy Commitva. :D :D

 

(A Samsung Galaxy Spica-t nem találom jó modellnek.)

 

"Összehasonlításképp, a Commtiva Z71-féle 3,2 colos kijelző mindössze 320x480 pixeles felbontású, és ugyebár ez nevezhető a kategóriaátlagnak. A 480x800-as felbontás egyébként egész konkrétan 2,5-szer annyi pixelt jelent, mint a 320x480-as."

 

Most mit csináljak te srác? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:D "legalább más bajba került". samsungot én eleve nem fogok venni. valahogy nem tetszik. plusz eddig akiket ismerek és samsungjuk van vagy volt hamar szabadulni akartak tőle.

 

most a szavazást kibővítem még a ztevel meg a commitvával

 

 

Link to comment
Share on other sites

A zte bladeről hallani rosszakat is,mármint hibákat....olcsó húsnak...

Meg azért nem érdemes márkátlan telefont venni...eladni,majd vagy nagyon kevés pénzért lehet,v el sem tudod adni...

Az lg optimus onen a legújabb android 2.2 fut.....és igen gyors telefon...

http://www.techshout.com/img/lg-optimus-one-02.jpg

Ilyen szinekben van...

Link to comment
Share on other sites

Az új bladre azt mondják már jobb. a régebbibe amik az elején voltak 256 mb ramokkal arról írtak rosszat. az új 512esről jót olvastam. ezért is írtam hogy most részemről a 2 lg az esélyes aztán jön a ZTE meg a Commitva jelen esetben fej-fej mellett.

Link to comment
Share on other sites

Pont ma nyomkodtam a ZTE blade-t, eléggé érdekes. Pár program futott a háttérben, de nem volt valami egetrengetően gyors, nem mondom hogy lassú volt... a kamera az dísznek jó kb. :)

Optimus One-ra tenném a voksom, vagy Optimus gt540.

Link to comment
Share on other sites

Mostanság ugye bejött divatba ez az érintőképernyős telefonok! Hát én nem vágyok 1-re sem, nem sokba nézem... mobiltelefon az sms-re és hívára van.. ezeken már bármit lehet gps-től kezdve minden van már ezekbe! De én a Samsung és a Nokiában bízok, elég jó minőségű cuccok vannak! Sony milyen érintőképernyős telókat csinál? még nem hallottam róluk!

Link to comment
Share on other sites

http://mobil-telefon.vatera.hu/apple/index_c4543.html?csp832[min]=&csp832[max]=&csp833[min]=&csp833[max]=&csp834[min]=&csp834[max]=&ob=2&p=3&q=3gs

 

2 db apple van 60e alatt még. egy egyik 50e a másik 55e forintnál tart. ebből az 50e veszprémbe ahonnan még vagy 5e vagy mégtöbb a posta költség és 50nél többért fog elkelni. na meg írni bármit lehet hogy milyen állapotban van na de ki tudja valójában milyen. többségében igaz amit írnak de ha nem... szóval feleslegesen nem kell ilyeneket írni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...