Jump to content
PirateClub.hu
SzegediXY

Képzelődtél már?

Halucináltál már?  

57 members have voted

1. 1. Miket?

• Hangok
      11
    • Képek/mozgókép
      4
    • Szagok
      4
    • 1. és 2. egyszerre
      4
    • 1. és 3. egyszerrek
      0
    • 2. és 3. egyszerre
      0
    • Mindegyik egyszerre
      6
    • 1. és 2. de külön
      2
    • 1. és 3. de külön
      0
    • 2. és 3. de külön
      0
    • Mindegyik de külön
      4
    • Semelyik
      11
    • A hangok azt mondják ne válaszoljak
      11

Recommended Posts

Hát én egyszer évekkel ezelőtt, azt hittem megy a kocsiban a rádió, csak éppen nagyon fáradt voltam :)

És ti? (bocsi a sok választási lehetőségért :wacky: )

Egyszer elbólintottam a kádban, és arra ébredtem, hogy albitársam megjött. Megismertem a cipőjét, meg a járását is, aztán még hallgattam, hogy matat a konyhában, szokás szerint mikrózott valamit.

Nagyjából idő is volt.

Mindegy, nem siettem, később még msneztem egy kicsit, de nem volt sehol, biztos alszik, gondoltam.

Erre egyszercsak betoppan, a dolgozós táskájával.

Állítólag akkor végzett, és délben volt itthon utoljára, de szerintem csak szivatott.

Egyszer ledőltem az ágyra, arccal a párnába, talán behunytam szemem, és egyszer csak elkezdett hullámzani előttem a kép, tudjátok mintha meleg lenne, és forr a levegő, és megpillantottam magam előtt egy sivatagot, ahol hatalmas sárga markolók dolgoztak :D nem kamu :D

zenebona, neked oxigénhiányod lehetett xD Amúgy párszor szoktam képzelődni. Pl. egy árnyékra azt hiszem, h valami szellem és követ xD

Mindegyik egyszerre. Ez alapján írogatom a könyvemet egy szörnyvadászról.

Valamelyik délután lefeküdtem aludni a szobámban, ami a fürdőszobánk mellett van, így hallottam hogy megy a mosógép. Mikor felébredtem pár percig még fetrengtem és közben meg mertem volna esküdni, hogy hallom zakatolni a mosógépet. Viszont mikor felkeltem és kijöttem a szobámból láttam, hogy bátyám már ki is teregetett és el is ment itthonról, egyedül voltam.

A múltkor kicsit túlzásba vittem az energiaitalozást és olyan volt, mint ha egy nevetést hallottam volna, pedig mindenki aludt már.

Volt már mindegyik egyszerre is, meg külön-külön. Nem sorolgatom, nem is tudnám, de érdekes, hogy akár apró dolgok is kiválthatnak az embernél egy erős illúziót.

Ma is volt egy kisebb fajta hallucinációm, zenét hallgattam, és hallottam egy olyan hangot, mintha msnen írtak volna... a gond csak ott van, hogy már régóta nem használok msnt :D

Még régebben, egy reggel, félkómásan valami fura, halk zenét hallottam, minth a szél zúgásával együtt lett volna... elég érdkes volt, de azóta nem történt újra ilyesmi... :)

18 ora melo aztan pialas reggelig, zuhanyzas aztan még 16 ora melo.

akkor flesseltem folyton h csorog a telefon :)

velem még nem történtek meg ilyen dolgok

Honnan tudjam? :D

Velem egyszer volt,hogy hangot hallottam,vagyis zenét.A haverokkal egyszer szét voltunk csúszva,pia meg minden,és egyszer el kezdtem hallani Snoop Doggnak a Drop It's Like Hot számát.Igen elég nagy Snoop Doggy bácsi b*zi vagyok,de az éjszaka közepén mindenki alszik csak én hallom ezt a zenét xD

Nekem még nem volt semmi ilyesmi "élményem". :blink:

Csak fáradt állapotban esik meg velem, hogy hangokat hallok vagy valami furcsa foltokat látok, amit beképzelek magamnak élőlényeknek.

Még én sem képzelődtem.

Sajnos még Én sem Képzelödtem,meg nem is Halucináltam.(Szerintem tisztán nem is lehettt... :lol::D:P

lehet tisztán is haluzni, de "emberfeletti" fáradtság kell hozzá

nekem voltmár 1X 2X

Többnyire hangok, ritkán szagok, de mindkettő elvétve történik meg. Viszont déjà vu élmények 2 max 3 naponta előfordulnak. Ez utóbbihoz lehet, hogy már orvos szükségeltetik :) .

Én bejelöltem a hangokat, de vajon az is számít, amit nem csak én hallucináltam ugyanabban a pillanatban?

Például egyszer gépeztünk öcsémmel az előszobában (külön gépen), és valami éktelen csörömpölésre kaptuk fel a fejünket, mintha a konyhában az egyik macska leborította volna a fél szekrényt.

Odamentem, és minden - de tényleg minden - ott volt, ahol kell lennie. Én már, hogy ne érezzem magam hülyének, öcsémet is megkérdeztem, hallotta-e, és igen, hallotta ő is.

Ilyenkor mi van?

Mostanában, ha hangosan hallgatok zenét, játszok, filmezek, akármi, akár ipodon, akár hangszórón, csomószor hallok motoszkálást, dübögést, sőt néha beszédszerű hangokat a háttérben, de mikor gyorsan kinyomom, és fülelek a csöndben, sosem hallok semmit.

Egyszer kis kis koromban volt hogy néztem a földet bambultam és hirtelen meg ugrott a kép.mintha zoomoltam volna szememmel :D Erre nagyon tisztán emlékeszek más nem volt.

hangokat hallottam már ,de ki nem :D

Soha nem képzelődöm.Amit hallok az mind igaz.

Egy 2 évvel ezelőtt majd nem kilöktem az ablakon az osztály társamat.Abban a időbe sokat Assasin's Creed-ztem.Azt hittem hírtelen én vagyon Enzio.

Eddig asszem 14-15x... mind magas láz (értsd: 1-2 fokra a haláltól xD 40-41°C) hatására, és egyszer sem volt jó... igazából kiskorom óta ha magas lázam van, akkor ugyanazt haluzom...

Ha egész nap pörgök, vagy gépezek akkor este mikor kikapcsolom a gépet hallom a hangját. ha ki van húzva akkor is. Hallom ahogy zúg. De csak ha fekszek, ha felülök akkor hirtelen elhallgat xD