Jump to content
PirateClub.hu

Szerintetek ez sok?


IUPLOADERI
 Share

Recommended Posts

A Monstereknek tényleg jobb az íze. A másik, hogy az ilyen Spar-Tesco-Winny stb típusó 50-100 forintosokat érdemes lenne elkrülni, ennyi pénzért a jóég tudja mit tehetnek bele (fáradtolaj? :D ).

Egy barátom mondta, hogy gólyatáborban egy nap a max 1,5 liter volt neki, de az is rendesen kiütötte, miután elmúlt a hatása.

Link to comment
Share on other sites

nekem több van :P:D

na sorba elindulok fényképezni most nemtudok mert több sorba van rakva és nincs kedvem lepakolni :D

spirit(2fajta), watt(3fajta), burn, playboy(2féle), 9mm, sexxx, red bull, bomba(2fajta), don't stop, hell(3fajta), Vpower, bulldoser(2), up, adrenalin, kalashnikov, kick, valve tesco :D, red rooster, jump in!, N.R.G., Mixxxed up, blue bear, XXL, tiger asszem ennyi :D

 

minden dobozból csak 1-t teszek félre és csak az alu dobozosokat :D

ilyen az legutolsó új szerzeményem amire azt hittem hogy spray először :D

9mm_jpg.jpg

 

és erre fáj a fogam de nagyon :lol:

lamborghini-energy_1024_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Létezik Lambós???? Olyat kellene szereznem nekem is.

Egyébként a Red Bull szerintem (nálam, és ez csak az én véleményem :) ) átlagos, a cukormentes fajtája egyenesen borzalom :S

A kedvenvceim a Bomba illetve a Monster, nem döntöttem el melyik :D

Ja, azt hiszem a Red Bull gyárt valami speciális kólát, horribilis összegért árulják, fémdobozos.Valaki próbálta már?

Link to comment
Share on other sites

Ha nem akarod, hogy a májad tönkrevágódjon, akkor igyál inkább kávét vagy sört.

Link to comment
Share on other sites

Létezik Lambós???? Olyat kellene szereznem nekem is.

igen létezik :) csak nálunk nem árulják sajna, néha a vaterán felbukkan 500-600ft-ért, azt írják hogy átlagos, csak a tudat h lamborghinit iszol annyi a különbség :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

durva :)

 

ezek átlagosan 200-400mg taurint tartalmaznak.

terembe van egy -nem jut eszembe a neve :huh: - 800mg taurinnal :D olyat szoktam néha edzés közbe inni, ha van rá pénzem.

 

de a legjobb 2 csík, attól 3napig folyamatosan gyúrok :D najó nem. de 2napig biztos nem alszok

Link to comment
Share on other sites

2 csík, gratulálok nyomorék, nem elég, hogy narkózol, még reklámozd is a fórumon...

 

Anyukád tud róla?

 

(szerk: Ha valakit érdekel a pszichológia, tökéletes példát láthatunk a tudatalatti, burokban történő jajkiáltására: pusztán azért tetté közzé, hogy valamit használ, mert bizonytalan, s választ vár valakitől. Tőlem most megkaphatod: NE DROGOZZ!)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Anyukád tud róla?

 

(szerk: Ha valakit érdekel a pszichológia, tökéletes példát láthatunk a tudatalatti, burokban történő jajkiáltására: pusztán azért tetté közzé, hogy valamit használ, mert bizonytalan, s választ vár valakitől. Tőlem most megkaphatod: NE DROGOZZ!) "

 

képzeld, hogy tud róla, és semmi köze hozzá, mert magam keresem meg rá a pénzt. választ meg nem várok, főleg nem a tiedet.....

 

amúgy meg érdekességképpen. a taurin gátolja a noradrenalin visszavételét, ezáltal emeli a vérnyomást, ugyan úgy mint az amfetamin :)

 

szerk.:"NE DROGOZZ!" majd akkor nem, ha tisztába leszel a drog szó jelentésével, és te se drogozol.

Link to comment
Share on other sites

ebbe a drog témába szerintem kár belemenni.

 

amúgy ezekkel az energiaitalokkal úgy vagyok mint a kávéval egyáltalán nem használ. csak az íze miatt iszom, kávét amitt se. amúgy a monsternek meg az üveges bombának van szerintem a legjobb íze. 800 forintért meg igen drága a monster... legdrágábban eddig 360ért vettem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...