Jump to content
PirateClub.hu

Windows 7-et használsz vagy xp-t?


Rorika
 Share

Windows 7-et használsz vagy xp-t?  

235 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Windows 7-et használsz vagy xp-t?

    • Windows 7
      143
    • Xp
      88
    • Windows 8
      5


Recommended Posts

win 7, de tervezem hogy visszaváltok xp-re, azt jobban szerettem.

Régi játékok jobban és szebben futnak rajta, azokkal a nagyon új játékokkal meg még nem játszok, előbb végigviszem még vagy ezerszer a régi kedvenceket :) (felesleges programmal emulálnom az xp-t ha eleve csak azt használom ki) A BOINC is xp-n futott rendesen, win7-en mindig szenved valamit.

Ha egy szinten leszek a gépemmel akkor persze majd win7 (de addigra biztos lesz jobb is).

Link to comment
Share on other sites

Jelenteném hogy ez így nem korrekt :D

Én PC: XP amikor nem tom nem én ülök itt, amugy LINUX

Laptopon meg WIN7

 

Na most akkor meiket ?xD

 

 

Na Win7, sajnos már egyre több minden optimalizálva rá...

Link to comment
Share on other sites

win 7, de tervezem hogy visszaváltok xp-re, azt jobban szerettem.

Régi játékok jobban és szebben futnak rajta, azokkal a nagyon új játékokkal meg még nem játszok, előbb végigviszem még vagy ezerszer a régi kedvenceket :) (felesleges programmal emulálnom az xp-t ha eleve csak azt használom ki) A BOINC is xp-n futott rendesen, win7-en mindig szenved valamit.

Ha egy szinten leszek a gépemmel akkor persze majd win7 (de addigra biztos lesz jobb is).

 

Vissza ne válts egy gagyi 10 éves oprendszerre!!!

Akkor inkább használj XP módot ha valami nem okés.

Link to comment
Share on other sites

Kezdetek óta Xp-s vagyok! Kipróbáltam a windows 7-et, hát kellemesen csalódtam benne :) azt hittem hogy rosszabb lesz a vistaból kifolyólag, de elég stabil volt, és gyors... de töröltem a rendszert, mert a végén már naon lassultunk, pedig oda figyeltem mindenre, és takarítottam stb... ja igen, és nekem a win7 tovább bírta mint az xp... de nálam xp a favorit!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

XP, marad is, jófajta gépem van, mégis nem értem miben jobb a 7, a régi munkahelyem az volt, hát, kevésbé láttam át, és a sok csicsa miatt és csak Női Windows-nak hívtam.

Link to comment
Share on other sites

Női Wimdows..Hmmm. Szerinted.

Hiába van jófajta,erős géped.

A meglehetősen elavult 10 éves (!!!) XP-vel nem fogd kihasználni az erős gépben levő teljesítményt, lehetőségeket.

 

Egyébként a 7 mindenben jobb mint az XP.Mondjuk ez egyértelmű.

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y!

 

NYUGI!

 

Komolyan, minden Win7 kontrára úgy reagálsz, mintha a családodat fenyegetnék halálosan.

 

Én már korábban leírtam, miért nem lesz soha a gépemen Win7, Te is leírtad, hogy miért használsz azt.

Hagyd már, hogy az emberek azt használják, amit szeretnének anélkül, hogy megmagyaráznád mindig, miért olyan jó és szép a Win7. Zsörtölődj, ha tetszik, de 40 éves korodra egy rigolyás idegroncs leszel.

 

Link to comment
Share on other sites

Nem azon zsörtölődött, hogy xp-t használ, hanem

 

"nem rakom újra az egész rendszert egy újabb divatos program miatt"

 

ha nem volt fenn a "program" akkor honnan tudod, hogy milyen?

Honnan tudod te is, hogy rossz, vagy bárki, ha nem próbálta ki?

Módosítani kellene a topic címét, hogy "csak akkor válaszolj, ha mindkettőt próbáltad és érveid is vannak"-ra, mert ez így kb. sz*rt se ér, ugyanis nem véleményt, hanem semmit sem nyilvánítasz ezzel.

Én is azt mondom, hogy régebbi gépre maradjon az xp, mert arra az való, de én a laptopomon szinte ámultam, mikor w7 és a legújabb ubuntu alatt minden repült, xp-n meg a boot is lassú volt, hiába adtam meg neki a sata drivereket.

Link to comment
Share on other sites

Én használtam, míg rá nem jöttem, hogy nem tudom játszani a régi játékaimat, nem indulnak a régebbi programok és sokkal többet zabál, mint kellene. A kompatibilitási beállítások meg vagy működnek, vagy nem.

 

Az, hogy nem zsörtölődött... Minek hívnád azt, amit a második oldalon többször leírt? Mint akinek elütötték a macskáját.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...