Jump to content
PirateClub.hu

The thing (remake)


hankock
 Share

Recommended Posts

 

Befutottak az első hivatalos fotók a 2011. április 29-én debütáló THE THING remake-ből. Bár a képek akciódúsak, de sem a címszereplőt nem mutatják, sem olyan váratlan dolgokat, melyekkel Carpenter klasszikusában ne találkoztunk volna már - ellenben az már tényleg elgondolkodtató, hogy vajh mit keres ennyi lángszóró az antarktiszi kutatóbázisokon? Tán az ott lakók extrém módon szeretik elkészíteni a marshmallow-t?

 

Az új film nem remake lesz, hanem inkább prequel az 1982-es változathoz: ez az epizód, melyben egyebek mellett feltűnik Mr. Eko és John McClane lánya, ugyanis azon a svéd norvég kutatóbázison játszódik, melyet MacReady-ék találnak meg elég rendesen leamortizálódva.

 

thething_01.jpg

 

thething_02.jpg

 

thething_03.jpg

 

thething_04.jpg

 

filmtrailer

Link to comment
Share on other sites

Szerencse, hogy ez a trailer fake, én nagyon nem ilyen The thing-et akarok látni: bár végül úgyis ilyen modern sitty-sutty ááá gagyi számítógép-effektes elején csajozós négeres poénkodós 80 perces tipikus cliffhangeres végű ökörködős trancsírozós butaság lesz belőle.

Az eredetit kb. 8 évesen láttam, egyedül néztem meg, otthon, a sötét szobában. Félévente legalább egyszer azóta is rémálmaim vannak tőle... :happy: Vidám gyerekkorom volt. De John Carpenter még tudta, hogyan kell feszültséget, belülről jövő, elemi félelmet szítani (lásd még Halloween). Jöhetne újra valami olyan horrorrendező, mint ő.

Link to comment
Share on other sites

Szerencse, hogy ez a trailer fake, én nagyon nem ilyen The thing-et akarok látni: bár végül úgyis ilyen modern sitty-sutty ááá gagyi számítógép-effektes elején csajozós négeres poénkodós 80 perces tipikus cliffhangeres végű ökörködős trancsírozós butaság lesz belőle.

Az eredetit kb. 8 évesen láttam, egyedül néztem meg, otthon, a sötét szobában. Félévente legalább egyszer azóta is rémálmaim vannak tőle... :happy: Vidám gyerekkorom volt. De John Carpenter még tudta, hogyan kell feszültséget, belülről jövő, elemi félelmet szítani (lásd még Halloween). Jöhetne újra valami olyan horrorrendező, mint ő.

 

 

Csak megjegyzem nem Fake, teaser az ősz elején jelent ,meg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...