Jump to content
PirateClub.hu
IUPLOADERI

Te melyik letöltési tárat szereted?

Recommended Posts

Ha tárhelyekről muszáj letöltenem akkor legjobban a megauploadot szeretem. Nekem baromi gyorsan jön onnan minden :) Amúgy meg torrent.

én szinte csak torrentről töltök..

ha meg zene kell, akkor mediafire..

Magam is szinte csak torrentet használok.

Szerintem a Mediafire egy kaki.

Igazából én fileservére töltök fel, tehát állandó premiumom van. Szóval fileserve, max sebesség, több szál, illetve minden megtalálható rajta.

(Igazán kölcsön adhatnád a premiumodat. :D )

2010 nyarán alig töltögettem le, majd abba is hagytam. Aztán a tél elején sikerült bekerülnöm az nCora-ra. Szépen töltögettem, majd azon kaptam magam, hogy már csak, és kizárólag torrentről töltök. Még emlékszem, hogy régen rapidról töltöttem mindent, majd jött a megaupload. De aztán a warez-korszaknak vége lett...

Azért szeretem a data.hu-t mert olcsó a prémium. A megaupload a másik jó tárhely csak kár hogy kevesen töltenek oda. A hotfile-lal meg még sok más oldallal a képkód a bajom, az hogy állandóan változtatják így egy letöltő program sincs hozzá ami feltudná ismerni a képeken a szöveget, ezért mindig ott kellene ülni mellette, emiatt szoktam rá a torrentre, ott nincs képkód meg nem kell az ip-t váltogatni sem. :D Tavaly nekem is sikerült bejutni pár jó torrent oldalara, csak hát 0,5mbit/sec feltöltés az enyhén szólva is kevés, de hát ez van, ezt kell szeretni :S

(Igazán kölcsön adhatnád a premiumodat. :D )

Tesó, ha nem félteném, hogy a napi 15-20 dolcsi "eltűnik", akkor kölcsönadnám :D

Data-t csípem ,mert a legolcsóbb ...

Azért szeretem a data.hu-t mert olcsó a prémium. A megaupload a másik jó tárhely csak kár hogy kevesen töltenek oda. A hotfile-lal meg még sok más oldallal a képkód a bajom, az hogy állandóan változtatják így egy letöltő program sincs hozzá ami feltudná ismerni a képeken a szöveget, ezért mindig ott kellene ülni mellette, emiatt szoktam rá a torrentre, ott nincs képkód meg nem kell az ip-t váltogatni sem. :D Tavaly nekem is sikerült bejutni pár jó torrent oldalara, csak hát 0,5mbit/sec feltöltés az enyhén szólva is kevés, de hát ez van, ezt kell szeretni :S

Van program, tudtommal a Hotfile-ra is ami tökéletesen működik, leolvassa a kódot stb, és fájl mérettől függően mire lejön már töltheti a következőt várakozás nélkül.

Hotfile, fileserve a kedvencek nálam.

Nálam a Filesonic a nyerő....account nélkül is gyors a letöltése,de miótta vettem egy hónapos accountot,azóta heti 25-30Gb töltök le :D

Nálam a data.hu a No. 1. de a fileserve se rossz, a rapidot már nem igazán csípem!

Nálam a best a Megaupload, csak beteszem a linket a letöltésvezérlőbe és magára lehet hagyni. A FileServet kifejezetten utálom mert sok a baj vele ha jDownloadert használok.

fileserve gyors megvagyok vele elégedve bár néha estefelé lassú

Hotfile, de inkább torrent.

• Upvote 1

Data,nálam a Szimpi,meg a Felsoroltak közül,még jó pár,a datát kimondottan azért szeretem,mert Magyar,és én elö is fizetek félévenként,Hisz abszolut nem drága és Rohadt Gyors! :)

A data.hu a legjobb!!!

A data.hu és a zippyshare.

data.hu! a legjobb

Zippyshare, Mega.co.nz, Rapidshare.

• Upvote 1

Az új mega a legjobb 1mbittel tölt nincs várakozás stb Mega.co.nz

Az új Mega és a data.hu a legjobbak (a data csak akkor jó, ha van prémiumod)

Bárki bármit mond az új MEGA magasan veri az összeset sebességben és felhasználói felületben.

Nem értem, hogy miért használják még ilyen kevesen pedig már a letöltésvezérlők is kezelik.

Azt meg már nem is említem, hogy ingyenesen ad maximális sebességet. :)

https://mega.co.nz

• Upvote 1