Jump to content
PirateClub.hu

Te melyik letöltési tárat szereted?


IUPLOADERI
 Share


Recommended Posts

2010 nyarán alig töltögettem le, majd abba is hagytam. Aztán a tél elején sikerült bekerülnöm az nCora-ra. Szépen töltögettem, majd azon kaptam magam, hogy már csak, és kizárólag torrentről töltök. Még emlékszem, hogy régen rapidról töltöttem mindent, majd jött a megaupload. De aztán a warez-korszaknak vége lett...

Link to comment
Share on other sites

Azért szeretem a data.hu-t mert olcsó a prémium. A megaupload a másik jó tárhely csak kár hogy kevesen töltenek oda. A hotfile-lal meg még sok más oldallal a képkód a bajom, az hogy állandóan változtatják így egy letöltő program sincs hozzá ami feltudná ismerni a képeken a szöveget, ezért mindig ott kellene ülni mellette, emiatt szoktam rá a torrentre, ott nincs képkód meg nem kell az ip-t váltogatni sem. :D Tavaly nekem is sikerült bejutni pár jó torrent oldalara, csak hát 0,5mbit/sec feltöltés az enyhén szólva is kevés, de hát ez van, ezt kell szeretni :S

Link to comment
Share on other sites

Azért szeretem a data.hu-t mert olcsó a prémium. A megaupload a másik jó tárhely csak kár hogy kevesen töltenek oda. A hotfile-lal meg még sok más oldallal a képkód a bajom, az hogy állandóan változtatják így egy letöltő program sincs hozzá ami feltudná ismerni a képeken a szöveget, ezért mindig ott kellene ülni mellette, emiatt szoktam rá a torrentre, ott nincs képkód meg nem kell az ip-t váltogatni sem. :D Tavaly nekem is sikerült bejutni pár jó torrent oldalara, csak hát 0,5mbit/sec feltöltés az enyhén szólva is kevés, de hát ez van, ezt kell szeretni :S

 

Van program, tudtommal a Hotfile-ra is ami tökéletesen működik, leolvassa a kódot stb, és fájl mérettől függően mire lejön már töltheti a következőt várakozás nélkül.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 6 months later...
  • 6 months later...

Bárki bármit mond az új MEGA magasan veri az összeset sebességben és felhasználói felületben.

Nem értem, hogy miért használják még ilyen kevesen pedig már a letöltésvezérlők is kezelik.

Azt meg már nem is említem, hogy ingyenesen ad maximális sebességet. :)

 

https://mega.co.nz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...