Jump to content
PirateClub.hu

Te melyik letöltési tárat szereted?


IUPLOADERI
 Share


Recommended Posts

Rapidshare-t szeretem , mert az elejétől kezdve prémium voltam rajta.Csak sajnos mélyrepülésbe kezdett az utóbbi fél évben.Így jár aki lemondja az Affiliate programját. :)

Link to comment
Share on other sites

hmm... Hotfile 60 napig tárolja az adott fájlt. Data.hu szintén, hogy ha nem töltik de hotfilnal sűrűn törölnek accountot is 1 ember töltött fel több 100GB és törülték mert 1-2 sértette a jogokat data.hunál ezt szerencsére nem figyelik. És a data.hu az már régi motoros hotfile az új és rossz senki nem szereti.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hmm... Hotfile 60 napig tárolja az adott fájlt. Data.hu szintén, hogy ha nem töltik de hotfilnal sűrűn törölnek accountot is 1 ember töltött fel több 100GB és törülték mert 1-2 sértette a jogokat data.hunál ezt szerencsére nem figyelik. És a data.hu az már régi motoros hotfile az új és rossz senki nem szereti.

 

Ezzel nem teljesen értek egyet.

 

Link to comment
Share on other sites

Beatrix: Nállam sem működik, viszont anonym proxy-s oldalrol igen. Feltételezem, upc-s vagy. Énnálam mellesleg a hotfile up is romokban hever. Filesonic megy-megyeget, cramit dettó halott. Viszont lefele semmi gond :)

 

Uplod: Áruld már el nekem, miért rossz a hotf. és a files és miért jobb a data. Datáról ha ingyen akarsz tölteni, nevetséges a sebesség, legalábbis (nállam - ingyenesben) rosszabb, mint az említett kettőnél. Szóval enyhén szólva pénzéhes a data, nem?

Link to comment
Share on other sites

Data.hu [ 14 ]

hotfile.com [3]

Szerintem sokkal jobb szavazás szerint is egyenlőre 1általán nem pénzéhes a data.hu sőt még szerintem olcsó is jobb mint a hotfile.com. Data.hu már jó régi motoros és ha megnézed a kérések listát mindig az van, hogy "Ha lehet data.huban kérném" stb.... hotfile ritkán találok.

Link to comment
Share on other sites

Már hogyne lenne pénzéhes.

Sima userként esélytelen vagy data-nál, ha fizetsz, akkor minden szép és jó.

Hotfile és Fileserve legalább sima userként is néz valamibe.

 

Én a sima user szemszögéből nézem, nem a prémiumoséból. Mert akkor szóljon ugy a szavazás, hogy "melyik oldalra fizetsz elő szivesen?".

 

Ezt a "régi motoros" szöveget meg hagyjuk. Ne állítsuk már szembe a data-t a hofile-vel. Utóbbi talán nagyobb hal, szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem megaupload a legjobb,mivel onnan ingyenesen is tudok leszedni 2 mbit/sec-el, míg máshonnan 400kbit a max, csak sajna elég kevesen raknak fel rá :( És lehet, hogy olcsó a data, de én pont azért töltök le, hogy ne menjen el a pénzem feleslegesen filmekre,játkokra,stb., tehát a letöltésért sem akarok fizetni évi 2000Ft-ot sem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elrontottam, a Media Fire a legjobb, mert orbit-tal korlátlan a letöltés sebessége és nincs időlimit (ennyit és ennyit max óránként...)

A sorozatokingyen-esek oda töltöttek fel mindent,és az volt benne a jó,hogy amíg megnéztem egy részt, lejött még 2, és jó minőségben.

Sajnos kevesen használják :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...